0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میز اداری K25

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

میز مدیریتی K25، مخصوص مدیرانی است که سادگی و در عین حال شیک بودن میزشان برایشان حائز اهمیت است.
در میز مدیریتی K25، فضایی برای جای کیبورد کامپیوترتان در نظر گرفته شده است. درقسمت ال میز، کنار فایلی که سه کشو ( قفل مرکزی) دارد یک جای کیس کامپیوتر هم هست. این فایل سیار و قایل انتقال به سمت راست یا چپ میز است. میز جلویی هم سطح و یک دست با قسمت ال است.
ابعادی که برای این میز مدیریتی در نظر گرفته شده است ۱۶۰ در ۷۵ سانتی متر است.
شما هر جای کشور که هستید می‌توانید این میز مدیریتی را به رنگ دلخواه خودتان، به همراه سه سال گارانتی با حمل رایگان در حداقل زمان، خریداری کرده و در دفتر کارتان داشته باشید.
‎۲٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

میز مدیریتی K25، مخصوص مدیرانی است که سادگی و در عین حال شیک بودن میزشان برایشان حائز اهمیت است. در میز مدیریتی K25، فضایی برای جای کیبورد کامپیوترتان در نظر گرفته شده است. درقسمت ال میز، کنار فایلی که سه کشو ( قفل مرکزی) دارد یک جای کیس کامپیوتر هم هست. این فایل سیار و قایل انتقال به سمت راست یا چپ میز است. میز جلویی هم سطح و یک دست با قسمت ال است. ابعادی که برای این میز مدیریتی در نظر گرفته شده است ۱۶۰ در ۷۵ سانتی متر است. شما هر جای کشور که هستید می‌توانید این میز مدیریتی را به رنگ دلخواه خودتان، به همراه سه سال گارانتی با حمل رایگان در حداقل زمان، خریداری کرده و در دفتر کارتان داشته باشید.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت