0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی اداری 703

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

صندلی اداری کد اس هفتصد و سه فرم بخصوص و ذوزنقه ای شکلی در پشتی و نشیمن خود دارد.
این صندلی اداری از محکم ترین نوع استفاده از چوب (تخته هفتلا) کلاف شده که بسیار مقاوم است و با چرم مرغوب و تنفسی ترکیه ای روکش شده که باعث عرق کردن نمی شود. اسفنج آن بسیار فشرده است ( چگالی ۳۰ کیلوگرم بر متر مکعب) که باعث می شود تغییر فرم ندهد و همیشه حالت خود را حفظ کند.
پایه های این صندلی اداری از نوع آبکاری شده است که براق بوده و زنگ نیز نمی زند.
عمق نشیمن ۴۶ سانتیمتر است. به دلیل ذوزنقه ای شکل بودن نشیمن در عقب صندلی ۳۷ سانتیمتر عرض دارد و در جلو ۴۷ سانتیمتر.
پشتی نیز در پایین ترین جا ۳۷ سانتیمتر عرض دارد که هرچه به بالا نزدیک می شود پهن تر شده و در بالاترین قسمت به ۵۲ سانتیمتر می رسد.
دسته های این صندلی اداری ۵ سانتیمتر عرض دارند و باریک و خوش فرم هستند و از نشیمن ۲۳ سانتیمتر بالاتر قرار می گیرند.
هرجای ایران که هستید این صندلی را بدون پرداخت هزینه ی حمل، با سه سال گارانتی در هر رنگی که میخواهید سفارش دهید و در اسرع وقت دریافت کنید.
‎۱٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

صندلی اداری کد اس هفتصد و سه فرم بخصوص و ذوزنقه ای شکلی در پشتی و نشیمن خود دارد. این صندلی اداری از محکم ترین نوع استفاده از چوب (تخته هفتلا) کلاف شده که بسیار مقاوم است و با چرم مرغوب و تنفسی ترکیه ای روکش شده که باعث عرق کردن نمی شود. اسفنج آن بسیار فشرده است ( چگالی ۳۰ کیلوگرم بر متر مکعب) که باعث می شود تغییر فرم ندهد و همیشه حالت خود را حفظ کند. پایه های این صندلی اداری از نوع آبکاری شده است که براق بوده و زنگ نیز نمی زند. عمق نشیمن ۴۶ سانتیمتر است. به دلیل ذوزنقه ای شکل بودن نشیمن در عقب صندلی ۳۷ سانتیمتر عرض دارد و در جلو ۴۷ سانتیمتر. پشتی نیز در پایین ترین جا ۳۷ سانتیمتر عرض دارد که هرچه به بالا نزدیک می شود پهن تر شده و در بالاترین قسمت به ۵۲ سانتیمتر می رسد. دسته های این صندلی اداری ۵ سانتیمتر عرض دارند و باریک و خوش فرم هستند و از نشیمن ۲۳ سانتیمتر بالاتر قرار می گیرند. هرجای ایران که هستید این صندلی را بدون پرداخت هزینه ی حمل، با سه سال گارانتی در هر رنگی که میخواهید سفارش دهید و در اسرع وقت دریافت کنید.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت