0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • تشک خوشخواب سوپر کلاس هارد-180×200 تشک خوشخواب سوپر کلاس هارد-180×200

تشک خوشخواب سوپر کلاس هارد-180×200

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

دارای فنر بندی منفصل، فنر استوانه‌ای قوی و همچنین لایه بندی بسیار عالی با استفاده از فوم‌های با فشردگی ۳۰ کیلوگرم، بدون شک یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای انتخاب تشک می‌باشد. به همین دلیل یکی از پر فروش‌ترین تشک‌های شرکت خوشخواب است.
تشک خوشخواب سوپر کلاس هارد جزو تشک‌های خوشخواب طبی فنری محسوب می‌شود. این تشک با ضخامت حدود ۲۵ سانتی‌متر دارای فنر منفصل یا پاکتی می‌باشد. در تشک‌های با فنر منفصل یا پاکتی، هر کدام از فنرها در داخل یک پاکت پارچه‌ای قرار می‌گیرد و کاملا مستقل عمل می‌کند. این نوع فنر بندی به هنگام خواب، فرم بهتری با بدن می‌گیرد و نسبت به فنر بونل سفت‌تر احساس می‌شود. در تشک‌های دونفره حرکت و ارتعاش منتقل نمی‌شود. یعنی اگر کسی از روی تشک بلند شود یا غلت بخورد، فرد دیگر ارتعاشی را متوجه نمی‌شود. این تشک از قاب اسفنجی، الیاف فشرده P.P، اسفنج رول با ترموباند، الیاف پلی استر و پارچه گرد بافت با بافت حلقوی ساخته شده است. تشک خوشخواب سوپر کلاس هارد برای افراد با کمر درد شدید و با وزن بیشتر بسیار مناسب است و یکی از سفت‌ترین مدل‌های تشک خوشخواب طبی فنری به حساب می‌آید.
‎۲٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

دارای فنر بندی منفصل، فنر استوانه‌ای قوی و همچنین لایه بندی بسیار عالی با استفاده از فوم‌های با فشردگی ۳۰ کیلوگرم، بدون شک یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای انتخاب تشک می‌باشد. به همین دلیل یکی از پر فروش‌ترین تشک‌های شرکت خوشخواب است. تشک خوشخواب سوپر کلاس هارد جزو تشک‌های خوشخواب طبی فنری محسوب می‌شود. این تشک با ضخامت حدود ۲۵ سانتی‌متر دارای فنر منفصل یا پاکتی می‌باشد. در تشک‌های با فنر منفصل یا پاکتی، هر کدام از فنرها در داخل یک پاکت پارچه‌ای قرار می‌گیرد و کاملا مستقل عمل می‌کند. این نوع فنر بندی به هنگام خواب، فرم بهتری با بدن می‌گیرد و نسبت به فنر بونل سفت‌تر احساس می‌شود. در تشک‌های دونفره حرکت و ارتعاش منتقل نمی‌شود. یعنی اگر کسی از روی تشک بلند شود یا غلت بخورد، فرد دیگر ارتعاشی را متوجه نمی‌شود. این تشک از قاب اسفنجی، الیاف فشرده P.P، اسفنج رول با ترموباند، الیاف پلی استر و پارچه گرد بافت با بافت حلقوی ساخته شده است. تشک خوشخواب سوپر کلاس هارد برای افراد با کمر درد شدید و با وزن بیشتر بسیار مناسب است و یکی از سفت‌ترین مدل‌های تشک خوشخواب طبی فنری به حساب می‌آید.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت