0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی اداری 900

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

صندلی اداری کد S900 شکلی ساده و چهارگوش دارد و دوختی زیبا در نشیمن و یک دکمه در قسمت پشتی دارد. دکمه ی دوخته شده در قسمت پشتی باعث میشود هم پشتی از حالت سادگی خود درآمده و هم فرورفتگی ناشی از دکمه باعث میشود هوا در ناحیه بالای ستون فقرات جریان داشته باشد. هرچند چرم به کار رفته در این صندلی بدلیل تنفسی بودن موجب تعریق شما نخواهد شد. عرض پشتی ۴۱ سانتیمتر و انحنای مناسبی در قسمت کمر دارد که با فرم ستون فقرات همخوانی دارد. ارتفاع پشتی از سطح نشیمن ۶۰ سانتیمتر است.
کلاف به کار رفته در این صندلی از محکم ترین نوع استفاده از چوب است (تخته هفتلا) که دوام بسیار زیادی دارد و وزن پذیری این صندلی را به شدت بالا می برد و تا ۲۰۰ کیلوگرم وزن را برای مدت طولانی تحمل خواهد کرد. نشیمن صندلی چهارگوشی ساده است با طول و عرض ۴۶ سانتیمتر که دوختی زیبا در سمت چپ و راست دارد که با فاصله ی ۸ سانتیمتر از لبه ها قرار گرفته و بین این دو دوخت ۲۹ سانتیمتر فاصله است. فاصله نشیمن از کف در فشرده ترین حالت جک ۴۵ سانتیمتر است که تا ۱۰ سانتیمتر بالاتر نیز می آید.
صندلی اداری کد S900 اسفنجی با چگالی بالا (۳۰ کیلوگرم بر متر مکعب) دارد که باعث خوش قوارگی و سرحال بودن صندلی تا سالهای سال میشود و از شکل نخواهد افتاد. پایه ی این صندلی اداری آبکاری نیکل کروم دارد و زنگ نزده و برق نقره ای زیبایی دارد. چرخ های آن نیز از نوع ژله ای است که به کف پوش شما صدمه نمیزند و کاملا بی صدا است. دسته های صندلی ۷ سانتیمتر عرض دارد و ۲۶ سانتیمتر طول که به جهت جنس خاص آن، کاملا نرم و راحت است و با خیالی آسوده میتوانید ساعد یا آرنج دست خود را روی آن قرار دهید.
صندلی اداری کد S900 را با خیالی راحت از سه سال ضمانتش هرکجای ایران هستید سفارش دهید و بدون پرداخت کرایه حمل آن را دریافت کنید.
‎۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

صندلی اداری کد S900 شکلی ساده و چهارگوش دارد و دوختی زیبا در نشیمن و یک دکمه در قسمت پشتی دارد. دکمه ی دوخته شده در قسمت پشتی باعث میشود هم پشتی از حالت سادگی خود درآمده و هم فرورفتگی ناشی از دکمه باعث میشود هوا در ناحیه بالای ستون فقرات جریان داشته باشد. هرچند چرم به کار رفته در این صندلی بدلیل تنفسی بودن موجب تعریق شما نخواهد شد. عرض پشتی ۴۱ سانتیمتر و انحنای مناسبی در قسمت کمر دارد که با فرم ستون فقرات همخوانی دارد. ارتفاع پشتی از سطح نشیمن ۶۰ سانتیمتر است. کلاف به کار رفته در این صندلی از محکم ترین نوع استفاده از چوب است (تخته هفتلا) که دوام بسیار زیادی دارد و وزن پذیری این صندلی را به شدت بالا می برد و تا ۲۰۰ کیلوگرم وزن را برای مدت طولانی تحمل خواهد کرد. نشیمن صندلی چهارگوشی ساده است با طول و عرض ۴۶ سانتیمتر که دوختی زیبا در سمت چپ و راست دارد که با فاصله ی ۸ سانتیمتر از لبه ها قرار گرفته و بین این دو دوخت ۲۹ سانتیمتر فاصله است. فاصله نشیمن از کف در فشرده ترین حالت جک ۴۵ سانتیمتر است که تا ۱۰ سانتیمتر بالاتر نیز می آید. صندلی اداری کد S900 اسفنجی با چگالی بالا (۳۰ کیلوگرم بر متر مکعب) دارد که باعث خوش قوارگی و سرحال بودن صندلی تا سالهای سال میشود و از شکل نخواهد افتاد. پایه ی این صندلی اداری آبکاری نیکل کروم دارد و زنگ نزده و برق نقره ای زیبایی دارد. چرخ های آن نیز از نوع ژله ای است که به کف پوش شما صدمه نمیزند و کاملا بی صدا است. دسته های صندلی ۷ سانتیمتر عرض دارد و ۲۶ سانتیمتر طول که به جهت جنس خاص آن، کاملا نرم و راحت است و با خیالی آسوده میتوانید ساعد یا آرنج دست خود را روی آن قرار دهید. صندلی اداری کد S900 را با خیالی راحت از سه سال ضمانتش هرکجای ایران هستید سفارش دهید و بدون پرداخت کرایه حمل آن را دریافت کنید.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت