0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی مدیریتی 3010

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

صندلی مدیریتی S3010 از چرم مرغوب ترک تولید شده است که باعث تعریق نمیشود. پایه پنج پر این صندلی آبکاری شده است و زنگ نمی‌زند. چرخ های این صندلی ژله‌ای است که باعث سایلنت بودن آن و آسیب نرسیدن به کف پوش شما می شود. برای تولید این صندلی از اسفنج مرغوب (چگالی ۳۰ کیلوگرم بر مترمکعب) استفاده شده است. این صندلی با تخته هفتلا کلاف شده است که بسیار بادوام است.
صندلی اس ۳۰۱۰ دارای جک و مکانیزم تایوانی است. شما می توانید رنگ دلخواهتان را به مبلمان پایتخت سفارش دهید.
ابعاد این صندلی مدیریتی:

این صندلی مدیریتی را از هر شهری که می‌خواهید سفارش داده و بدون پرداخت هزینه اضافی برای حمل و نقل به همراه سه سال گارانتی دریافت کنید.
‎۲٬۷۵۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

صندلی مدیریتی S3010 از چرم مرغوب ترک تولید شده است که باعث تعریق نمیشود. پایه پنج پر این صندلی آبکاری شده است و زنگ نمی‌زند. چرخ های این صندلی ژله‌ای است که باعث سایلنت بودن آن و آسیب نرسیدن به کف پوش شما می شود. برای تولید این صندلی از اسفنج مرغوب (چگالی ۳۰ کیلوگرم بر مترمکعب) استفاده شده است. این صندلی با تخته هفتلا کلاف شده است که بسیار بادوام است. صندلی اس ۳۰۱۰ دارای جک و مکانیزم تایوانی است. شما می توانید رنگ دلخواهتان را به مبلمان پایتخت سفارش دهید. ابعاد این صندلی مدیریتی: این صندلی مدیریتی را از هر شهری که می‌خواهید سفارش داده و بدون پرداخت هزینه اضافی برای حمل و نقل به همراه سه سال گارانتی دریافت کنید.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت