0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • تشک خوشخواب سوپر استار-160×200 تشک خوشخواب سوپر استار-160×200

تشک خوشخواب سوپر استار-160×200

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

تشکی ضخیم با قطر ۳۰ سانتی‌متر که علاوه بر داشتن اسکلت فنربندی پاکتی با استفاده از فنربندی میکرو در لایه آخر باعث فرم‌گیری بهتر و دادن راحتی بیشتر در خواب می‌شود. در این تشک از فوم‌های ۲۰ و ۳۰ کیلوگرمی استفاده شده است.
تشک خوشخواب سوپر استار در زمره تشک‌های خوشخواب طبی‌فنری با قطر زیاد (۳۰ سانتی‌متر) بوده و دارای فنر منفصل در یک طرف و شبکه فنر پاکتی میکرو در طرف دیگر می‌باشد. در فنر منفصل هر فنر در داخل یک پاکت اسفنجی قرار گرفته و فنرها از طریق پاکت‌های اسفنجی به همدیگر وصل هستند. این نوع فنربندی از طریق علاوه بر فرم‌گیری بهتر، ارتعاش را در تشک‌های دونفره منتقل نمی‌کند. شبکه فنر پاکتی میکرو راحتی و آسایش خاصی به این تشک می‌دهد. تشک سوپر استار خوشخواب قاب از اسفنجی، ریباند، اسپان باند، موکت، الیاف فشرده P.P، اسفنج با وزن مخصوص ۲۰ کیلوگرم اسفنج ترموباند، الیاف پلی استر حجمی، اسفنج رول، الیاف پلی استر با پارچه گرد بافت با بافت حلقوی ساخته شده است. این تشک ضمن اینکه از مشکلات ستون فقرات جلوگیری می‌کند، دردهای استخوانی را کاهش داده و راحتی و آسایش بیشتری را تقدیم می‌کند.
تشک خوشخواب سوپر استار دارای هفت سال گارانتی می‌باشد.
‎۳٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

تشکی ضخیم با قطر ۳۰ سانتی‌متر که علاوه بر داشتن اسکلت فنربندی پاکتی با استفاده از فنربندی میکرو در لایه آخر باعث فرم‌گیری بهتر و دادن راحتی بیشتر در خواب می‌شود. در این تشک از فوم‌های ۲۰ و ۳۰ کیلوگرمی استفاده شده است. تشک خوشخواب سوپر استار در زمره تشک‌های خوشخواب طبی‌فنری با قطر زیاد (۳۰ سانتی‌متر) بوده و دارای فنر منفصل در یک طرف و شبکه فنر پاکتی میکرو در طرف دیگر می‌باشد. در فنر منفصل هر فنر در داخل یک پاکت اسفنجی قرار گرفته و فنرها از طریق پاکت‌های اسفنجی به همدیگر وصل هستند. این نوع فنربندی از طریق علاوه بر فرم‌گیری بهتر، ارتعاش را در تشک‌های دونفره منتقل نمی‌کند. شبکه فنر پاکتی میکرو راحتی و آسایش خاصی به این تشک می‌دهد. تشک سوپر استار خوشخواب قاب از اسفنجی، ریباند، اسپان باند، موکت، الیاف فشرده P.P، اسفنج با وزن مخصوص ۲۰ کیلوگرم اسفنج ترموباند، الیاف پلی استر حجمی، اسفنج رول، الیاف پلی استر با پارچه گرد بافت با بافت حلقوی ساخته شده است. این تشک ضمن اینکه از مشکلات ستون فقرات جلوگیری می‌کند، دردهای استخوانی را کاهش داده و راحتی و آسایش بیشتری را تقدیم می‌کند. تشک خوشخواب سوپر استار دارای هفت سال گارانتی می‌باشد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت