0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جاکفشی

تنظیم جهت صعودی

   

10 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

10 آیتم


جا‌ کفشی

خرید یک جاکفشی زیبا می تواند علاوه بر زینت دادن به محیط پیرامون خود، کمک شایانی به شما در زمینه جا دادن و مرتب کردن کفش ها در قسمت ورودی منازل کند. جا کفشی های تولید شده امروزی، با طرح ها و مدل های خاص و متنوعی که دارند زیبایی زیادی به منزل می ببخشند.

جاکفشی ها یکی از محصولات مهم در تمامی مکان ها به حساب می آید که پیش از خرید آن نیاز به اطلاعاتی در مورد آن خواهد بود و همه سوالاتی در مورد آن دارند که ما در وب سایت نیاورون قرار است در این زمینه شما را یاری دهیم و به شما کمک خواهیم کرد تا جاکفشی مناسب با منزل خود را مطابق با سلایق و نیازهای خود انتخاب و خریداری نمایید.


نقش جا کفشی

در هر خانه تعداد زیادی کفش دیده می شود و برای این که بتوانیم آن ها را در مکانی با کم ترین فضای اشغال شده و بیشترین مقدار ظرفیت قرار دادن کفش، قرار دهیم به یک جاکفشی مناسب نیاز داریم تا علاوه بر این که کفش ها را در آن قرار دهیم، هم وسایل مربوط به کفش را نیز در آن جای دهیم.

جاکفشی ها یکی از محصولات پرکاربردی هستند که اکثرا دارای کارایی های زیادی بوده و دارای تنوع مدل برای سلیقه های مختلف است.
کفش ها جزو پوشش های اولیه انسان ها می باشند که اکثر در بیرون از درب منازل یا داخل ورودی راهرو مانند ورودی منازل جای می گیرند. به طور کل اگر قصد جمع آوری کفش ها را در هر مکانی داریم که کمترین فضا را نیز اشغال کند، به سراغ جاکفشی می رویم.

ابعاد استاندارد جا کفشی

بنابر نیازهای متفاوت و متنوع هر خانواده، مدل های گوناگون و رنگارنگی از جا کفشی یا قیمت های متفاوت روانه بازار شده است. توصیه نیاورون به شما این است که پیش ار انتخاب جا کفشی و صرف هزینه، نیاز سنجی کنید. این جمله بدین معناست که نیاز خود از یک جا کفشی را بشناسید و سپس به سراغ انتخاب مدل و در نهایت خرید بروید.
به عنوان مثال شما باید پیش از خرید جا کفشی، مکان قرار گیری آن را مشخص نمایید، پس از مشخص شدن مکان، ابعاد در اختیار خود را اندازه گیری کنید تا در هنگام انتخاب و خرید به گزینه ای که در این ابعاد می تواند بدون مشکل جای بگیرد برسید.

جاکفشی بیرون از منزل یا داخل منزل قرار می گیرد؟

جا کفشی خود را قصد دارید داخل منزل و در پاگرد قرار دهید؟ یا قرار است از جا کفشی خود در بیرون از درب منزل، راهروی ورودی و لابی مشترک همسایگان بهره ببرید. مشخص کردن این سوال کمک شایانی به انتخاب مدل و حتی رنگ جا کفشی خواهد کرد.
اگر از جا کفشی در داخل منزل بخواهید استفاده کنید، بایستی تمام سعی خود را به کار ببرید تا فرم، مدب و رنگ آن با زبان طراحی دکوراسیون و مدل چیدمان وسایل داخل منزل هارمونی داشته باشد و آن ها را تحت الشعاع قرار ندهد، اما اگر در سوی مقابل به دنبال استفاده از جاکفشی در راهرو و لابی مشترک باشید، سعی شما باید بر این باشد تا رنگ جا کفشی و جنس آن هماهنگ با جنس و رنگ درب ورودی منزل یا چارچوب آن باشد. حتی در مواردی می توان حساسیت بیشتری به خرج داد و با دیگر همسایگان نیز هماهنگ بود تا جا کفشی انتخابی، یا هم مدل و ست هر واحد آپارتمانی باشد و یا حتی المکان مشابه هم باشد.


جا کفشی و تاثیر آن بر دکوراسیون

چندین سطر بالاتر اذعان داشتیم که در فرآیند انتخاب و خرید جا کفشی مورد نظرتان باید به هارمونی آن با دکوراسیون منزل، چنانچه آن را در داخل منزل استفاده می کنید اهمیت دهید. اگر زبان طراحی و دکوراسیون منزل شما زبانی به روز و سبکی امروزی را دنیال می کند، انتخاب شما در جا کفشی نیز باید سمت و سویی مدرن و امروزی داشته باشد و در نقطه مقابل نیز اگر دکوراسیون و سبک چیدمان وسایل منزل شما، حال و هوای سنتی و کلاسیک دارد، باید به فکر تهیه جا کفشی کلاسیک و چوبی باشید.
از مهم ترین عواملی که در زیبایی سبک دکوراسیون داخلی منازل نقش پر رنگ و برجسته ای را ایفا می کند، نظم، ترتیب و سامان بخشیدن به المان ها است، از این رو طراحان و حتی صاحب خانه ها حتی المکان سعی دارند از اکسسوری هایی که نظم را در فضا ایجاد می کند و حس نظم و چیدمان مرتب را القا می کند در چیدمان منزل استفاده کنند. حال ارتباط این موضوع با خرید جا کفشی چیست؟ نخستین المانی که در دکوراسیون شما در بدو ورود به خانه به چشم می آید و جلب توجه می کند، جا کفشی است. شایان ذکر است که این اکسسوری کاربردی نه تنها مکانی مناسب برای نگهداری کفش ها فراهم می آورد بلکه در ایجاد زیبایی و حفظ نظم در ورودی خانه نیز بسیار اثر گذار است.


جا کفشی کم جا چیست؟

بی‌شک آپارتمان نشینی و کوچک تر شدن فضای زندگی در زندگی امروزی سبب شده است تا اکسسوری های نقلی، کوچک، جمع و جور و کم جا نقش پر رنگ تر و مخاطبان بیشتری را به خود ببینند. اگر فضای زیادی در اختیار شما

نباشد مجبور خواهید بود به سراغ گزینه های کم جا و کوچک بروید. جا کفشی کم جا می تواند در کمترین فضای اشغال شده، ظرفیت مناسبی برای نگهداری از کفش های شما در اختیارتان قرار دهد.

جاکفشی های بزرگتری نیز وجود دارند که دارای قفسه و جالباسی برای آویزان کردن چتر و لباس تعبیه شده است

جنس و متریال جا کفشی های موجود در بازار

همان طور که در بحث طراحی مدل و فرم جا کفشی تنوع زیادی به چشم می خورد، در بحث جنی و متریال ساخت این موضوع حکم فرماست. جا کفشی، چوبی، فلزی، ام دی اف و ... رایج ترین جا کفشی های موجود در بازار هستند.
شما به منظور آشنایی هر چه بیشتر و بهتر با جنس و متریال جا کفشی های تولیدی، مقایسه قیمتی آن ها و مشاهده آخرین مدل های طراحی شده می توانید به وب سایت اینترنتی نیاورون مراجعه کرده و خریدی آسوده و بدون چالش را تجریه نمایید.

اگر به دنیال خرید جاکفشی چوبی هستید باید بدانید که به علت تنوع رنگ بالا و بافت گوناگون، می توانند زینت بخش هر محیطی باشند و به آسانی دل شما را به دست آورند. جا کفشی ام دی اف، نیز از جمله فرآورده های چوب است که طبیعتا مدل های زیادی را در ساخت کابینت، کمد و تخت خواب از آن دیده اید. از نکات خوب جنس ام دی اف روکش پذیری متنوع آن است، در ساخت جا کفشی از جنس ام دی اف شما شاهد روکش های متنوعی از جمله روکش چوب، روکش ملامینه، روکش وکیوم، روکش براق و ... هستید.