0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میز کارمندی K103

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

میز کارمندی K103 با طراحی رسمی و منحصر به فردی که دارد رسمیت و زیبایی محل کار شما را دو چندان میکند. همانطور که ملاحظه می کنید استفاده از لوله تزیینی در جلوی این میز کارمندی و هم چنین ترکیب دو رنگ در طراحی باعث زیبایی و ایجاد محیط دلنشین و در عین حال رسمی برای محل کار شما که ساعاتی از طول روز را در آن سپری می کنید می شود. در این مدل میز کارمندی از دو فایل سه کشویی استفده است که کشوی اول دارای قفل است و مورد دیگر اینکه یک کمد دو طبقه نیز در این مدل برای مدارک و وسایل شما در نظر گرفته است.
این میز کارمندی دارای صفحه ای ذوزنقه ای شکل و خمیده است که از میز چند سانتیمتری بالاتر است و حس خوبی از نظم را به کاربری که پشت میز مینشیند و به مخاطبین نیز، می دهد.
از ویژگی های بارز این مدل میز کارمندی می توان به جنس آن که ملامینه است و کارشدن ۲ میلی متر پی وی سی در لبه های این میز که باعث جلوگیری از کهنگی و از بین رفتن زیبایی آن به مرور زمان می شود اشاره کرد.
ابعاد میز کارمندی K103 به شرح زیر می باشد:
طول و عرض میز = ۱۶۰ در ۷۰ سانتی متر
طول و عرض میز با قسمت ال و فایل = ۲ متر
هر شهری از کشور عزیزمان که هستید این میز خاص را سفارش داده و در کمترین زمان، بدون پرداخت هزینه ارسال، با بهره مندی از مزیت سه سال ضمانت منتظر دریافت سفارش خود باشید.
‎۲٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

میز کارمندی K103 با طراحی رسمی و منحصر به فردی که دارد رسمیت و زیبایی محل کار شما را دو چندان میکند. همانطور که ملاحظه می کنید استفاده از لوله تزیینی در جلوی این میز کارمندی و هم چنین ترکیب دو رنگ در طراحی باعث زیبایی و ایجاد محیط دلنشین و در عین حال رسمی برای محل کار شما که ساعاتی از طول روز را در آن سپری می کنید می شود. در این مدل میز کارمندی از دو فایل سه کشویی استفده است که کشوی اول دارای قفل است و مورد دیگر اینکه یک کمد دو طبقه نیز در این مدل برای مدارک و وسایل شما در نظر گرفته است. این میز کارمندی دارای صفحه ای ذوزنقه ای شکل و خمیده است که از میز چند سانتیمتری بالاتر است و حس خوبی از نظم را به کاربری که پشت میز مینشیند و به مخاطبین نیز، می دهد. از ویژگی های بارز این مدل میز کارمندی می توان به جنس آن که ملامینه است و کارشدن ۲ میلی متر پی وی سی در لبه های این میز که باعث جلوگیری از کهنگی و از بین رفتن زیبایی آن به مرور زمان می شود اشاره کرد. ابعاد میز کارمندی K103 به شرح زیر می باشد: طول و عرض میز = ۱۶۰ در ۷۰ سانتی متر طول و عرض میز با قسمت ال و فایل = ۲ متر هر شهری از کشور عزیزمان که هستید این میز خاص را سفارش داده و در کمترین زمان، بدون پرداخت هزینه ارسال، با بهره مندی از مزیت سه سال ضمانت منتظر دریافت سفارش خود باشید.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت