0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی اداری 7001

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

نظرات (0)
صندلی اداری کد S7001 مدرن و زیبا طراحی شده است. کلاف صندلی از فایبرگلاس بوده و درنتیجه در عین استحکام بالا، سبک هم هست. پشتی صندلی در پایین باریک تر است (با عرض ۳۵ سانتی‌متر) و رو به بالا پهن تر شده و عرض آن به ۴۷ سانتی متر می‌رسد. ۱۵ سانتی متر پایین تر از قسمت بالای پشتی یک تشکچه به ضخامت ۴ سانتی‌متر نصب شده است. قسمتی پلاستیکی پشتی که بالاتر از تشکچه است مشبک بوده و هوا از آن عبور می‌کند.
فوم به کار رفته در تشکچه‌ی پشتی و کفی این صندلی اداری، فوم سرد است که دوام بسیار بالایی دارد و تا مدت ها ظاهر آن به شکل اولیه باقی می‌ماند. روکش پشتی و کفی از چرم تنفسی ترکیه‌ای با کیفیت بسیار بالاست که از عرق کردن جلوگیری می‌کند. پایه‌های صندلی پلاستیکی هستند و همین امر به سبک بودن صندلی کمک کرده است. این صندلی اداری دارای جک تایوانی تنظیم ارتفاع است.
ارتفاع پشتی صندلی اداری S7001 از سطح زمین، در فشرده‌ترین حالت جک ۱۰۲ سانتی متر است. نشیمن صندلی ۴۳ سانتی متر عمق و ۴۷ سانتی متر عرض دارد.فاصله نشیمن از سطح زمین در پایین‌ترین حالت جک ۴۹ سانتی متر است. عرض دسته‌ها ۵ سانتی متر و طول آن ۳۲ سانتی‌متر است. این صندلی اداری به ۶۰ سانتی متر فضا احتیاج دارد.
این صندلی اداری در سراسر ایران بدون هزینه‌‌ی حمل برای شما با سه سال کامل ضمانت ارسال میکنیم.
‎۷۲۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: ناموجود

جزییات

نظرات (0) صندلی اداری کد S7001 مدرن و زیبا طراحی شده است. کلاف صندلی از فایبرگلاس بوده و درنتیجه در عین استحکام بالا، سبک هم هست. پشتی صندلی در پایین باریک تر است (با عرض ۳۵ سانتی‌متر) و رو به بالا پهن تر شده و عرض آن به ۴۷ سانتی متر می‌رسد. ۱۵ سانتی متر پایین تر از قسمت بالای پشتی یک تشکچه به ضخامت ۴ سانتی‌متر نصب شده است. قسمتی پلاستیکی پشتی که بالاتر از تشکچه است مشبک بوده و هوا از آن عبور می‌کند. فوم به کار رفته در تشکچه‌ی پشتی و کفی این صندلی اداری، فوم سرد است که دوام بسیار بالایی دارد و تا مدت ها ظاهر آن به شکل اولیه باقی می‌ماند. روکش پشتی و کفی از چرم تنفسی ترکیه‌ای با کیفیت بسیار بالاست که از عرق کردن جلوگیری می‌کند. پایه‌های صندلی پلاستیکی هستند و همین امر به سبک بودن صندلی کمک کرده است. این صندلی اداری دارای جک تایوانی تنظیم ارتفاع است. ارتفاع پشتی صندلی اداری S7001 از سطح زمین، در فشرده‌ترین حالت جک ۱۰۲ سانتی متر است. نشیمن صندلی ۴۳ سانتی متر عمق و ۴۷ سانتی متر عرض دارد.فاصله نشیمن از سطح زمین در پایین‌ترین حالت جک ۴۹ سانتی متر است. عرض دسته‌ها ۵ سانتی متر و طول آن ۳۲ سانتی‌متر است. این صندلی اداری به ۶۰ سانتی متر فضا احتیاج دارد. این صندلی اداری در سراسر ایران بدون هزینه‌‌ی حمل برای شما با سه سال کامل ضمانت ارسال میکنیم.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت