0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • تشک خوشخواب آلینا-100×200 تشک خوشخواب آلینا-100×200

تشک خوشخواب آلینا-100×200

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

تشکی کاملا طبی، بدون هیچ فنری برای افرادی که کمر درد شدید دارند یا به دنبال تشکی کاملا سفت هستند. ضخامت این تشک ۲۱ سانتی‌متر است و از لایه‌های بسیار عالی تشکیل شده است.
تشک خوشخواب آلینا جزو تشک‌های طبی کامل قرار می‌گیرد. این تشک از فوم و اسفنج با وزن مخصوص مختلف تشکیل شده و فاقد هر نوع فنری می‌باشد. دارای ضخامت ۲۱ سانتی‌متر می‌باشد. این تشک از ریباند، اسفنج مخصوص، ریباند مجدد، موکت، اسفنج رول با ترموباند، الیاف پلی استر و پارچه ژاکارد تشکیل شده است. فوم ریباند یک محصول پلی یورتان قالبی است که از تکه های فوم پلی یورتان خرد شده ( آسیاب شده) که توسط بایندر به هم چسبانده شده اند تولید می شود. این تشک تمام طبی بوده و برای افرادی که کمر درد شدید داشته و یا کمر خود را عمل کرده‌اند و یا ترجیح می‌دهند که روی تشک کاملا سفت و بدون فنر بخوابند بسیار مناسب است.
تشک خوشخواب آلینا دارای سه سال گارانتی می‌باشد.
‎۱٬۳۵۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

تشکی کاملا طبی، بدون هیچ فنری برای افرادی که کمر درد شدید دارند یا به دنبال تشکی کاملا سفت هستند. ضخامت این تشک ۲۱ سانتی‌متر است و از لایه‌های بسیار عالی تشکیل شده است. تشک خوشخواب آلینا جزو تشک‌های طبی کامل قرار می‌گیرد. این تشک از فوم و اسفنج با وزن مخصوص مختلف تشکیل شده و فاقد هر نوع فنری می‌باشد. دارای ضخامت ۲۱ سانتی‌متر می‌باشد. این تشک از ریباند، اسفنج مخصوص، ریباند مجدد، موکت، اسفنج رول با ترموباند، الیاف پلی استر و پارچه ژاکارد تشکیل شده است. فوم ریباند یک محصول پلی یورتان قالبی است که از تکه های فوم پلی یورتان خرد شده ( آسیاب شده) که توسط بایندر به هم چسبانده شده اند تولید می شود. این تشک تمام طبی بوده و برای افرادی که کمر درد شدید داشته و یا کمر خود را عمل کرده‌اند و یا ترجیح می‌دهند که روی تشک کاملا سفت و بدون فنر بخوابند بسیار مناسب است. تشک خوشخواب آلینا دارای سه سال گارانتی می‌باشد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت