0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تشک خوشخواب کامفورت

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

کامفورت در مجموع جزو تشک های نرم محسوب می شود و برای استفاده کودکان نوجوان ها و افراد بزرگ سال به وزن کم مناسب می باشد. این  تشک در ویلاها و جاهایی که استفاده دائم از تشک ندارند نیز قابل استفاده می باشد.
تشک خوشخواب کامفورت جزو تشک های فنری محسوب می شود. این تشک دارای فنر بونل با اسکلت فلزی می باشد. در هر طرف چهار لایه مختلف دارد. روی فنر به ترتیب موکت اسفنج اسفنج رول با ترموباند و پارچه پنبه دوزی شده با الیاف پلی استر می باشد. ترموباند از اکریلیک رزين خالص تهیه‌شده است که نوعی عایق حرارتی است كه گرماي بدن شما را حفظ می‌کند. رزين كه خود ماده‌ای سخت است تا حدودی جلوِی فشار مستقیمی كه از طرف فنرها به بدن وارد می‌شود را نيز می‌گیرد. کامفورت در مجموع جزو تشک های نرم محسوب می شود و برای استفاده کودکان نوجوان ها و افراد بزرگ سال به وزن کم مناسب می باشد. این  تشک در ویلاها و جاهایی که استفاده دائم از تشک ندارند نیز قابل استفاده می باشد.
تشک خوشخواب کامفورت دارای دو سال گارانتی می‌باشد.
‎۴۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: ناموجود

جزییات

کامفورت در مجموع جزو تشک های نرم محسوب می شود و برای استفاده کودکان نوجوان ها و افراد بزرگ سال به وزن کم مناسب می باشد. این  تشک در ویلاها و جاهایی که استفاده دائم از تشک ندارند نیز قابل استفاده می باشد. تشک خوشخواب کامفورت جزو تشک های فنری محسوب می شود. این تشک دارای فنر بونل با اسکلت فلزی می باشد. در هر طرف چهار لایه مختلف دارد. روی فنر به ترتیب موکت اسفنج اسفنج رول با ترموباند و پارچه پنبه دوزی شده با الیاف پلی استر می باشد. ترموباند از اکریلیک رزين خالص تهیه‌شده است که نوعی عایق حرارتی است كه گرماي بدن شما را حفظ می‌کند. رزين كه خود ماده‌ای سخت است تا حدودی جلوِی فشار مستقیمی كه از طرف فنرها به بدن وارد می‌شود را نيز می‌گیرد. کامفورت در مجموع جزو تشک های نرم محسوب می شود و برای استفاده کودکان نوجوان ها و افراد بزرگ سال به وزن کم مناسب می باشد. این  تشک در ویلاها و جاهایی که استفاده دائم از تشک ندارند نیز قابل استفاده می باشد. تشک خوشخواب کامفورت دارای دو سال گارانتی می‌باشد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت