66906447-8(021)
0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تاب ریلکسی

تنظیم جهت صعودی

   

3 آیتم

در حال دریافت ...نمایش محصولات بیشتر ...
تنظیم جهت صعودی

   

3 آیتم


تاب ریلکسی

امروزه استفاده از تاب ریلکسی در منازل، تراس، پذیرایی و حتی در فضای باز برای گذراندن لحظاتی در کمال آرامش در کنار خانواده مرسوم شده است. تاب ریلکسی یک نوع صندلی متحرک یک نفره و یا چند نفره بوده که توسط آویز و زنجیر به تنه اصلی متصل است و در طرح ها و بافت های متفاوت به همراه تشک مخصوص نشیمن گاه تولید می شود. همانطور که از اسم محصول مشخص است این محصول برای ریلکس کردن و آرامش و همچنین برای مطالعه استفاده می شود.

 

تاب ریلکسی ارزان

تاب ریلکسی انواع مختلفی داشته و نوع بافت و جنس متریال به کار رفته، تشک، مقاومت در قیمت این محصول نقش دارند.

مسلما محصولی که از نظر مقاومت و جنس ضعیف تر باشد قیمت کمتری به نسبت محصول قوی تر دارد. اما تاب های ریلکسی در نوع بافت هم متفاوت هستند، برخی از بافت ها اشکال ساده تری دارند و برخی مانند عنکبوتی پیچیده تر و یا بافت ریزتر دارند. تاب ریکسی ارزان بافت ساده تری داشته و کیفیت محصول در سطح بالایی نیست.

 

انواع مدل تاب ریلکسی

اشکال مختلفی برای تولید تاب ریلکسی وجود دارند از جمله دایره ای، اشکی، هلالی، دونفره و تک نفره و همچنین بافت ساده و بافت عنکبوتی و تاب ریز بافت و یا درشت بافت و... که مطابق هر سلیقه ای و برای هر فضایی قابل تولید هستند. تشک تاب ریلکسی نیز با رنگ های متفاوت و به حالت زیپ دار تولید می شود و پارچه این تشک ها قابل شستشو نیز هستند. پایه های این محصول می تواند قابل تنظیم و یا ثابت باشد و تا 150 کیلو مقاومت برای تاب ریلکسی ضروروی است.

 

مقاومت تاب ریلکسی

این محصول برای نشستن کودکان و بزرگسالان مناسب بوده و باید توان تحمل وزن های بالا را نیز داشته باشد و چون این مدل صندلی متحرک می باشد باید بتواند در مقابل تاب خوردن مقاوم بوده و بدنه دچار اسیب، شکستگی و تاب خوردگی نشود. به دلیل اتصال صندلی به بدنه توسط زنجیر و گیره و حالت آویزان بودن صندلی، باید زنجیر و ناحیه اتصال آن به بدنه مقاوم باشد و توان تحمل فراد با وزن های بالا را داشته باشد.