0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • تشک خوشخواب MBM-160×200 تشک خوشخواب MBM-160×200

تشک خوشخواب MBM-160×200

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

تشک خوشخواب ام.بی.ام M.B.M سه ویژگی بسیار مهم دارد که مربوط به لایه بندی تشک می‌شود. این سه ویژگی شامل فنر شبکه‌ای میکرو، اسفنج مموری و پارچه گرد بافت بایوریتمیک است. در واقع ترکیب سه تشک سوپر استار، های‌کلاس مموری و بایوریتمیک سوپر می‌باشد که علاوه بر این موارد دارای قاب اسفنجی و فنر پاکتی و فوم‌های ۴۰ کیلوگرمی است. ضخامت تشک ۳۷ سانتی‌متر می‌باشد.
تشک خوشخواب ام.بی.ام M.B.M (میکرو بایوریتمیک مموری) بهترین تشک شرکت تولیدی خوشخواب با کامل‌ترین لایه بندی و ضخامت ۳۷ سانتی‌متر می‌باشد. این تشک دارای فنر منفصل یا پاکتی است که هر فنری مستقل در یک پاکت قرار گرفته است و فرم بسیار بهتری به هنگام خواب خواب ایجاد کرده و در تشک‌های دونفره حرکت را منتقل نمی‌کند. این تشک دارای پارچه گرد بافت بایوریتمیک می‌باشد. این پارچه دارای کانی‌های ویژه‌ای است که به خاطر دارا بودن انرژی، از عواملی نظیر استرس‌های روزمره، خستگی‌های ناشی از کار سخت جلوگیری می‌کند. این تشک از قاب اسفنجی، اسپان باند، لایه فشرده الیاف P.P با ریباند، شبکه فنری میکرو مخصوص، لایه موکت، اسفنج هوشمند (مموری) ترموباند، اسفنج رول، الیاف پلی استر حجمی، لایه مجدد ترموباند و اسفنج رول و در نهایت پارچه گرد بافت با بافت حلقوی بایوریتمیک پنبه دوزی شده با الیاف پلی استر تشکیل شده است. تشک M.B.M برای افرادی که کمر درد شدید داشته باشند و به دنبال تشکی با ضخامت بالا و عملکرد فوق‌العاده هستند انتخابی عالی است.
تشک خوشخواب ام.بی.ام M.B.M دارای ۹۹ ماه گارانتی می‌باشد.
‎۷٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

تشک خوشخواب ام.بی.ام M.B.M سه ویژگی بسیار مهم دارد که مربوط به لایه بندی تشک می‌شود. این سه ویژگی شامل فنر شبکه‌ای میکرو، اسفنج مموری و پارچه گرد بافت بایوریتمیک است. در واقع ترکیب سه تشک سوپر استار، های‌کلاس مموری و بایوریتمیک سوپر می‌باشد که علاوه بر این موارد دارای قاب اسفنجی و فنر پاکتی و فوم‌های ۴۰ کیلوگرمی است. ضخامت تشک ۳۷ سانتی‌متر می‌باشد. تشک خوشخواب ام.بی.ام M.B.M (میکرو بایوریتمیک مموری) بهترین تشک شرکت تولیدی خوشخواب با کامل‌ترین لایه بندی و ضخامت ۳۷ سانتی‌متر می‌باشد. این تشک دارای فنر منفصل یا پاکتی است که هر فنری مستقل در یک پاکت قرار گرفته است و فرم بسیار بهتری به هنگام خواب خواب ایجاد کرده و در تشک‌های دونفره حرکت را منتقل نمی‌کند. این تشک دارای پارچه گرد بافت بایوریتمیک می‌باشد. این پارچه دارای کانی‌های ویژه‌ای است که به خاطر دارا بودن انرژی، از عواملی نظیر استرس‌های روزمره، خستگی‌های ناشی از کار سخت جلوگیری می‌کند. این تشک از قاب اسفنجی، اسپان باند، لایه فشرده الیاف P.P با ریباند، شبکه فنری میکرو مخصوص، لایه موکت، اسفنج هوشمند (مموری) ترموباند، اسفنج رول، الیاف پلی استر حجمی، لایه مجدد ترموباند و اسفنج رول و در نهایت پارچه گرد بافت با بافت حلقوی بایوریتمیک پنبه دوزی شده با الیاف پلی استر تشکیل شده است. تشک M.B.M برای افرادی که کمر درد شدید داشته باشند و به دنبال تشکی با ضخامت بالا و عملکرد فوق‌العاده هستند انتخابی عالی است. تشک خوشخواب ام.بی.ام M.B.M دارای ۹۹ ماه گارانتی می‌باشد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت