0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

بدون شک یکی از بهترین گزینه‌ها برای افراد تا وزن ۱۰۰ کیلوگرم تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت می‌باشد. ضخامت این تشک ۲۶ سانتی‌متر بوده و با فنر بندی منفصل از استحکام بالایی برخوردار است.
تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت جزو تشک‌های خوشخواب طبی فنری محسوب می‌شود. این تشک با ضخامت حدود ۲۶ سانتی‌متر دارای فنر منفصل یا پاکتی می‌باشد. در تشک‌های با فنر منفصل یا پاکتی، هر کدام از فنرها در داخل یک پاکت پارچه‌ای قرار می‌گیرد و کاملا مستقل عمل می‌کند. این نوع فنر بندی به هنگام خواب، فرم بهتری با بدن می‌گیرد و نسبت به فنر بونل سفت‌تر احساس می‌شود. در تشک‌های دونفره حرکت و ارتعاش منتقل نمی‌شود. یعنی اگر کسی از روی تشک بلند شود یا غلت بخورد، فرد دیگر ارتعاشی را متوجه نمی‌شود. این تشک از قاب اسفنجی، الیاف فشرده P.P، اسفنج رول با ترموباند، الیاف پلی استر و پارچه گرد بافت با بافت حلقوی ساخته شده است. تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت برای افرادی که کمر درد داشته و وزن کمتری دارند یا تشک طبی نرمی را ترجیح می‌دهند، طراحی شده است.
تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت دارای پنج سال گارانتی می‌باشد.
‎۱٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: ناموجود

جزییات

بدون شک یکی از بهترین گزینه‌ها برای افراد تا وزن ۱۰۰ کیلوگرم تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت می‌باشد. ضخامت این تشک ۲۶ سانتی‌متر بوده و با فنر بندی منفصل از استحکام بالایی برخوردار است. تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت جزو تشک‌های خوشخواب طبی فنری محسوب می‌شود. این تشک با ضخامت حدود ۲۶ سانتی‌متر دارای فنر منفصل یا پاکتی می‌باشد. در تشک‌های با فنر منفصل یا پاکتی، هر کدام از فنرها در داخل یک پاکت پارچه‌ای قرار می‌گیرد و کاملا مستقل عمل می‌کند. این نوع فنر بندی به هنگام خواب، فرم بهتری با بدن می‌گیرد و نسبت به فنر بونل سفت‌تر احساس می‌شود. در تشک‌های دونفره حرکت و ارتعاش منتقل نمی‌شود. یعنی اگر کسی از روی تشک بلند شود یا غلت بخورد، فرد دیگر ارتعاشی را متوجه نمی‌شود. این تشک از قاب اسفنجی، الیاف فشرده P.P، اسفنج رول با ترموباند، الیاف پلی استر و پارچه گرد بافت با بافت حلقوی ساخته شده است. تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت برای افرادی که کمر درد داشته و وزن کمتری دارند یا تشک طبی نرمی را ترجیح می‌دهند، طراحی شده است. تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت دارای پنج سال گارانتی می‌باشد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت