0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میز مدیریتی

تنظیم جهت صعودی

   

16 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

16 آیتمچرا خرید میز مدیریت نیاز است؟

با توجه به این که قسمت مدیریت یک مجموعه، مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش آن است، انتخاب یک میز مدیریتی مناسب با فرهنگ مجموعه که به نوعی شاید بتوان اذعان داشت که ویترین مجموعه نیز به حساب می آید کار آسانی نبوده و برای داشتن یک انتخاب صحیح بایستی فاکتورهای مهمی را در انتخاب خود دخیل داد، سعی داشته باشید در انتخاب این میز، نهایت سلیقه و ذوق خود را نیز چاشنی کار کنید، اما این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که در انتخاب میز مدیریت بایستی حتما شان و جایگاه مدیر حفظ و رعایت شود.
همچنین طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت در قیاس با سایر بخش‌های شرکت می بایست خاص‌تر، مجلل‌تر و باوقار باشد، گفتنی است که بخش اعظمی از جلوه و خاص بودن اتاق مدیریت را میز مدیریت تشکیل می‌دهد.
شاید کم لطفی نباشد که بگوییم در نگاه و نظر اولیه مراجعه کنندگان به اتاق مدیریت، میز مدیریت به چشم می آید، سلیقه خود در انتخاب میز را به گونه‌ای به کار ببرید که موجب تحسین مراجعه کنندگان شود به اتاق مدیریت شود.
بنابر آن چه تا به حال ذکر شد، انتخاب یک میز مدیریتی مناسب از اهمیت بالایی برای کسب و کار شما برخوردار است.

میز مدیریت چیست؟

اولین تفاوت فاحش و بزرگ یک میز مدیریتی با میزهای دیگر کارمندان شرکت، ابعاد بزرگ، طویل بودن و جادار بودن آن است.
فضایی که یک میز مدیریتی در اختیار مدیر شرکت قرار می‌دهد به مراتب بسیار بیشتر از فضای یک میز معمولی است، چرا که بر روی میز مدیریت علاوه بر وجود فضای کافی برای قرار گیری سیستم کامپیوتری و مانیتور سایز بزرگ، فضای کافی و لازم برای قراردادن لپ تاپ، سر رسید رو میزی، چاپگر کوچک، لوگو و پرچم شرکت، ست اداری رومیزی، کارتابل و ... تدارک دیده شده است.
شایان ذکر است که به طبع یک مدیر در قیاس با کارمندان دیگر حاضر در شرکت، ساعات زیادتری را در شرکت حاضر بوده و پشت میز خود می‌نشیند، وی در طول ساعت کاری روزانه باید از راحتی و آرامش خوبی پشت میز خود برخوردار باشد. ارتفاع میز باید به گونه‌ای باشد که مدیر در هنگام کار مشکلی نداشته باشد و کاملا بر میز خود تسلط کافی را دارا باشد.

چه نکاتی در خرید میز مدیریت لازم است؟

مواد به کار رفته در ساخت :
جنس و مواد به کار رفته در ساخت اکثر میزهای مدیریتی، چوب و فلز است، البته نمونه‌هایی نیز در بازار وجود دارد که در ساخت میز مدیریتی از ام دی اف و یا حتی شیشه نیز استفاده شده است. طبیعتا جنس به کار رفته در تولید این میزها یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت آنها محسوب می‌شود، میزهایی که از جنس چوب راشو گردو هستند به مراتب قیمت بالاتری در قیاس با ام دی اف ها دارند.
قابلیت شستشو و سهولت تمیز کردن سطح میز و اجزای آن و استفاده از یراق آلات مرغوب در این میزها از نکات حائز اهمیت پیش از خرید است. به یاد داشته باشید که سطوح کار شده روی میز مدیریت باید عاری از هر گونه تیزی و قسمت‌های برنده برجسته باشند تا طول استفاده از میز مشکلی پیش نیاید.

دوام و استحکام :

همان طور که اشاره شد، مدیر یک شرکت ساعات بیشتری را در طول روز پشت میز خود سپری می‌کند، میز مدیر باید از طول عمر، استحکام و دوام بالایی را به خود ببیند، از عهده‌ی تحمل فشار وسایل بیشتری روی میز بر بیاید و پایه‌های نگه دارنده آن به سادگی از بین نرود و نشکند.

حفظ پرستیژ شرکت و زبان طراحی :

پیش از انتخاب یک میز مدیریتی، بایستی با توجه به فرهنگ و نوع کسب و کار خود و همچنین دکوراسیون شرکت خود، بدانید که به دنبال میزی با فضای کلاسیک، سنتی و با اصالت هستید یا به دنبال خرید میزی که نوآوری و مدرنیته در زبان طراحی آن به چشم آید.
توصیه نیاورون به شما این است که، در انتخاب رنگ میز مدیریتی مقوله‌ی کنتراست رنگ را رعایت کنید، میز مدیریت نباید آن قدر از نظر طیف رنگی هم رنگ با سایر اشیا موجود در اتاق باشد که از وجهه و جلوه آن کاسته شود و در نقطه مقابل آن قدر هم نباید متمایز باشد که به عنوان عنصر نامطلوب اتاق شناخته شود.

جا دار بودن :

میز مدیریتی که انواع و اقسام زیادی دارد، باید علاوه بر فضایی که روی میز در اختیار مدیر قرار می‌دهد، بایستی در دل خود نیز کشوها، کمدها و سیستم فایلینگ مناسبی را برای سهولت مدارک و اسناد مدیر جای داده باشد.

ابعاد اتاق مدیریت و میز مدیریت :

انتخاب یک میز کوچک در اتاقی بزرگ و بالعکس آن، انتخاب یک میز بزرگ در اتاقی کوچک کار بیهوده و کاملا اشتباهی است. از آن جایی که میز مدیریت باید حتما از جثه و ابعاد بزرگی برخوردار باشد، اگر فضای کافی در اختیار شماست، هیچ نگرانی‌ای در رابطه با بزرگ بودن ابعاد میز نداشته باشید. اما اگر فضای اتاق مدیریتی شما محدود و کوچک است، قرار دادن یک میز بزرگ به شدت کار اشتباهی است و حالت خوشایندی ندارد. ذکر این نکته الزامیست که پیش از انتخاب هر گونه مدل میز مدیریتی، از ابعاد دقیق فضایی که در اختیار دارید باخبر باشید.

خدمات پس از فروش، گارانتی و تعهدات شرکت تولید کننده :

یکی از بحث‌های چالشی خریداران و شرکت‌های تولید کننده که هیچگاه در روزه های اولیه خرید خود را نشان نمی‌دهد، بحث‌های مرتبط با خدمات پس از فروش و گارانتی محصول است. همیشه به یاد داشته باشید که در هنگام خرید، به تعهدات شرکت سازنده در قبال تعداد ماه‌های گارانتی محصول و عرضه خدماتی که پس از فروش در اختیار شما قرار داده می‌شود توجه فرمایید تا در ادامه استفاده از محصول تهیه شده به مشکل بر نخورید.