0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جلو مبلی و عسلی

تنظیم جهت صعودی

   

20 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

20 آیتم


راهنمای خرید جلو مبلی و میز عسلی

میز جلو مبلی دیگر تبدیل به یک عضو ثابت و جدا نشدنی از مبلمان منازل شده است و به نوعی می توان وجود و خرید آن ها را تکمیل کننده مبلمان و وسایل به کار رفته در دکوراسیون منازل دانست.
اگر بخواهیم نگاهی به میز جلو مبلی داشته باشیم، باید این میز را به این شکل توصیف کنیم که نوع خاصی از میز است که ارتفاع چندانی نداشته، کشیده و دارای طول زیاد است و در طراحی آن دقت می شود تا با زیبایی فضای جلو میلمان منازل را پر کند.

چرا باید میز جلو مبلی و میز عسلی بخریم؟

امروزه در مبحث طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل، میز جلو مبلی و میز عسلی هر دو به عنوان دو عنصر مهم به حساب می آیند. میز جلو مبلی و میز عسلی سوای جنبه زیبایی بخشی و رنگ و لعاب دادن به محیط، کاربرد مهم و برجسته ای نیز دارند. اغلب از میز جلو مبلی برای قرار دادن اکسسوری های تزیینی، ظروف دکوری، ظروف پذیرایی، کتاب، مجله و روزنامه استفاده می کنند.
به طور کل زمانی که بر روی مبل به استراحت می پردازید به یک سری وسیله دم دستی نیاز دارید که بهترین مکان برای قرارگیری آن ها از لحاظ دسترسی آسان، همان میز جلو مبلی و یا میز عسلی است.
در برخی از مدل ها، میزهای جلو مبلی مجهز به تعدادی طبقه یا کشو هستند تا شما بتوانید فضای بیشتری جهت قرار دادن وسایل و اشیا خود داشته باشید، حتی می توانید این فضا را به قرار دادن ظروف پذیرایی از مهمان اختصاص دهید.
از این جهت میز جلو مبلی را با ارتفاع پایین طراحی می کنند که در هنگام نشستن بر روی مبلمان منزل بتوانید به راحتی و بدون هرگونه جا به جایی، بلند و کوتاه شدن و یا خم شدن و کش آمدن به سطح رویی میز به آسانی دسترسی داشته باشید.
به زبان ساده باید اذعان کنیم که اگر در هنگام انتخاب و خرید میز جلو مبلی و میز عسلی استانداردهای لازم را رعایت کنید، نه تنها از خرید خود پشیمان نخواهید شد بلکه با خرید مناسب خود به زیبایی و جذابیت دکوراسیون منزل خود نیز می افزایید.

انواع مدل های میز جلو مبلی

بی شک مدل های متنوع و بسیار فریبنده میز جلو مبلی می تواند شما را در لحظه انتخاب با چالش مواجه کند، اما همواره به یاد داشته باشید که باید مدلی را انتخاب کنید که در گام نخست با مدل و زبان طراحی مبلمان خانه شما هماهنگی و هارمونی داشته باشد و در گام بعدی این هماهنگی میان میز جلو مبلی و طرح و زبان دکوراسیون داخلی منزل ارتباط داشته باشد.
همچنین نیاز است که فضای در اختیار خود را به خوبی بشناسید. به عنوان مثال اگر فضای در اختیار شما مستطیلی و پهن باشد، مدل انتخابی شما در مقایسه با زمانی که فضای در اختیار شما مربعی شکل باشد تفاوت دارد.
اگر بخواهیم خیلی ریزبینانه و دقیق به موضوع نگاه کنیم، حتی در زمان انتخاب مدل میز جلو مبلی و میز عسلی بایستی به سلامت و حفظ ایمنی کودک خود نیز توجه کنید، قطعا مدل هایی با لبه و گوشه های تیز می تواند برای کودک شما حادثه آفرین باشد. بهترین مدل برای خانواده هایی که کودک خردسال دارند، مدل هایی با لبه و گوشه گرد یا بیضی شکل است.
نیاورون توصیه می کند که به فضای تردد افراد بین مبلمان و میز جلو مبلی نیز دقت داشته باشید تا در هنگام استفاده دچار مشکل نشوید، به طور معمول این فاصله باید از 80 سانتی متر تا 120 سانتی متر در نظر گرفته شود تا رفت و آمدی بی دردسر داشته باشید و کلافه نشوید.

به جنس و متریال میز جلو مبلی فکر کنید

تنها عاملی که باید به آن توجه کنید، زیبایی نیست، بلکه جنس و متریال به کار رفته در ساخت میز جلومبلی و میز عسلی یکی از موارد بسیار مهم در زمان انتخاب است. این عامل حتی در قیمت نهایی محصول نیز تاثیرگذار است.
به طور متداول کارگاه ها و شرکت های سازنده میز جلو مبلی و میز عسلی از متریالی مانند شیشه، چوب راش، چوب گردو، ام دی اف، چوب بلوط و استیل ضد زنگ بهره می جویند.
حتما عنایت داشته باشید که در انتخاب جنس و متریال ساخت نیز به مبلمان خود نیم نگاهی داشته باشید، سعی کنید در همان فضا اقدام به انتخاب کنید و فاصله زیادی از متریال به کار رفته در ساخت مبلمان خود نگیرید.

سبک طراحی میز جلو مبلی و میز عسلی

میز جلو مبلی و میز عسلی در سبک های گوناگونی طراحی و روانه بازار شده اند. اگر زبان طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما سنتی و کلاسیک است، پیشنهاد ما انتخاب میز جلو مبلی کلاسیک است.
در مدل های کلاسیک، شاهد استفاده از منبت کاری و تزیینات مخصوص و کنده کاری های زیبا بر روی چوب هستیم که زیبایی محصول را چندین برابر می کند، البته شایان ذکر است که هنرمندی های موجود بر روی میز جلو مبلی کلاسیک سبب افزایش قیمت آن نیز شده است.
اما اگر زبان طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما مدرن است و به طور کل فضای به روز و مدرنیته را دنبال می کنید، دور خرید میز جلو مبلی کلاسیک را خط کشیده و سریعا سراغ خرید یک میز جلو میلی مدرن بروید. در میز جلو مبلی های مدرن سعی شده است طرح کلی ساده و مینیمال باشد و خطوط منظم و ساده در ظاهر میز به کار رود.

انتخاب رنگ میز جلو مبلی و میز عسلی

در انتخاب رنگ میز جلو مبلی و میز عسلی حتما هارمونی و هماهنگی رنگ با مبلمان و سایر اشیا به کار رفته در دکوراسیون منزل را در اولویت قرار دهید. اگر به دنبال ایجاد تضاد و کنتراست رنگ میان میز جلو مبلی و مبلمان هستید، نیاورون توصیه می کند به تیره تر بودن و روشن تر بودن رنگ میز جلو مبلی بسنده کنید و حتما از داخل خانواده رنگ مبلمان، رنگ میز جلو مبلی را انتخاب کنید.
به عنوان مثال اگر مبلمان شما قهوه ای تیره است، میز جلو مبلی و میز عسلی را در همان خانواده قهوه ای رنگ انتخاب کنید با این تقاوت که به دنبال درجه رنگ روشن تر آن باشید تا کنتراست و تضاد رنگی زیبا و دلخواه شما اعمال شود.

خرید اینترنتی میز جلو مبلی و میز عسلی

نیاورون توانسته است در طول سالیان سال فعالیت در حوزه فروش اینترنتی لوازم دکوراتیو، مبلمان و لوازم مرتبط با دکوراسیون خانه، به روز ترین و با کیفیت ترین محصولات را برای بررسی شما عزیزان فراهم آورد تا شما با آگاهی کامل و چشمانی باز، خرید هدفمندی را تجربه کنید.