0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی انتظار

تنظیم جهت صعودی

   

7 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

7 آیتم


صندلی انتظار

این مدل صندلی ها برای یک شرکت، اداره و برای نشستن طولانی مدت کارمندان و یا مراجعه کنندگان طراحی و تولید می شود.

دسته ای از صندلی های اداری، صندلی انتظار هستند که برای نشستن و منتظر ماندن مراجعه کنندگان به ادارات و .... استفاده می شوند. صندلی انتظار مانند صندلی کنفرانسی باید برای نشستن ارباب رجوع مناسب بوده با این تفاوت که برای ساعات کمتر نشستن یک فرد روی آن طراحی میشود.

کاربرد صندلی انتظار

صندلی انتظارنوعی از صندلی اداری بوده که در ادارات، بانک، بیمارستان، کلینیک، شرکت ها، دانشگاه، داروخانه، فرودگاه و ترمینال، آرایشگاه، مراکز دولتی و خصوصی برای سالن های انتظار در مکان هایی با ارباب رجوع زیاد استفاده می شود. این صندلی ها دارای انواع متفاوتی هستند و بسته به اینکه کجا و برای چه تعداد مراجعه کننده و چه مدت زمانی برای هر نفر مورد استفاده قرار میگیرد نوع خاصی از آن مناسب تر می باشد.

این صندلی ها برای هر مکان اداری مورد نیاز هست ولی حتی در بوتیک ها و مغازه ها و مراکز تفریحی وو تجاری نیز کاربرد دارد.

انواع صندلی انتظار

این مدل صندلی ها دارای تنوع مدل، رنگ، متریال، طراحی و تعداد می باشد که با توجه به المان های مختلف طراحی می شود. برای ادارات و شرکت های کم تردد با مراجعه کنندگان کم صندلی انتظار تک نفره به تعداد مورد نیاز تهیه می شود که معمولا دسته دار هستند و پایه ثابت دارند.

اما برای مراکزی مانند بانک ها و بیمارستان ها با مراجعین زیاد از صندلی انتظار چند تایی استفاده می شود که معمولا توسط پایه و دسته های مشترک کنار هم قرار گرفته و فضای کمتری را اشغال میکند و یا تعدادی صندلی روی یک میله فلزی قرار گرفته و تعداد نفرات بیشتری را جای می دهد.

همچنین برای مراکزی خصوصی با مراجعه کنندگان خیلی کم که بحث دکوراسیون مطرح است از صندلی های انتظار مجلل تر با روکش های پارچه ای استفاده می شود.

خرید صندلی انتظار ارزان

برای خرید صندلی انتظار ابتدا مدل و جنس صندلی را متناسب با میزان فضایی که در اختیار دارید و تعداد مراجعین و میانگین زمانی که هر مراجعه کننده از آن استفاده میکند تعیین کنید. صندلی را از فروشگاه هایی که محصول باکیفیت را با قیمت مناسب د راختیار مشتریان قرار می دهد خریداری کنید و محصول را با گارانتی دریافت کنید

ویزگی هایی صندلی انتظار

این محصول باید دارای راحتی در هنگام نشستن برای افراد بوده و پشتی صندلی گودی کمر را پر کند. همچنین کفی صندلی نباید ازمتریال بی کیفیت و خشک باشد و در مدت زمان زیاد استفاده موجب ناراحتی افراد شود. صندلی انتظار دسته دار راحتی بیشتر دارد، اگر فضای کافی وجود داشته و مراجعه کنندگان زیادی وجود ندارند بهتر است این صندلی با دسته بوده و دسته آن ها نرم باشد زیرا دسته نرم بسیار راحت تر می باشد.

این صندلی ها می توانند ترمز دار باشند و این یک آپشن برای صندلی انتظار محسوب می شود. این محصول می تواند با کفی از جنس فوم سرد و روکش چرم مصنوعی درجه یک و یا پاچه ای  باشد و برای مکان هایی که لوکس تر هستند مورد استفاده قرار میگیرد.

و مسلما برای مکان های پر تردد ومانند بیمارستان ها و بانک ها و ... این جنس صندلی انتظار دوامی نخواهد داشت.