0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تلفن کلاسیک

تنظیم جهت صعودی

   

18 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

18 آیتم


تلفن کلاسیک

بی شک تلفن یکی از اختراعاتی بود که تحول عظیمی در وضعیت ارتباطی مردم در طول تاریخ ایجاد کرد. کم تر کسی آن روز که این وسیله ارتباطی جذاب و مفید اختراع شد، تصور می کرد که دست خوش تغییرات بزرگ ظاهری و درونی شود و محصولات جذاب و پرامکانات امروزی جای مدل های اولیه تلفن را بگیرد.
اما همیشه نوع شماره گیر، سبک و زبان طراحی قدیمی و کلاسیک تلفن های کلاسیک طرفداران خاص خود را داشته است، تلفن های کلاسیک با ظاهری کاملا کلاسیک و جذاب توانسته اند به یکی از لوازم لوکس و گران قیمت دکوری تبدیل شوند.
امروزه استفاده از تلفن های کلاسیک در طراحی دکوراسیون داخلی منازل یا حتی دفاتر کاری بسیار به چشم می خورد.
هنوز هم تعداد افرادی که در دنیای امروزی و مدرن به دنبال حفظ سنت ها و اصالت هستند کم نیست. افرادی که به بودن در حال و هوای قدیمی و سنتی عشق می ورزند و تاریخ گذشته را مرور می کنند، افرادی که غرق در خاطرات هستند و با آن ها زندگی می کنند یا به آن افتخار می کنند.
اگر شما نیز مانند این دسته افراد به دنبال پیاده سازی دکوراسیون داخلی اشرافی و سنتی هستید، قطعا جای خالی یک تلفن کلاسیک و قدیمی در اکسسوری های شما خالی است.


تلفن قدیمی به همراه امکانات امروزی و جدید

به یاد داشته باشید که تلفن های کلاسیک یا تلفن های طرح قدیمی، همان گونه از نامگذاری آن ها پیداست، ظاهر و کاوری نوستالژی و کلاسیک دارند اما امکانات و آپشن های قرارداده شده در آن ها، کاملا به روز و مناسب با جامعه مدرن امروزی است.
شما می توانید برای خرید تلفن مورد نیاز منزل خود، یک تلفن کلاسیک تهیه کنید تا در کنار لذت بردن از ظاهر قدیمی و کلاسیک آن، از امکانات به روز و مورد نیاز امروزی نیز لذت ببرید.
تلفن های کلاسیک موجود در بازار عمدتا از مدل رومیزی ساخته شده اند اما در مواردی نیز می توان مدل های دیواری آن را تهیه و استفاده کرد، که البته این انتخاب یک انتخاب کاملا سلیقه ای است.


نگاهی به ساخت تلفن های قدیمی و کلاسیک

عمدتا بدنه این تلفن های قدیمی و نوستالژیک، از جنس چوب، پلاستیک یا رزین بسیار مقاوم است که در برابر فشار و ضربات وارد شده احتمالی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.
برخی از مدل ها حتی آپشن های به روزی نیز دارند، به عنوان مثال در برخی از آن ها حتی قابلیت ذخیره کردن شماره تلفن ها و ایجاد یک دفترچه تلفن دیجیتالی نیز به چشم می خورد.
البته وجود این آپشن ها در هر مدل متفاوت است، برخی از این تلفن های کلاسیک و قدیمی حتی مجهز به امکاناتی نظیر جک هدفون، Caller ID، اسپیکر، قابلیت انتقال تماس، منشی تلفنی و قابلیت ضبط مکالمه هستند که طبیعتا وجود این امکانات، در قیمت تمام شده آن ها نیز تاثیرگذار است.

چرا تلفن کلاسیک بخریم؟

خرید یک تلفن کلاسیک و قدیمی قطعا یک انتخاب مناسب و ایده آل برای خاندارن یا طراحان دکوراسیون داخلی خوش سلیقه است که به وجود اکسسوری های خاص، منحصر به فرد و جذاب اهمیت ویژه ای می دهد.
بی شک خرید یک تلفن کلاسیک جذاب و زیبا می تواند چشمان مهمان های شما را در همان نگاه نخست مجذوب خود کند و تحسین آن ها به همراه داشته باشد.


طراحی دکوراسیون دخلی کلاسیک

این جمله صحیح است که جمع آوری و خرید اشیا قدیمی، خاص و کلاسیک هم علاقه زیاد و هم سرمایه بیشتری می خواهد اما واقعا زمانی که این سبک طراحی و این سبک زندگی تبدیل به یک عشق و علاقه مخصوص در شما شود و در شما ریشه بدواند، به یک عادت همیشگی در زندگی شما تبدیل شده و هر کجا که پا بگذارید، چشمان شما فقط و فقط معطوف این اکسسوری های خاص خواهد شد.
خرید تلفن های قدیمی و اشرافی نیز از این قاعده مستثنی نیست و این تلفن ها حالا دیگر یکی از لوازم زیبای این نوع دکوراسیون داخلی هستند که در سبک کلاسیک جایگاه ویژه ای برای خود دست و پا کردند. طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک، لوکس و اشرافی با چاشنی اکسسوری ها و وسایل قدیمی و عتیقه برای علاقه مندان به سبک کلاسیک بسیار جذاب است. در این سبک طراحی دکوراسیون دخلی شاهد حضور و استفاده از لوسترهای کلاسیک، مبلمان های استیل، تابلوهای قدیمی و صد البته تلفن کلاسیک و قدیمی هستیم.
تلفن های قدیمی از طرح های گوناگونی تشکیل شده اند، آن ها در مدل های ایستاده، رومیزی دکمه ای یا انگشتی طراحی و تولید می شوند.
علاوه بر خارجی ها، اکثر ایرانی ها نیز تمایل زیادی به اجرای دکوراسیون سلطنتی و کلاسیک در منازل خود دارند. وجود مبلمان های سلطنتی و استفاده از تلفن های قدیمی در خانه هایی با طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک و سلطنتی خودنمایی می کند.


خرید تلفن کلاسیک از فروشگاه اینترنتی نیاورون

ما در فروشگاه اینترنتی نیاورون در تلاش هستیم تا با ارائه محصولات با کیفیت، عنصر گران بهاتری از طلای 24 عیار، یعنی رضایت خاطر شما عزیزان را به دست آوریم.
شما می توانید برای اطلاع از قیمت و سفارش خرید جدیدترین تلفن های سلطنتی، تلفن چوبی، تلفن طرح چوبی، تلفن های کلاسیک، تلفن های نوستالژی، تلفن های لوکس و اشرافی به فروشگاه اینترنتی نیاورون مراجعه فرمایید.