0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

گلاب و عرقیات


فروشگاه نیاورون برای شما مشتریان محترم ، به منظور رفاه و دقت در خرید محصولات را درجه بندی کرده است تا در هنگام خرید متوجه کیفیت آن محصول شوید. عرقیات و گلاب در درجه بندی ۱ تا ۳ قرار گرفته است که هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه فرمایید.

 

 

 

گلاب دو آتیشه

گلاب دو آتیشه

گلاب دو آتیشه اصل با کیفیت بو و عطر و طعم بی نظیر گل محمدی را از فروشگاه نیاورون تهیه کنید. ضمانت اصالت این محصول شما خریدار محترم را اطمینان میدهد که در صورت ناراضی بودن از کیفیت ، این محصول را به نیاورون عودت داده و وجه خود را پس بگیرید.

خرید اینترنتی عرقیات

عرقیات سنتی اصل

عرق نعنا ، کاسنی ، بیدمشک ، بهارنارنج ، خارشتر ، و ... تمامی عرقیات تازه و اصل را با بهترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهیم داد. عرقیات گیاهی به دو روش سنتی و کارخانه‌ای تهیه و عرضه می‌شود که عرقیات سنتی در مقایسه با انواع صنعتی آن خواص بیشتری دارد و کارآمدتر است. در هنگام تهیه عرقیات سنتی، اسانس یا همان عصاره گیاه را که روغنی بوده و خواص درمانی قوی‌تری دارد و گرانقیمت است از عرقیات جدا نمی‌کنند، اما در کارخانه‌ها اسانس از عرق گیاه جدا شده و هر کدام به تنهایی و با قیمت‌های مختلف عرضه می‌شود. عرقیات زمانی بیشترین اثر را دارد که به اصطلاح دو آتشه شده باشد. از تقطیر مجدد عرقیات معمولی، عرقیات دو آتشه بدست می‌آید که غلظت بیشتر، آب کمتر و نوع مرغوب‌تری از عرق بوده و مزه و بوی تلخ‌تر، تندتر و معطرتری نسبت به عرقیات معمولی دارد.
گلاب عمده

نحوه بسته بندی

محصولات به صورت یک لیتری ، دو لیتری ، چهار لیتری ، و بیست لیتری بسته بندی شده و قابل عرضه میباشند.
شستشو چمن مصنوعی

نحوه خرید

برای خرید محصولات از طریق سایت و یا تماس با فروشگاه میتوانید اقدام بفرمایید.

 

نحوه ارسال

ارسال بالای 200 هزارتومان در تهران رایگان میباشد و برای شهرستان تا باربری رایگان میباشد.


پرداخت درب منزل

فروشگاه نیاورون امکان پرداخت درب منزل (فقط برای مشتریان تهران) برای جلب اعتماد بیشتر فراهم کرده است تا شما عزیزان از خرید خود از مجموعه نیاورون احساس امنیت لازم را داشته باشید.