0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی مدیریتی H 2060

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

صندلی مدیریتی S2060z از طرح های جدید صندلی مدیریتی است که هم ساده است و هم دارای زیر سری است. پایه پنج پر این صندلی آبکاری شده بوسیله ی کروم است که باعث می شود که براق بوده و زنگ نمی زند. چرخ ها نیز از نوع ژله ای و سایلنت است که هم به کف صدمه نمی زند و هم صدا نمی دهد.
این صندلی نیز مانند سایر کارهای مبلمان اداری پایتخت از بهترین کلاف (هفتلا) و بهترین چرم (ترک تنفسی) ساخته شده و کاملا با بدن شما دوست خواهد بود !
این صندلی مدیریتی را می توانید در هر رنگی که بخواهید سفارش دهید و با سه سال ضمانت بدون پرداخت کرایه حمل، در هر کجای ایران دریافت کنید.
‎۱٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

صندلی مدیریتی S2060z از طرح های جدید صندلی مدیریتی است که هم ساده است و هم دارای زیر سری است. پایه پنج پر این صندلی آبکاری شده بوسیله ی کروم است که باعث می شود که براق بوده و زنگ نمی زند. چرخ ها نیز از نوع ژله ای و سایلنت است که هم به کف صدمه نمی زند و هم صدا نمی دهد. این صندلی نیز مانند سایر کارهای مبلمان اداری پایتخت از بهترین کلاف (هفتلا) و بهترین چرم (ترک تنفسی) ساخته شده و کاملا با بدن شما دوست خواهد بود ! این صندلی مدیریتی را می توانید در هر رنگی که بخواهید سفارش دهید و با سه سال ضمانت بدون پرداخت کرایه حمل، در هر کجای ایران دریافت کنید.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت