0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

راهرو

تنظیم جهت صعودی

   

12 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

12 آیتم


راهرو و ورودی خانه

قطعا شما نیز با ما هم نظر خواهید بود که راهرو و ورودی یک خانه، از یکی از پر رفت و آمدترین و شلوغ ترین قسمت های یک خانه به حساب می آید و شاید بتوان به راحتی اظهار داشت که به نوعی حتی ویترین ورودی خانه نیز محسوب می‌شود که اصلا و ابدا از نظرها پنهان نیست. شاید اتاق خواب شما را مهمانان نبینند، اما قطعا هر شخصی که به خانه شما خواهد آمد از راهرو و ورودی منزل شما عبور خواهد کرد و برای یک بار هم که شده این قسمت از خانه را مشاهده می کند. در واقع از همان ابتدا که مهمان شما وارد خانه شما خواهد شد، اولین چیزی که نظرش را در رابطه با خانه شما جلب خواهد کرد، وضعیت چیدمان و دکوراسیون ورودی و راهرو منزل شما است، اما جالب است بدانید که با این که راهرو و ورودی خانه از مهم ترین قسمت های خانه به حساب می آیند، برخی از افراد و صاحبان خانه بر روی طراحی دکوراسیون یا حتی چیدمان اکسسوری های قرار گرفته در این قسمت از خانه وسواس خاصی به خرج نمی دهند و در مواردی هم حتی اصلا توجه خاصی به آن نمی شود.

دکوراسیون و طراحی چیدمان راهرو

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم، بعضی اوقات راهرو خانه فراموش شده باقی می ماند و ایده خاصی برای دکوراسیون و چیدمان آن به خرج نمی دهیم که البته کار بسیار اشتباهی است. دیوارهای ساده و خالی راهرو را می توان با انواع تابلو و اکسسوری های تزیینی عرضه شده در وب سایت اینترنتی نیارون زینت داد و از حالت سادگی و یک نواختی آن را خارج کرد. همچنین اگر کمی حوصله به خرج دهید برای تبدیل فضای یکنواخت و کسل کننده دیوارهای راهرو و ورودی، می توانید دست به دامان کاغذ دیواری های متفاوت و رنگارنگ شوید. شلف های متنوع، فانتزی و کاربردی نیز می تواند انتخاب خوبی برای رنگ و لعاب دادن به راهرو باشد، حتی می توانید به پر کردن سطح روی شلف با گلدان های کوچک یا اکسسوری های تزینی در سایزهای کوچک فکر کنید و حساب ویژه ای روی آن باز نمایید.
از تزیین دیوارهای راهرو و ورودی که بگذریم، به فضای خالی و دست نخورده راهرو خواهیم رسید. این فضا را می توانید با استفاده از یک یا دو اکسسوری بهتر از قبل جلوه داد و روح تازه ای به ورودی خانه بخشید، علاوه بر تامین و تزریق زیبایی به این محیط بی استفاده و خالی، می توانید کارایی را نیز چاشنی کار کنید و استفاده کاربردی از محیط راهرو و ورودی منزل داشته باشید. میز و کنسول، جا لباسی، رخت کن و جا کفشی اکسسوری هایی هستند که می توانند فضای خالی راهرو و ورودی منزل شما را با تغییراتی مثبت رو به رو سازند.

جالباسی و رخت کن

با توجه این که راهرو و وردی خانه محل ورود و خروج اشخاص می باشد، وجود یک رخت آویز یا جالباسی می تواند بسیار حیاتی باشد. مهمان های شما پس از ورود می توانند در همان قسمت از منزل، ژاکت، کت و یا مانتوی خود را از تن خارج کرده و روب جالباسی آویزان کنند.
شما قادر خواهید بود به آویزهای این اکسسوری، علاوه بر آویزان کردن لباس ها و مانتوهای خود، کلیدها و سوییچ خودرو را نیز آویزان کنید تا هنگام خروج آن را فراموش نکنید. شایان ذکر است که برخی از مدل های طراحی و تولید شده جالباسی و آویز، مجهز به کمدها و کشوهایی هستند که به شما این امکان را می دهند وسایل دم دستی خود را آن جا نگهداری نمایید، همچنین در مدل هایی، یک آینه زیبا تعبیه شده است که علاوه بر بزرگ تر جلوه دادن فضای ورودی، می تواند در هنگام ورود و خروج کارایی داشته باشد و شما سر و وضع خود را در آن مرتب نمایید.
حتما سعی داشته باشید دایره انتخاب رنگ و مدل طراحی جا لباسی و رخت کن مد نظر خود را محدود کنید و خارج از زبان طراحی چیدمان و دکوراسیون محیط خانه خود گام بر ندارید.

خرید جا کفشی

با انتخاب یک جا کفشی زیبا و کارآمد، با یک تیر دو نشان زده اید. هم می توانید از به هم ریختگی و پراکندگی کفش های جلو درب منزل و ورودی جلوگیری کنید و هم قادر خواهید بود جان تازه ای به فضای راهرو و ورودی خانه خود ببخشید. در انتخاب جا کفشی حتما به یاد داشته باشید که متناسب با فضای در اختیار خود گزینه های موجود را بررسی نمایید. ابعاد جا کفشی انتخابی شما نه آن قدر کوچک باشد که ظرفیت کفش هایی که در دل خود جای می دهد کمتر از انگشتان یک دست باشد و نه آن قدر بزرگ و حجیم باشد که رف و آمد در راهرو و ورودی خانه را با مشکل مواجه سازد.
علاوه بر اعمال سلیقه خود در انتخاب جا کفشی مورد نیازتان، همواره تلاش کنید که مدل انتخابی شما دیگر اکسسوری های نزدیک به خود را تحت الشعاع قرار ندهد و با سبک و زبان طراحی خانه شما همخوانی و هارمونی داشته باشد.

خرید وسایل مرتبط با راهرو

هر آن چه که در این مقاله در رابطه با زینت بخشی به ورودی خانه و راهرو ذکر شد، از تابلوهایی که از آن سخن گفتیم، کاغذ دیواری، ست آینه و کنسول، جا کفشی و حتی آویز و رخت کن را می توانید از وب سایت اینترنتی نیاورون خریداری فرمایید. شما قادر خواهید بود با مراجعه به وب سایت نیاورون، با انتخاب دسته بندی مناسب، جدیدترین مدل های تولید شده اکسسوری مورد نظر خود را به همراه توضیحات تکمیلی و قیمت عرضه شده آن مشاهده، بررسی و مقایسه کرده تا در انتها بتوانید با چشمانی باز اقدام به ثبت سفارش و خرید کنید.