0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میز مدیریتی M110

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

میز مدیریتی M110 طوری طراحی و ساخته شده که نظر مشکل پسندان را نیز به خود جلب می کند. طراحی آن کلاسیک و بسیار شیک است به طوری که با گذاشتن این میز در اتاق کار خود هر آنچه را که اتاق یک مدیر برای زیبایی به آن احتیاج دارد را تامین کرده اید. لبه‌ی صفحه‌ی بیرونی میز با چوب پر رنگ تر و حکاکی ظریف دکور شده است. بر روی پنل بیرونی هم دو ردیف با فاصله از هم با همان نقش لبه‌ی میز اما این بار با رنگ روشن تر حکاکی شده اند. این ترکیب حساب شده، نمای میز را متفاوت و یکتا نموده است.
میز مدیریتی M110 از ام دی اف ضد خش ساخته شده است. بنابراین نگران لب پر شدن و یا خش افتادن میز خود نباشید و مطمئن باشید که ظاهرش مانند روز اول باقی خواهد ماند. قسمت ال میز، سیار است و بنا به خواست و سلیقه‌ی شما و با در نظر گرفتن فضای اتاق می تواند در سمت راست یا چپ قرار گیرد. ابعاد میز ۱۹۰ در ۸۰ سانتی متر است.
اگر قصد خرید این میز را دارید از سه سال کامل ضمانت به سراسر کشور بهره‌مند خواهید شد.
‎۶٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

میز مدیریتی M110 طوری طراحی و ساخته شده که نظر مشکل پسندان را نیز به خود جلب می کند. طراحی آن کلاسیک و بسیار شیک است به طوری که با گذاشتن این میز در اتاق کار خود هر آنچه را که اتاق یک مدیر برای زیبایی به آن احتیاج دارد را تامین کرده اید. لبه‌ی صفحه‌ی بیرونی میز با چوب پر رنگ تر و حکاکی ظریف دکور شده است. بر روی پنل بیرونی هم دو ردیف با فاصله از هم با همان نقش لبه‌ی میز اما این بار با رنگ روشن تر حکاکی شده اند. این ترکیب حساب شده، نمای میز را متفاوت و یکتا نموده است. میز مدیریتی M110 از ام دی اف ضد خش ساخته شده است. بنابراین نگران لب پر شدن و یا خش افتادن میز خود نباشید و مطمئن باشید که ظاهرش مانند روز اول باقی خواهد ماند. قسمت ال میز، سیار است و بنا به خواست و سلیقه‌ی شما و با در نظر گرفتن فضای اتاق می تواند در سمت راست یا چپ قرار گیرد. ابعاد میز ۱۹۰ در ۸۰ سانتی متر است. اگر قصد خرید این میز را دارید از سه سال کامل ضمانت به سراسر کشور بهره‌مند خواهید شد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت