0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کاغذ دیواری

تنظیم جهت صعودی

   

آیتم های 1 تا 24 از مجموع 132 آیتم

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
تنظیم جهت صعودی

   

آیتم های 1 تا 24 از مجموع 132 آیتم

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

کاغذ دیواری چیست؟

اگر از طرح گچ بری یا طیف رنگی دیوارهای آپارتمان یا دفتر اداری خود خسته شده اید و به دنبال تجربه سبک جدیدی از طراحی هستید پیشنهاد ما به شما ورود و قدم گذاشتن به دنیای رنگارنگ کاغذ دیواری ها است.
همان طور که می دانید کاغذ دیواری در حقیقت یک پوشش مخصوص با طرح های متنوع است که به صورت متری یا رول در بازار موجود بوده و با چسب مخصوص بر روی دیوارها نصب می شود، شایان ذکر است که از کاغذ دیواری جهت پوشش دادن دیوارها و ستون های خانه ها و دفاتر تجاری استفاده می گردد.

آیا استفاده از کاغذ دیواری قدیمی شده است؟

شاید یکی از چالش ها و درگیری های ذهنی شما پیش از انتخاب کاغذ دیواری، قدیمی شدن آن و به اصطلاح از مد افتادن کاغذ دیواری باشد. بی اغراق این یک باور نادرست است! در چیدمان و دکوراسیون سال های گذشته استفاده از کاغذ دیواری نیز به چشم می خورد، اما با طرح های مربوط با آن سال ها و مطابق با آن ایام! امروزه به لطف تنوع طرح های به روز، شما با طیف گسترده ای از انتخاب مواجه خواهید شد که حتی انتخاب یک طرح دلخواه نیز شما را با سردرگمی مواجه می کند.

جنس کاغذ دیواری

به لطف پیشرفت روز افزون صنعت چاپ، روش های متععدی برای چاپ کاغذ دیواری وجود دارد. کاغذ دیواری های تولید شده امروزی به روش های گوناگونی نظیر چاپ کلیشه ای، چاپ مسطح، سیلک اسکرین، سیلک ابریشمی، چاپ دیجیتال، چاپ حکاکی و ... در بازار وجود دارند که با گستردگی و تنوعی نوع چاپی که وجود دارد می توانند هر سلیقه ای را راضی نگه دارند.
اگر بخواهیم به جنس های رایج موجود در بازار خرید و فروش کاغذ دیواری اشاره کوتاه و خلاصه واری داشته باشیم، باید به کاغذ با روکش وینیل، نان وون، وینیل فابریک بک و PVC قابل شستشو اشاره کنیم.

کاغذ دیواری قابل شستشو

با توجه به فراوانی و طیف گسترده کاغذ دیواری های تولید شده، جنس ها و متریال های متفاوتی در ساخت آن ها به کار رفته است. برخی از مدل ها با توجه متریالی که دارند به شما اجازه شست و شو با آب و صابون را نیز می دهند و تغییری در کیفیت، رنگ و چسبندگی آن ها ایجاد نمی شود. اما در سوی مقابل، جنس هایی نیز وجود دارند که امکان شست و شو برای شما میسر نیست و با برخورد آب به کاغذ دیواری به آن صدمه وارد می شود. بنابراین با عنایت بر آن چه گفته شد، پیش از خرید حتما با توجه به نیاز خود در زمینه قابل شست و شو بودن یا نبودن کاغذ دیواری انتخابی خود، اطمینان حاصل فرمایید.

کاغذ دیواری تجاری

بدون شک شما نیز با ما موافق خواهید بود که دکوراسیون و فضای یک دفتر کار و اداری تجاری بسیار متفاوت از دکوراسیون خانه و اتاق خواب است.
با توجه به نیاز دفاتر اداری و تجاری به نماسازی و دکوراسیون رسمی و ادرای، شرکت های تولید کننده کاغذ دیواری، طرح هایی متناسب با این فضا را طراحی کرده و روانه بازار نموده اند.

کاغذ دیواری اتاق کودک

با توجه به طراحی و تولید انواع گوناگون کاغذهای دیواری و اهمیت دکوراسیون اتاق کودک، طراحان به فکر طراحی و تولید کاغذ دیواری متناسب با اتاق کودک نیز بوده اند.
در طرح های تولید شده برای اتاق کودک، المان ها و ویژگی های مناسب برای کودکان به چشم می خورد و شما را در ایجاد دکوراسیون و فضایی زیبا برای کودک دلبندتان یاری می دهد.

کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری برجسته نیز یکی از چندین مدل متنوع کاغذ دیواری است که به لطف نوع چاپ مخصوصی که دارد همراه با برجستگی هایی در نقش و طرح است.
در خفظ و نگهداری این نوع کاغذ دیواری بایستی کوشا بود و مراقب بود که برجستگی های طرح کاغذ با پارگی مواجه نشوند.

طرح درشت، دیوار بزرگ

در انتخاب خود علاوه بر این که سلیقه خود را چاشنی کار می کنید، حتما به این نکته توجه داشته باشید که طرح انتخابی خود از آلبوم را ملاک قرار ندهید و کل طرح را بر روی دیوار تصور کنید تا دور نمای خوبی از اتمام کار داشته باشید. به شما توصیه می کنیم اگر به سراغ طرح هایی که در آن گل یا نقش و نگار درشت وجود دارد رفتید، نیم نگاهی به ابعاد دیوار مد نظر خود نیز داشته باشید، چرا که هرچه نقش و نگار طرح کاغذ دیواری درشت تر باشد، نیاز به دیواری با ابعاد بزرگ تر دارد که زیبایی کار حفظ شود.

کاغذ دیواری ارزان

جنس و متریال به کار رفته در ساخت کاغذ دیواری انتخابی شما در قیمت تمام شده آن تاثیر مستقیمی دارد. علاوه بر این موضوع، میزان پشش دهی رول کاغذ دیواری نیز فاکتور دیگری است که در تعیین قیمت آن نقش دارد.
شما در وب سایت نیاورن قادر خواهید بود علاوه بر بررسی، مقایسه و کسب اطلاعات تکمیلی مربوط به هر مدل از کاغذ دیواری های موجود بر روی سایت، از قیمت آن نیز با خبر شوید و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

کاربردهای دیگر کاغذ دیواری

علاوه بر آن چه در مورد کاربردهای کاغذ دیواری تا به این جای کار شرح داده شد جالب است بدانید که می توانید از کاغذ دیواری برای پوشش فضای داخل کمدهای اتاق یا کتابخانه خود استفاده نمایید، حتی قاب بعضی از پنجره ها را نیز می توان با کاغذ دیواری مخصوص زینت داد.

نصب کاغذ دیواری

در نصب کاغذ دیواری نیز همانند فرآیند رنگ کردن خانه، دیوارها نیاز به آماده سازی دارند که اصطلاحا به آن "زیرسازی" گفته می شود. در فرآیند زیرسازی، خلل و فرج، سوراخ ها، ترک ها و قسمت های آسیب دیده دیوار اصلاح و بتونه کاری می شود تا سطح صاف و یک دستی برای چسباندن کاغذ دیواری پدید آید که علاوه بر حفظ زیبایی پس از نصب ورق کاغذ دیواری از جای خود بلند نشود. پس از آن که دیوارها آماده نصب شدند، با چسب مخصوص به مقدار کافی، رول های کاغذ دیواری را به صورت عمودی به دیوار می چسبانند، البته در این کار باید دقت زیادی چاشنی کار شود تا نقش و نگارهای طرح کاغذ دیواری به درستی در جای خود قرار گیرند و اصل طرح صدمه وارد نشود.