0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کفپوش گرانولی

تنظیم جهت صعودی

   

17 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

17 آیتم


کفپوش گرانولی ابتدا از زباله های بازیافتی لاستیک تولید شد و امروز به صنعت گسترده ای تبدیل شده است. در واقع کفپوش گرانولی از ضایعات لاستیک در اندازه های متفاوت تولید می شود و کاربردهای فراوانی دارد.

تنوع کفپوش گرانولی

این کفپوش در دو شانه ساده و تخم مرغی در ابعاد 100 × 100 سانتی متر، 50 × 50 سانتی متر و ضخامت های مختلف مانند 20، 23، 25، 30، 35، 40، 50 و 70 میلی متر ساخته شده است.
این کفپوش علاوه بر تنوع در سایز و ضخامت دارای تنوع در تراکم و رنگ نیز می باشد و در رنگهای مختلف تولید می شود اما معمولا رنگ های روشن به دلیل کثیف شدن و تیره شدن در اماکن روباز و پرتردد تقاضای کمتری بهنسبت رنگهای روشن دارد و همچنین هرچه ذرات گرانول با فاصله تر از هم قرار بگیرند این کفپوش گرانولی کم تراکم تر محسوب می شود.

ویژگی های کفپوش گرانولی

این کفپوش در مقابل ضربه مقاوم بوده و بهترین گزینه برای جلوگیری از آسیب احتمالی کودکان در زمین بازی است. همچنین در برابر لغزش، سایش و فشار مانند پاشنه کفش مقاوم است.
کفپوش گرانولی در برابر گرما و سرما مقاوم است و بهترین گزینه برای استفاده در فضای باز و زیر نور خورشید و در شهرهایی با دمای بالا و در سرما و یخبندان می باشد.
مواد شیمیایی ضعیف آسیبی به کفپوش گرانولی وارد نخواهند کرد و در برابر تغییر رنگ مقاومت خواهد داشت و در استفاده طولانی مدت و زیر نور خورشید تغییر رنگ نخواهد داشت و در واقع در برابر اشعه uv مقاوم است.
پوسته نشدن و نریختن کفپوش گرانولی و ترک نخوردن نیز از مزایای کفپوش گرانولی است. انعطاف پذیری خوب، ایجاد احساس راحت پا و حفاظت از ورزش از دیگر مزایای این محصول است.

کاربردهای کفپوش گرانولی

یکی از کاربردهای متداول کفپوش گرانولی برای مهد کودک ها و زمین های بازی در پارک هاست. در باشگاهها زیر دستگاههای بدنسازی و برای وزنه برداری به دلیل افتادن وزنه روی زمین، کفپوش گرانولی مناسب است.علاوه بر ضربه گیری و کم کردن آسیب های احتمالی هنگام ورزش، به دلیل ارتجاعی بودن این محصول، باعث زیبایی سالن ورزشی، مهدکودک و .... می شود.
زیر تاب در پارک ها و وسایل بازی کودکان جهت زمین خوردن کودکان استفاده می شود و مانند چمن مصنوعی در سالنهای ورزشی و یا در مهد کودک ها و حتی مدارس کاربرد دارد.
برای زمین بسکتبال، تنیس، والیبال، فوتبال، دوندگی و پیاده روی روی آن استفاده می شود.
حمل و نصب کفپوش گرانولی
یکی از مزیت های کفپوش گرانولی حمل آسان می باشد و دلیل آن ابعاد و اندازه کفپوش است. این محصول در اندازه 100 در 100 سانتی متر و 50 در 50 سانتی متر تولید می شود و منجر شده تا حمل و نصب آن به آسانی صورت گیرد.
کفپوش گرانولی قابل نصب بوده و با چسب صنعتی این عمل انجام می شود و در برخی از موارد با پیچ کار نصب صورت میگیرد. اما در کل قطعات کفپوش گرانولی یک متر مربع هستند و نصب آن را راحت میکند مگر در برخی ازفضاها نیاز به برش داشته باشد.

قیمت کفپوش گرانولی

قیمت این محصول بر مبنای متر مربع حساب می شود و به نسبت کیفیت و تراکم ضخامت و رنگ دارای قیمت های متفاوتی می باشد.
پرفروشترین نوع کفپوش گرانولی رنگ های تیره و سایز یک متر مربعی و ضخامت 20 میل می باشد. در تولید این محصول از مواد شیمیایی غیر سمی استفاده شده است که سازگار با محیط زیست می باشد و کفپوش های گرانولی که دارای ضخامت های متفاوت هستند دارای وزن های استاندار برای هر ضخامت نیز هستند.
برای مثال کفپوش گرانولی ضخامت 22 باید دارای وزن 20 کیلوگرم می باشد ولی در صورتی که تراکم این محصول در سطح خوبی قرار نداشته باشد وزن آن از استاندارد کمتر می شود.
این کفپوش به دلیل اثر ضربه گیری کاربرد زیادی داشته و قیمت آن مقرون به صرفه می باشد.

خرید کفپوش گرانولی

در خرید این محصول دقت شود تا کفپوش گرانولی دقیقا به اندازه ای که به شما اعلام شده دارای ضخامت یکدست و دقیقی باشد. علاوه بر این به تراکم محصول دقت کنید تا ذرات گرانول درشت نبوده و با فاصله از هم قرار نداشته باشند که منجر به سبک شدن این کفپوش می شود.کفپوش را از فروشگاه معتبر و با کیفیت خریداری کنید که بالاترین درصد کشسانی و مقاومت در برابر فشار و ترک خوردگی و پایداری رنگ در برابر اشعه ماورا بنفش را داشته باشد. 

نظافت و نگهداری

کفپوش گرانولی نیاز به نگهداری خاصی نداشته و در مورد بحث نظافت در مواقعی که بر اثر تردد کثیف و تیره می شود باید به وسیله پارچه ای مرطوب و یا با طی کشیدن با مواد شوینده آن را تمییز کنید.
در مواردی که این کثیفی ها با طی قابل شستشو نیست با استفاده از برس های پلاستیکی روی کفپوش را تمییز کنید.