0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • تشک خوشخواب طبی فنری-80×180 تشک خوشخواب طبی فنری-80×180

تشک خوشخواب طبی فنری-80×180

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

طبی‌فنری اولین تشک مدل طبی‌فنری است که شرکت خوشخواب تولید نمود. با ضخامت ۲۴ سانتی‌متر و لایه بندی بسیار خوب و همچنین فنرهای ضخیم تشکی مناسب برای جلوگیری از درد ستون و فقرات می‌باشد.
تشک خوشخواب طبی فنری جزو تشک‌های طبی فنری به حساب می‌آید. این تشک فنر بونل با اسکلت فلزی و در کناره‌های تشک فنر (M) کار شده است. فنر (M) مقاومت تشک را در زمان نشستن در حاشیه تشک بالا می‌برد. این تشک از لایه‌های موکت، اسفنج، الیاف فشرده P.P یا ریباند، اسفنج رول با ترموباند و پارچه ژاکارد (۱۰۰% پلی استر) که با الیاف پلی استر و ترموباند پنبه دوزی شده است. ترموباند از اکریلیک رزين خالص تهیه‌شده است که نوعی عایق حرارتی است كه گرماي بدن شما را حفظ می‌کند. رزين كه خود ماده‌ای سخت است تا حدودی جلوِی فشار مستقیمی كه از طرف فنرها به بدن وارد می‌شود را نيز می‌گیرد. این تشک برای افرادی که مشکلات ستون و فقرات داشته و وزن متعادل یا کمتری (تا ۸۰ کیلوگرم) را دارند مناسب می‌باشد. ضخامت این تشک ۲۴ سانتی‌متر می‌باشد.
تشک خوشخواب طبی فنری دارای ۵۰ ماه گارانتی می‌باشد.
‎۹۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

طبی‌فنری اولین تشک مدل طبی‌فنری است که شرکت خوشخواب تولید نمود. با ضخامت ۲۴ سانتی‌متر و لایه بندی بسیار خوب و همچنین فنرهای ضخیم تشکی مناسب برای جلوگیری از درد ستون و فقرات می‌باشد. تشک خوشخواب طبی فنری جزو تشک‌های طبی فنری به حساب می‌آید. این تشک فنر بونل با اسکلت فلزی و در کناره‌های تشک فنر (M) کار شده است. فنر (M) مقاومت تشک را در زمان نشستن در حاشیه تشک بالا می‌برد. این تشک از لایه‌های موکت، اسفنج، الیاف فشرده P.P یا ریباند، اسفنج رول با ترموباند و پارچه ژاکارد (۱۰۰% پلی استر) که با الیاف پلی استر و ترموباند پنبه دوزی شده است. ترموباند از اکریلیک رزين خالص تهیه‌شده است که نوعی عایق حرارتی است كه گرماي بدن شما را حفظ می‌کند. رزين كه خود ماده‌ای سخت است تا حدودی جلوِی فشار مستقیمی كه از طرف فنرها به بدن وارد می‌شود را نيز می‌گیرد. این تشک برای افرادی که مشکلات ستون و فقرات داشته و وزن متعادل یا کمتری (تا ۸۰ کیلوگرم) را دارند مناسب می‌باشد. ضخامت این تشک ۲۴ سانتی‌متر می‌باشد. تشک خوشخواب طبی فنری دارای ۵۰ ماه گارانتی می‌باشد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت