0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • تشک خوشخواب طبی پاکتی-100×200 تشک خوشخواب طبی پاکتی-100×200

تشک خوشخواب طبی پاکتی-100×200

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

تشک خوشخواب طبی پاکتی، فنر منفصل، دارای قاب فلزی M دار در لبه تشک برای جلوگیری از افت لبه‌ها، همچنین با ضخامت ۲۰ سانتی‌متر مناسب‌ترین تشک طبی فنری برای تخت‌های کم جا می‌باشد.
تشک خوشخواب طبی پاکتی در دسته تشک‌های خوشخواب طبی فنری به حساب می‌آید. این تشک دارای فنر منفصل با یا فنر پاکتی می‌باشد. در فنر منفصل هر فنر مستقلا داخل یک پاکت پارچه‌ای قرار گرفته و فنرها به همدیگر وصل نیستند. این نوع فنر بندی به هنگام خوابیدن فرم بهتری با بدن گرفته و در تشک‌های دونفره حرکت و ارتعاش منقل نمی‌شود. این تشک دارای قاب فلزی M دار بوده و از فنر پاکتی، ترموفلت (موکت)، ترموباند، اسفنج رول ویژه، الیاف پلی استر با ترموباند و پارچه ژاکارد (۱۰۰% پلی استر) تشکیل شده است. خوشخواب طبی پاکتی با ضخامت حدود ۲۰ سانتی‌متر برای افرادی که تشک سفت ولی نازک را می‌پسندند، مناسب است. در ضمن قیمت این تشک نیز در بین فنر پاکتی‌ها از همه پایین‌تر می‌باشد.
تشک خوشخواب طبی پاکتی دارای پنج سال گارانتی می‌باشد.
‎۱٬۴۵۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

تشک خوشخواب طبی پاکتی، فنر منفصل، دارای قاب فلزی M دار در لبه تشک برای جلوگیری از افت لبه‌ها، همچنین با ضخامت ۲۰ سانتی‌متر مناسب‌ترین تشک طبی فنری برای تخت‌های کم جا می‌باشد. تشک خوشخواب طبی پاکتی در دسته تشک‌های خوشخواب طبی فنری به حساب می‌آید. این تشک دارای فنر منفصل با یا فنر پاکتی می‌باشد. در فنر منفصل هر فنر مستقلا داخل یک پاکت پارچه‌ای قرار گرفته و فنرها به همدیگر وصل نیستند. این نوع فنر بندی به هنگام خوابیدن فرم بهتری با بدن گرفته و در تشک‌های دونفره حرکت و ارتعاش منقل نمی‌شود. این تشک دارای قاب فلزی M دار بوده و از فنر پاکتی، ترموفلت (موکت)، ترموباند، اسفنج رول ویژه، الیاف پلی استر با ترموباند و پارچه ژاکارد (۱۰۰% پلی استر) تشکیل شده است. خوشخواب طبی پاکتی با ضخامت حدود ۲۰ سانتی‌متر برای افرادی که تشک سفت ولی نازک را می‌پسندند، مناسب است. در ضمن قیمت این تشک نیز در بین فنر پاکتی‌ها از همه پایین‌تر می‌باشد. تشک خوشخواب طبی پاکتی دارای پنج سال گارانتی می‌باشد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت