66906447-8(021)
0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چمن مصنوعی

تنظیم جهت صعودی

   

24 آیتم

در حال دریافت ...نمایش محصولات بیشتر ...
تنظیم جهت صعودی

   

24 آیتم

مزایای چمن مصنوعی

امروزه استفاده از چمن مصنوعی علاوه بر ورزشگاه ها و زمین های ورزشی در دکوراسیون داخلی و خارجی، در منازل و محوطه سازی فراگیر شده است.
چمن مصنوعی شما را از هزینه کاشت، آبیاری، نگهداری، آف کش ها، برشکاری، بی نیاز کرده و سالها بدون تغییر رنگ جلوه ای زیبا و سرسبز فراهم می آورد، همچنین چمن طبیعی عمر کوتاهی داشته و در نقاطی با شرایط بد آب و هوایی رشد نخواهد کرد.
از این رو چمن مصنوعی جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی به حساب می آید و با تنوع بالای ظاهری که دارد متناسب با هر سلیقه ای و برای هر کاربری تولید و عرضه می شود.


کاربرد چمن مصنوعی

چمن مصنوعی در بالکن، حیاط، بین موزاییک، دور استخر، اتاق بازی کودک و مهدها، مدارس، باغ ها و تالارها، ویلاها و همچنین روی دیوار نصب می شود.
چمن مصنوعی همچنین در تزیینات داخلی منازل نیز کاربرد دارد و روی میز غذاخوری، سفره هفت سین، پادری، زیر حیوانات خانگی، زیر گلدان و ... استفاده می شود.


ویژگی های چمن مصنوعی

نظافت چمن مصنوعی به راحتی با جارو برقی انجام می شود وقابل شستشو نیز هستند. چمن مصنوعی در مقابل اشعه uv مقاوم بوده و تغییر رنگ نخواهد داد، علاوه بر این در مقابل سرما نیز مقاومت خواهد داشت.
چمن مصنوعی به وسیله سوراخ هایی در بکینگ، آب را عبور داده و طبق شیب بندی محیط وارد راه آب میکند.
چمن مصنوعی دارای تنوع در ارتفاع، تراکم، کاربری، رنگ و کیفیت و متریال به کار رفته می باشد. برای برخی از کاربری ها چمن مصنوعی با ویژگی خاصی مناسب تر می باشد.چمن مصنوعی موکتی در رنج قیمت پایین قرار دارد و نظافت این نوع چمن ها راحت تر می باشد. چمن مصنوعی با ارتفاع 25 میل برای کارهای بین موزاییک و یا واش بتن مناسب تر می باشد و یا چمن با ارتفاع بیشتر و نرم تر برای کودکان و مهد ها مورد استفاده قرار میگیرد.
چمن مصنوعی دارای رنگ سبز را چمن با تم بهاری و چمن دارای نخ های زرد و سبز را دوبافت و اصطلاحا تم پاییزه می نامند و دارای قیمت بالاتری به نسبت تک بافت می باشد.


نصب چمن مصنوعی

برای نصب چمن مصنوعی ابتدا می بایست زیر سازی انجام شود و متراژ مقدار چمن مورد نیاز بر مبنای متر مربع محاسبه و چمن مصنوعی متناسب با کاربری، خریداری شود.
زیر سازی چمن مصنوعی باید سطح صاف و سخت مانند سیمان و بتن و کاشی و سرامیک و.... باشد. نصب چمن های مصنوعی با چسب مخصوص چمن مصنوعی و برای نصب روی دیوار از پیچ و لولپلاک استفاده می شود.برای چمن های ورزشی از چسب، نوار اتصال، ژئوتکستایل، سیلیس و گرانول در نصب استفاده می شود.
انواع چمن مصنوعی را با خدمات نصب به همراه متریال نصب از ما بخواهید.