0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • تشک خوشخواب بیوریتمیک سوپر-100×200 تشک خوشخواب بیوریتمیک سوپر-100×200

تشک خوشخواب بیوریتمیک سوپر-100×200

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

خواص درمانی تشک Biorytmic مربوط به انرژی حاصل از ویژگی سنگ‌های معدنی خاصی از طبیعت می‌باشد که به خاطر دارا بودن انرژِی، معروف می‌باشند و عواملی نظیر استرس‌های روزمره، کار سخت و خستگی‌های ناشی از کمبود خواب و… که همگی باعث ایجاد اختلالات ارتباطی در سیستم داخلی بدن می‌گردند توسط این ویژگی منحصر به فرد مرتفع می‌شود.
تشک خوشخواب بیوریتمیک با تقويت كانال‌های ارتباطی داخلی بدن در حين خواب، شما را شاداب می‌كند. ميزان استرس شما را در هنگام خواب كاهش می‌دهد. به شما برای داشتن احساسی بهتر، كمک می‌نمايد. به شما كمک می‌كند تا پر انرژی و سرحال از خواب بيدار شويد. با بهبود كانال‌های ارتباطی داخلی بدن به تمركز و تعادل شما كمک می‌كند. شرايط عمومی و تعادل فيزيكی بدن را بهبود می‌دهد. تشک خوشخواب بیوریتمیک سوپر در هنگام خواب و بعد از بيدار شدن بر كاهش استرس و شروع يک روز آرام پس از استفاده از اين محصول توسط این متد تایيد گردیده است. يكی از ساده ترين روش‌هايی كه تاثيرات مثبت استفاده از تشک Biorytmic را در خصوص بهبود كانال‌های ارتباطی داخلی بدن تایيد می‌نمايد، تست تعادل فيزيكی است. تست تعادل فيزيكی يكبار پيش از استفاده از اين محصول انجام می‌گردد و سپس همان تست بر روی افرادی انجام خواهد شد كه حداقل ۱۵ دقيقه با اين محصول در تماس بوده‌اند. سپس همان تست مجدداً تكرار می گردد تا تفاوت به وضوح قابل لمس باشد. خواص درمانی تشک Biorytmic مربوط به انرژی حاصل از ویژگی سنگ‌های معدنی خاصی از طبیعت می‌باشد که به خاطر دارا بودن انرژِی، معروف می‌باشند و عواملی نظیر استرس‌های روزمره، کار سخت و خستگی‌های ناشی از کمبود خواب و… که همگی باعث ایجاد اختلالات ارتباطی در سیستم داخلی بدن می‌گردند توسط این ویژگی منحصر به فرد مرتفع می‌شود. هدف تشک Biorytmic متعادل کردن و تقویت کانال‌های ارتباطی داخلی بدن در حین خواب، برای غلبه بر تمام این عوامل منفی می‌باشد. تشک Biorytmic با انرژی که از خود متصاعد می‌کند، گذرگاه‌های انرژی بدن را برانگیخته نموده و با بهبود کانال‌های ارتباطی داخلی بدن، محیطی آرامش بخش را برای خواب شما فراهم می‌نمابد. تکنولوژی جدید تشک Biorytmic با کمک به کاهش استرس در هنگام خواب و متعادل نمودن چرخه زیستی طبیعی بدن، شما را آرام‌تر و شاداب می‌کند.
تشک خوشخواب بیوریتمیک سوپر دارای ۷ سال گارانتی می‌باشد
‎۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

خواص درمانی تشک Biorytmic مربوط به انرژی حاصل از ویژگی سنگ‌های معدنی خاصی از طبیعت می‌باشد که به خاطر دارا بودن انرژِی، معروف می‌باشند و عواملی نظیر استرس‌های روزمره، کار سخت و خستگی‌های ناشی از کمبود خواب و… که همگی باعث ایجاد اختلالات ارتباطی در سیستم داخلی بدن می‌گردند توسط این ویژگی منحصر به فرد مرتفع می‌شود. تشک خوشخواب بیوریتمیک با تقويت كانال‌های ارتباطی داخلی بدن در حين خواب، شما را شاداب می‌كند. ميزان استرس شما را در هنگام خواب كاهش می‌دهد. به شما برای داشتن احساسی بهتر، كمک می‌نمايد. به شما كمک می‌كند تا پر انرژی و سرحال از خواب بيدار شويد. با بهبود كانال‌های ارتباطی داخلی بدن به تمركز و تعادل شما كمک می‌كند. شرايط عمومی و تعادل فيزيكی بدن را بهبود می‌دهد. تشک خوشخواب بیوریتمیک سوپر در هنگام خواب و بعد از بيدار شدن بر كاهش استرس و شروع يک روز آرام پس از استفاده از اين محصول توسط این متد تایيد گردیده است. يكی از ساده ترين روش‌هايی كه تاثيرات مثبت استفاده از تشک Biorytmic را در خصوص بهبود كانال‌های ارتباطی داخلی بدن تایيد می‌نمايد، تست تعادل فيزيكی است. تست تعادل فيزيكی يكبار پيش از استفاده از اين محصول انجام می‌گردد و سپس همان تست بر روی افرادی انجام خواهد شد كه حداقل ۱۵ دقيقه با اين محصول در تماس بوده‌اند. سپس همان تست مجدداً تكرار می گردد تا تفاوت به وضوح قابل لمس باشد. خواص درمانی تشک Biorytmic مربوط به انرژی حاصل از ویژگی سنگ‌های معدنی خاصی از طبیعت می‌باشد که به خاطر دارا بودن انرژِی، معروف می‌باشند و عواملی نظیر استرس‌های روزمره، کار سخت و خستگی‌های ناشی از کمبود خواب و… که همگی باعث ایجاد اختلالات ارتباطی در سیستم داخلی بدن می‌گردند توسط این ویژگی منحصر به فرد مرتفع می‌شود. هدف تشک Biorytmic متعادل کردن و تقویت کانال‌های ارتباطی داخلی بدن در حین خواب، برای غلبه بر تمام این عوامل منفی می‌باشد. تشک Biorytmic با انرژی که از خود متصاعد می‌کند، گذرگاه‌های انرژی بدن را برانگیخته نموده و با بهبود کانال‌های ارتباطی داخلی بدن، محیطی آرامش بخش را برای خواب شما فراهم می‌نمابد. تکنولوژی جدید تشک Biorytmic با کمک به کاهش استرس در هنگام خواب و متعادل نمودن چرخه زیستی طبیعی بدن، شما را آرام‌تر و شاداب می‌کند. تشک خوشخواب بیوریتمیک سوپر دارای ۷ سال گارانتی می‌باشد
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت