0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی اداری2011

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

صندلی اداری کد اس بیست یازده از چرم ترکیه ای با قابلیت عبور هوا روکش شده که ضد تعریق است، پشتی آن، تشکی جدا دوخته شده دارد که حس راحتی خوبی به شما می دهد. کلاف آن بسیار مقاوم است (تخته هفتلا) و دسته های آن قابل تنظیم است.
ارتفاع نشیمن در پایین ترین حالت جک : ۴۹ سانتیمتر است و ارتفاع پشتی ۱۰۲ سانتیمتر.
دسته ها ۸ سانتیمتر عرض و ۲۸ سانت طول دارند. و در ۵ ارتفاع مختلف تنظیم میشوند. در پایین ترین حالت دسته ها ۲۲ سانت با نشیمن فاصله دارند و در بالاترین حالت به ۲۹ سانتیمتری بالای نشیمن می رسند.
ابعاد کفی ۴۴ در ۴۶ سانتیمتراست و این صندلی به حدود ۶۰ سانتیمتر مربع جا نیاز دارد.
پایه ی پنج پر این صندلی با کروم آبکاری شده و ضد زنگ است، چرخ ها نیز از نوع ژله ای و بیصدا هستند که به کف پوش شما صدمه نمی زند.
این صندلی را با هر ترکیب رنگی که میخواهید سفارش دهید و در هر کجای ایران که می خواهید، با سه سال ضمانت، بدون کرایه حمل دریافت کنید.
‎۸۵۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: ناموجود

جزییات

صندلی اداری کد اس بیست یازده از چرم ترکیه ای با قابلیت عبور هوا روکش شده که ضد تعریق است، پشتی آن، تشکی جدا دوخته شده دارد که حس راحتی خوبی به شما می دهد. کلاف آن بسیار مقاوم است (تخته هفتلا) و دسته های آن قابل تنظیم است. ارتفاع نشیمن در پایین ترین حالت جک : ۴۹ سانتیمتر است و ارتفاع پشتی ۱۰۲ سانتیمتر. دسته ها ۸ سانتیمتر عرض و ۲۸ سانت طول دارند. و در ۵ ارتفاع مختلف تنظیم میشوند. در پایین ترین حالت دسته ها ۲۲ سانت با نشیمن فاصله دارند و در بالاترین حالت به ۲۹ سانتیمتری بالای نشیمن می رسند. ابعاد کفی ۴۴ در ۴۶ سانتیمتراست و این صندلی به حدود ۶۰ سانتیمتر مربع جا نیاز دارد. پایه ی پنج پر این صندلی با کروم آبکاری شده و ضد زنگ است، چرخ ها نیز از نوع ژله ای و بیصدا هستند که به کف پوش شما صدمه نمی زند. این صندلی را با هر ترکیب رنگی که میخواهید سفارش دهید و در هر کجای ایران که می خواهید، با سه سال ضمانت، بدون کرایه حمل دریافت کنید.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت