0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آینه ایستاده

تنظیم جهت صعودی

   

5 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

5 آیتم


آینه ایستاده چیست؟

منظور از آینه ایستاده، یک آینه تخت است که نسبت ارتفاع آن به عرضش بیشتر بوده و مناسب برای نمایش افراد در داخل آن با سایز تمام قد است.
شما می توانید از آینه ایستاده که به آینه قدی هم شهرت دارد در دکوراسیون منزل یا سالن خود استفاده کنید. کاربرد آینه قدی همان طور که در جمله پیشین به آن اشاره شد، از منزل گرفته تا دفاتر و سالن ها را شامل می شود.

لزوم استفاده از آینه ایستاده

شما به راحتی با انتخاب و خرید یک آینه قدی زیبا قادر خواهید بود تا فضای خالی دیوار راهرو، لابی یا نشیمن خانه خود را پوشش دهید و زیبایی بیشتری را به دکوراسیون فضای خانه تزریق کنید.

آینه ایستاده بزرگ یا کوچک ؟

آینه انتخابی شما باید ابعاد بزرگی داشته باشد؟ یا کوچک؟ آینه ایستاده تمام قد نیاز است؟ یا آینه ایستاده با ارتفاعی متعادل؟
برای پاسخ به این سوال دو فاکتور را باید مد نظر قرار دهید، اول از همه میزان فضای در اختیار شما مهم است. زمانی که سالن شما ابعاد بزرگی دارد فکر خرید آینه بزرگ را می توانید در سر بپرورانید اما اگر سالن شما دارای ابعادی کوچک است، خرید آینه ایستاده بزرگ کار منطقی و درستی نیست.
فاکتور دوم سلیقه و هارمونی با دکوراسیون سالن شما است که باید به این فاکتور نیز توجه کرد. رنگ انتخابی شما باید به حفظ هارمونی دکوراسیون و اشیا موجود در سالن کمک کند، این درست است که انتخاب رنگ قاب آینه می تواند با کنتراست و تضاد بیشتر رنگ سایر اشیا موجود در سالن همراه باشد، اما به خاطر داشته باشید که این تضاد رنگ آن قدر هم نباید پر رنگ و برجسته باشد که به چشم آید و آینه انتخابی شما را به عنوان عنصری نامطلوب در قیاس با رنگ سایر اشیا جلوه دهد.

آینه ایستاده ارزان

تنوع قیمت در بازار خرید آینه ایستاده زیاد است و با توجه به متریال استفاده شده و کیفیت ساخت این محصول این تنوع منطقی به نظر می رسد. شما می توانید در وب سایت نیاورون علاوه بر مشاهده مدل های گوناگون، از بازه قیمتی آینه ایستاده نیز با خبر شوید و خریدی آگاهانه داشته باشید.
البته وجود کنسول به همراه آینه قدی نیز می تواند در وضعیت قیمت این محصول تاثیرگذار باشد.

جنس و متریال ساخت آینه ایستاده

در ساخت آینه ایستاده جدا از خود آینه، قاب تزیین شده و اسکلت اصلی، اغلب از جنس فایبر گلاس، رزین، اچ دی اف، چوب و رویه پلی پورتان قابل پولیش بهره می برد. ضد آب بودن و قابل شست و شو بودن آینه نیز یک مزیت محسوب می شود که از نکات مهمی است که پیش از خرید مطرح است.
بنابراین در انتخاب خود پیش از خرید به کیفیت ساخت و متریال استفاده شده در آن دقت فرمایید چرا که شما قصد دارید در مدت زمانی طولانی از این محصول لذت ببرید و این آینه بخشی از دکوراسیون منزل یا سالن شما باشد.

آینه ایستاده تک یا آینه ایستاده به همراه کنسول

در خرید آینه ایستاده می توانید به سراغ مدل های قدی رفته و صرفا یک آینه قدی را به تنهایی خریداری و نصب کنید، اما مدل هایی نیز وجود دارد که در دسته بندی آینه کنسول قرار می گیرند. در این مدل ها آینه استفاده شده ابعاد و ارتفاع بزرگی دارد و در همان نقش آینه قدی ظاهر می شود اما در کنار خود از یک کنسول نیز بهره می برد. مدل های آینه ایستاده مجهز به کنسول تنوع زیادی دازند حتی در برخی از مدل های دیگر کنسول از آینه جدا نیست و شاهد اتصال کنسول به آینه هستیم.

آینه قدی پایه دار

مدل هایی از آینه قدی یا آینه ایستاده نیز وجود دارد که روی یک پایه سوار شده است و با توجه به دکوراسیون منزل یا سالن شما که ترجیحا در سبک های کلاسیک به کار می رود می تواند گزینه مطلوب و مناسبی باشد.

آینه کنسول مدرن یا کلاسیک

توصیه ما به شما این است که در مواجهه با این سوال، به سبک و مدل طراحی دکوراسیون خود رجوع کنید. اگر سبک دکوراسیون شما مدرن و به روز است، بنابراین باید به دنبال زبان طراحی جدید و به روز در آینه ایستاده خود باشد اما اگر سبک دکوراسیون و چیدمان اشیا شما حال و هوای کلاسیک دارد، آینه ایستاده انتخابی شما نیز باید در همین سبک باشد تا هارمونی دکوراسیون خانه یا سالن شما حفظ شود.

آینه قدی و کمک به نور سالن

اگر خانه یا سالن شما از نور کمی برخوردار است و در اصطلاح نورگیر نیست، استفاده از آینه قدی می تواند در تامین نور به شما کمک شایانی کند. این نکته را نیز به یاد داشته باشید که علاوه بر تامین نور، فضای شما را بزرگ تر و دل باز تر جلوه خواهد داد.

آینه ایستاده و اتاق خواب

شاید شما جزو آن دسته از افرادی باشید که هیچ تمایلی به استفاده از آینه قدی در سالن ندارید و استفاده از این آینه را تنها برای اتاق خواب آن هم به منظور پرو لباس جایز می دانید. اگر قصد خرید آینه قدی برای اتاق خواب را دارید حتما به محل قرارگیری آن در اتاق فکر کنید.
پیش از خرید ابعاد اتاق را اندازه گیری کنید و محل قرار گیری آینه را مشخص نمایید. بر اساس متراژ اتاق و محلی که مشخص کردید به دنبال یک آینه مناسب بگردید. در نظر داشته باشید که اگر متراژ اتاق خواب شما کوچک است، انتخاب و خرید یک آینه قدی بزرگ اشتباهی بسیار بزرگ است.
محل مناسبی را برای آینه قدی خود داخل اتاق مشخص کنید، این محل باید به گونه ای باشد که با باز و بسته کردن درب اتاق یا پنجره آسیبی به آینه وارد نشود، از حداقل فضا، حداکثر استفاده را ببرید.
ش