0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی کنفرانسی آسایش

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

صندلی کنفرانسی آسایش را با خیال راحت می‌توانید به عنوان یک صندلی شیک و بسیار راحت و بادوام انتخاب کنید. خوش فرم است و خوش ساخت با طراحی اصولی و ارگونومیک. دوخت روی تشکچه‌های کفی و پشتی زیبایی کار را دوچندان کرده و یک فرورفتگی حساب شده در پشتی صندلی آسایش بیشتری را فراهم نموده است.
در صندلی کنفرانسی پایتخت، از اسفنج ۳۰ کیلوگرمی استفاده شده که به خاطر داشتن این چگالی بالا بسیار بادوام است و سالیان سال ظاهرش به حالت اول باقی می ماند و تغییر شکل نمی‌دهد. کلاف این صندلی از تخته هفتلاست که باعث استحکام بالای آن شده است. چرم به کار رفته چرم تنفسی مرغوب محصول کشور ترکیه است که از عرق کردن شما جلوگیری می‌کند. دسته ها با پایه یک تکه هستند و به لطف آبکاری کروم همیشه درخشان بوده و هرگز زنگ نمی‌زنند.
این کالا را با سه سال کامل ضمانت و ارسال رایگان به سراسر کشور به فروش میرسانیم.
‎۱٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: ناموجود

جزییات

صندلی کنفرانسی آسایش را با خیال راحت می‌توانید به عنوان یک صندلی شیک و بسیار راحت و بادوام انتخاب کنید. خوش فرم است و خوش ساخت با طراحی اصولی و ارگونومیک. دوخت روی تشکچه‌های کفی و پشتی زیبایی کار را دوچندان کرده و یک فرورفتگی حساب شده در پشتی صندلی آسایش بیشتری را فراهم نموده است. در صندلی کنفرانسی پایتخت، از اسفنج ۳۰ کیلوگرمی استفاده شده که به خاطر داشتن این چگالی بالا بسیار بادوام است و سالیان سال ظاهرش به حالت اول باقی می ماند و تغییر شکل نمی‌دهد. کلاف این صندلی از تخته هفتلاست که باعث استحکام بالای آن شده است. چرم به کار رفته چرم تنفسی مرغوب محصول کشور ترکیه است که از عرق کردن شما جلوگیری می‌کند. دسته ها با پایه یک تکه هستند و به لطف آبکاری کروم همیشه درخشان بوده و هرگز زنگ نمی‌زنند. این کالا را با سه سال کامل ضمانت و ارسال رایگان به سراسر کشور به فروش میرسانیم.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت