0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی کنفرانسی 9910 کروم

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

صندلی کنفرانسی S9910 پایه کرومی صندلی کنفرانسی و انتظار است که پایه های آن آب کروم داده شده و بسیار براق و زیبا هستند. طراحی این صندلی کاملا ارگونومیک بوده و نشیمن و پشتی راحتی دارد. این صندلی با تخته هفتلا کلاف شده که بسیار محکم و بادوام است. اسفنج استفاده شده در کفی و پشتی اسفنج با چگالی بالا (۳۰ کیلوگرمی) است که به همین خاطر تا سال‌ها ظاهر آن به شکل اول باقی می‌‌ماند، بسیار بادوام است و بر اثر استفاده‌ی مداوم و زیاد، تغییر ظاهر نمی‌دهد.
این صندلی کنفرانسی با چرم مرغوب تنفسی ساخت کشور ترکیه روکش شده است که هوا از آن به خوبی عبور می‌کند و مانع از عرق کردن شما می‌شود. تشک کفی و پشتی این صندلی در دو قسمت به صورت افقی دارای دوخت است که علاوه بر زیبایی، راحتی بیشتری را هم ایجاد کرده است. دسته ها با پایه یک تکه هستند. با توجه به طراحی زیبا و فرم کلاسیکی و همچنین راحتی بسیاری که دارد برای استفاده دور میز کنفرانس شما در شرکت و محل کارتان بسیار مناسب است.
شما می‌توانید این کالا را خریداری کنید، از سه سال کامل ضمانت بهره مند شوید.
‎۷۳۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: ناموجود

جزییات

صندلی کنفرانسی S9910 پایه کرومی صندلی کنفرانسی و انتظار است که پایه های آن آب کروم داده شده و بسیار براق و زیبا هستند. طراحی این صندلی کاملا ارگونومیک بوده و نشیمن و پشتی راحتی دارد. این صندلی با تخته هفتلا کلاف شده که بسیار محکم و بادوام است. اسفنج استفاده شده در کفی و پشتی اسفنج با چگالی بالا (۳۰ کیلوگرمی) است که به همین خاطر تا سال‌ها ظاهر آن به شکل اول باقی می‌‌ماند، بسیار بادوام است و بر اثر استفاده‌ی مداوم و زیاد، تغییر ظاهر نمی‌دهد. این صندلی کنفرانسی با چرم مرغوب تنفسی ساخت کشور ترکیه روکش شده است که هوا از آن به خوبی عبور می‌کند و مانع از عرق کردن شما می‌شود. تشک کفی و پشتی این صندلی در دو قسمت به صورت افقی دارای دوخت است که علاوه بر زیبایی، راحتی بیشتری را هم ایجاد کرده است. دسته ها با پایه یک تکه هستند. با توجه به طراحی زیبا و فرم کلاسیکی و همچنین راحتی بسیاری که دارد برای استفاده دور میز کنفرانس شما در شرکت و محل کارتان بسیار مناسب است. شما می‌توانید این کالا را خریداری کنید، از سه سال کامل ضمانت بهره مند شوید.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت