0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میز ناهار خوری

تنظیم جهت صعودی

   

6 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

6 آیتم


راهنمای خرید میز ناهار خوری

نیاورون قصد دارد در این مقاله ویژگی های یک میز ناهار خوری مناسب را به شما معرفی نماید، ترفندها و نکات کلیدی هنگام خرید میز ناهار خوری را بازگو کند و به بررسی قیمت و کیفیت محصولات ارائه شده در بازار بپردازد تا شما با آگاهی و چشمانی باز، میز ناهار خوری مورد نظر خود را انتخاب کرده و در هنگام انتخاب دیگر با کلافگی و سردرگمی رو به رو نشوید.
همه چیز برای انتخاب و خرید آسان شما محیا است. کدام مدل از میزهای ناهار خوری موجود در بازار مناسب شما است؟ کدام جنس از دوام بالاتری برخوردار است؟ میز ناهار خوری استاندارد باید چه رنگی داشته باشد؟ پاسخ تمامی سوال های خود در رابطه با خرید میز ناهار خوری در این مقاله قرار دارد، با نیاورون همراه باشید.

چرا خرید میز ناهار خوری؟

در زمان های نه چندان دور، با توجه به سبک زندگی ایرانی و عادات غذاخوردن ایرانی، به میز ناهار خوری به چشم یک کالا و شی لوکس نگاه می شد و چندان کارایی نداشت، اما امروزه با تغییر این نگرش و رشد تغییرات گسترده در سبک زندگی جامعه ایرانی، شاهد استفاده چشم گیر و همه گیر از میز ناهار خوری هستیم.
فارغ از کوچک بودن متراژ پذیرایی یا بزرگ بودن آن، نیاز به خرید میز ناهار خوری به چشم می خورد و امروزه کمتر منزلی وجود دارد که در آشپزخانه یا سالن پذیرایی آن میز ناهارخوری وجود نداشته باشد.
توصیه نیاورون به شما این است که بهترین مکان برای قراردادن میز ناهار خوری، مکانی است که دارای نور کافی و مناسب باشد.

خرید میز ناهار خوری

اگر بدون اطلاعات کافی و دست خالی وارد بازار گسترده و متنوع میز ناهارخوری شوید بدون شک نمی توانید انتخاب مناسبی داشته باشید و ممکن است در دام فروشندگان میز ناهار خوری بی کیفیت گرفتار شوید.
متاسفانه در بازار خرید میز ناهار خوری شاهد وجود محصولاتی ارزان قیمت اما فاقد کیفیت های ابتدایی هستیم که با دقت اندک و استفاده از متریال نا مرغوب مونتاژ شده اند.
چنان چه به هر دلیلی نمی توانید به صورت حضوری اقدام به خرید میز ناهار خوری نمایید، نیاورون این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با آسودگی خیال به بررسی مدل های به روز و متنوع ارائه شده میز ناهار خوری بپردازید و با آگاهی کامل، بهترین انتخاب را داشته باشید. لذت یک خرید اینترنتی آسان و امن تنها چند کلیک با شما فاصله دارد.

ابعاد مناسب میز ناهار خوری

در هنگام انتخاب فارغ از زیبایی، رنگ و لعاب میز ناهار خوری به سازگاری میز و صندلی با مشخصات فیزیکی بدن خود توجه داشته باشید. طبیعتا اگر میز ناهارخوری مورد پسند شما از ابعاد مناسب و سازگاری با بدن شما برخوردار نباشد در هنگام استفاده از آن دچار مشکل می شوید.
قد، وزن و وضعیت جسمانی خود را در هنگام انتخاب میز ناهارخوری لحاظ کنید، چنان چه کوتاه قد هستید به دنبال خرید میز ناهار خوری با ارتفاع مناسب باشید و از انتخاب میزهای بلند پرهیز نمایید.
هنگامی که شما پشت میز ناهار خوری قرار می گیرید باید به سطح روی میز مسلط باشید و هرگز نباید فاصله و اختلاف سطح شما و میز به گونه ای باشد که روی آن خم شوید. ابعاد صندلی ها و میز ناهار خوری کاملا سلیقه ای است و به میزان فضای در اختیار شما ارتباط دارد.

میز ناهار خوری دو یا چهار نفره؟

اگر از تعداد صندلی های مورد نیاز برای میز ناهار خوری خود بپرسید و یا به اصطلاح این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که میز ناهار خوری چند نفره مناسب است، در پاسخ باید اذعان داشت که انتخاب تعداد صندلی میز ناهار خوری به عواملی بستگی دارد.
یکی از عوامل میزان رفت و آمد شما می باشد. اگر جزو دسته ای هستید که رفت و آمد و مهمانی های شما بسیار است، طبیعتا به میز ناهار خوری بزرگی نیاز خواهید داشت.
تعداد نفرات حاضر در خانواده نیز از عوامل مهم دیگر در این تصمیم گیری است، به عنوان مثال یک زوج تازه ازدواج کرده که یک خانواده دو نفری را تشکیل می دهند، به یک میز ناهارخوری دو یا چهار نفره نیاز دارند اما خانواده ای را در نظر بگیرید که اعضای آن پنج الی شش نفر هستند، طبیعتا یک میز ناهار خوری دو یا چهار نفره پاسخگوی نیاز این خانواده نخواهد بود.
عامل بسیار مهم دیگری که نباید آن را از قلم انداخت، میزان فضای موجود در اختیار شما است. اگر شما فضای زیادی در اختیار داشته باشید، آشپزخانه یا سالن پذیرایی شما متراژ بزرگی داشته باشد، می توانید انتخاب های گسترده ای نیز داشته باشید و از همان ابتدا به سراغ میز ناهار خوری های لوکس، بزرگ و چند نفره بروید، اما اگر میزان فضای در اختیار شما کوچک است، طبیعتا باید به دنبال میز ناهار خوری کوچک و نقلی باشید تا بتوانید از کم ترین فضا، بیشترین بهره را ببرید.

میز ناهار خوری فضای باز

اگر صاحب ویلا یا باغ هستید می توانید از جندین میز ناهار خوری استفاده کنید. برای صرف صبحانه یا میان وعده های خوشمزه و کوچک، می توانید میزهای دو یا چهار نفره کوچک را در محیط آشپزخانه قرار دهید.
جهت صرف ناهار و شام نیز می توانید از میز ناهارخوری لوکس و بزرگ در سالن اصلی و یا سالن پذیرایی استفاده کنید، همچنین در باغ یا ویلا می توانید برای نوش جان کردن میان وعده ها و یا حتی صبحانه ها در فضای باز از میز ناهار خوری مخصوص فضای باز بهره ببرید.

کیفیت و جنس میز ناهار خوری استاندارد

طبیعتا در هنگام ساخت میز ناهار خوری با کیفیت از متریال مرغوب استفاده می شود و در فرآیند مونتاژ و ساخت نیز در مواردی چون پرس کاری های لازم، میخ های به کار رفته، چسب استاندارد و دوخت های فلزی حداکثر دقت و ظرافت به کار گرفته می شود تا محصول نهایی در عین برخورداری از زیبایی، کیفیت ساخت بالایی را نیز شامل شود و استحکام و دوام خوبی را در طول مدت استفاده برای شما به ارمغان آورد.
ام دی اف، چوب راش و حتی فلز یا پی وی سی، معمول ترین و رایج ترین متریال به کار رفته در ساخت میز ناهار خوری هستند. هر چه متریال به کار رفته در ساخت محصول از کیفیت بالاتر و مرغوب تری بهره مند باشد، قیمت نهایی آن نیز بالاتر می رود.
پایه های میز ناهار خوری و صندلی های آن را حتما بررسی فرمایید چرا که اگر با محصول نا مرغوبی طرف باشید، اولین جایی که شما را با چالش رو به رو کند، همین اتصال پایه ها و کیفیت مونتاژ است.

اندازه گیری پیش از خرید

نیاورون در مقالات متعددی به این مورد مهم بارها اشاره داشته است. حتما پیش از خرید حضوری و یا خرید اینترنتی میز ناهار خوری، اندازه گیری های لازم از میزان فضای در اختیار خود را انجام دهید تا پس از خرید دچار مشکل نشوید.

مدل های میز ناهار خوری

برای سلایق متنوع و گوناگون، مدل های متنوع و گوناگونی نیز طراحی و روانه بازار شده است. بی شک مدل های چوبی میز ناهار خوری یکی از محبوب ترین و رایج ترین انتخاب ها به شمار می آیند. در هنگام خرید شما می توانید به سراغ میزهای گرد نیز بروید اما خرید میز ناهار خوری مستطیلی بسیار رایج و متداول است.
در هنگام خرید مدل های مستطیلی به لبه های تیز و قطور میز توجه داشته باشید و حتی الامکان سعی کنید از خرید میز با لبه های تیز خودداری نمایید.

مناسب ترین رنگ میز ناهار خوری

یکی از مواردی که در هنگام خرید باید به آن توجه شایانی شود، رنگ است. همواره توصیه نیاورون به شما این است که در لحظه انتخاب به هارمونی طیف رنگی ایجاد شده میان میز ناهارخوری مورد پسند شما سایر اشیا و لوازم به کار رفته در دکوراسیون فضای در اختیار دقت فرمایید.

خرید اینترنتی میز ناهار خوری

نیاورون یک بازار آنلاین برای خرید جدیدترین لوازم خانگی، وسایل پذیرایی، اکسسوری های تزیینی و اشیا مربوط به دکوراسیون است تا هر فرد بتواند مطابق با سلیقه خود وسایل منزل خود را مهیا کند.
جهت بررسی کامل مدل های میز ناهار خوری موجود در بازار و افزایش آگاهی در رابطه با مشخصات مربوط به ساخت، نحوه خدمات پس از فروش و قیمت تمام شده می توانید به فروشگاه اینترنتی نیاورون مراجعه نمایید و پس از کسب اطلاع با آسودگی خیال اقدام به ثبت سفارش و خرید فرمایید.
نیاورون در انتها توصیه می کند که پیش از انتخاب و خرید یک محصول، شرایط سفارش، گارانتی و خدمات پس از فروش آن را به دقت بررسی نمایید و از تعهداتی که شرکت تولید کننده پس از تحویل محصول به شما ارائه می کند با خبر باشید