0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • تشک خوشخواب های‌کلاس مموری-90×200 تشک خوشخواب های‌کلاس مموری-90×200

تشک خوشخواب های‌کلاس مموری-90×200

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

با استفاده از مموری فوم در لایه آخر باعث شکل‌گیری فوم با فرم بدن می‌شود و همچنین به علت استفاده از فنربندی پاکتی با قطر بالا، از استحکام بالایی برخوردار است. تشک خوشخواب های‌کلاس مموری دو رو است، به این معنی که یک طرف آن زمستانی و طرف دیگر تابستانی است.
تشک خوشخواب های‌کلاس مموری که در طبقه تشک‌های خوشخواب طبی فنری قرار میگیرد، دارای قطر ۲۸ سانتی‌متر بوده و از فنربندی منفصل یا پاکتی ساخته شده است. در این فنربندی، فنرها هرکدام به تنهایی داخل یک پاکت قرار گرفته و هر کدام از فنرها مستقل عمل می‌کند که باعث فرم دهی بهتر و عدم انتقال حرکت می‌شود. در این تشک اسفنج مموری فوم (هوشمند) استفاده شده است. مموری فوم با حرارت بدن فرم گرفته و راحتی خاصی را به هنگام خواب به ارمغان می‌آورد. این تشک از قاب اسفنجی، فنر پاکتی، موکت مخصوص، اسفنج مموری (هوشمند)، اسفنج رول با ترموباند، الیاف پلی استر با ترموباند و پارچه گردبافت با بافت حلقوی تشکیل شده است. تشک های‌کلاس مموری برای افرادی که به دنبال تشک نرم و راحت با ساختار فنری محکم و مقاوم هستند، بسیار ایده‌آل می‌باشد.
تشک خوشخواب های‌کلاس مموری دارای هفت سال گارانتی می‌باشد.
‎۲٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

با استفاده از مموری فوم در لایه آخر باعث شکل‌گیری فوم با فرم بدن می‌شود و همچنین به علت استفاده از فنربندی پاکتی با قطر بالا، از استحکام بالایی برخوردار است. تشک خوشخواب های‌کلاس مموری دو رو است، به این معنی که یک طرف آن زمستانی و طرف دیگر تابستانی است. تشک خوشخواب های‌کلاس مموری که در طبقه تشک‌های خوشخواب طبی فنری قرار میگیرد، دارای قطر ۲۸ سانتی‌متر بوده و از فنربندی منفصل یا پاکتی ساخته شده است. در این فنربندی، فنرها هرکدام به تنهایی داخل یک پاکت قرار گرفته و هر کدام از فنرها مستقل عمل می‌کند که باعث فرم دهی بهتر و عدم انتقال حرکت می‌شود. در این تشک اسفنج مموری فوم (هوشمند) استفاده شده است. مموری فوم با حرارت بدن فرم گرفته و راحتی خاصی را به هنگام خواب به ارمغان می‌آورد. این تشک از قاب اسفنجی، فنر پاکتی، موکت مخصوص، اسفنج مموری (هوشمند)، اسفنج رول با ترموباند، الیاف پلی استر با ترموباند و پارچه گردبافت با بافت حلقوی تشکیل شده است. تشک های‌کلاس مموری برای افرادی که به دنبال تشک نرم و راحت با ساختار فنری محکم و مقاوم هستند، بسیار ایده‌آل می‌باشد. تشک خوشخواب های‌کلاس مموری دارای هفت سال گارانتی می‌باشد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت