0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

دکوراسیون

تنظیم جهت صعودی

   

آیتم های 1 تا 24 از مجموع 253 آیتم

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
تنظیم جهت صعودی

   

آیتم های 1 تا 24 از مجموع 253 آیتم

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

اهمیت دکوراسیون داخلی

از اهمیت دکوراسیون داخلی به سادگی عبور نکنید چرا که این مبحث به قدری مهم و پیچیده است که به عنوان یک رشته دانشگاهی مجزا در مراکز علمی و دانشگاه های معتبر جهانی در حال تدریس است، اساتید و مشاوران تخصصی و خاص خود را داشته و تبدیل به یک حرفه هنری محبوب و پرطرفدار شده است.
دکوراسیون داخلی و نحوه صحیح اجرای آن بسیار مهم و حائز اهمیت است، اهمیت دکوراسیون داخلی حتی از قسمت ورودی پذیرش و لابی یک کسب و کار کوچک خود را نشان می دهد و این مهم در یک گالری مجلل و برند، نقش پر رنگ و برجسته تری را به خود می بیند.
شاید باورتان نشود اما با دکوراسیون داخلی و نحوه چیدمان می توان روی روح و بعد روانشناسی انسان تاثیر مستقیم گذاشت، شما با سبک، نوع دیزاین و طرح دکوراسیون فضای در اختیار خود می توانید حتی میزان امنیت، هیجان، آرامش و یا صمیمیت محیط را نیز کم و زیاد کنید.
جالب است بدانید که حتی تغییر در سبک دکوراسیون داخلی و چیدمان اشیا، می تواند منجر به بروز یک سری تغییرات در خلق و خوی افراد حاضر در آن محیط شود.

یک سبک و زبان واحد را در دکوراسیون منزل دنبال کنید

وقتی همه چیز رنگ و بوی مدرنیته می دهد، یک تلفن کلاسیک قدیمی می تواند همه چیز را تحت الشعاع قرار دهد. وقتی همه چیز حال و هوای سنتی و کلاسیک دارد، یک مبلمان به روز و مدرن می تواند تمام حس و حال ایجاد شده سنتی را خراب کند.
پس دقت داشته باشید در نحوه چیدمان و ایده پردازی دکوراسیون منزل خود، تنها از یک سبک واحد طراحی الگو بردارید. اگر سبک کلاسیک و سنتی را دوست دارید، همه چیز را مطابق با اصول صحیح طراحی دکوراسیون سنتی و کلاسیک پیش ببرید و در سوی مقابل اگر از عاشقان سینه چاک مدرنیته هستید، زبان طراحی واحد دکوراسیون منزل خود را طبق اصول مدرنیته و به روز دنبال کنید.
هیچ گاه فراموش نکنید که همه چیز باید در یک چهارچوب و هارمونی مشخص قرار بگیرد تا نتیجه صحیح به دست آید.

طراحی دقیق و اصولی دکوراسیون، می تواند نیازها را به خوبی رفع کند

برای درک صحیح این جمله، اتاق خواب منزل خود ر ا تصور کنید. اگر المان ها، اشیا به کار رفته در چیدمان، سبک و زبان طراحی به کار رفته در اتاق خواب شما اصولی نباشد، شما هرگز به کیفیت خواب استاندارد و عمیق دست نخواهید یافت.
اگر اتاق مربوط به دفتر خانگی یا دفتر کار شما، اصولی دیزاین نشود، تمرکز کاری شما صفر یا چیزی نزدیک به آن خواهد بود، بنابراین یک طراحی دکوراسیون دقیق و اصولی می تواند به خوبی نیازهای شما را رفع نماید.

طراحی دکوراسیون اتاق کودک و چالش های آن

شما نیز قطعا با ما موافق خواهید بود که سبک و زبان طراحی اتاق کودک دلبند شما، تاثیر به سزایی در رشد وی و حتی میزان ضریب یادگیری خواهد داشت.
از آن جایی که طراحی دکوراسیون اتاق کودک حساس است برای ایده پردازی و اجرای آن باید نهایت وسواس و دقت را به خرج داد که طبیعتا این موضوع شما را در طول مسیر موفقیت با چالش هایی رو به رو خواهد ساخت.
توصیه نیاورون به شما این است که در این موضوع حتما جنسیت کودک و تمایلات و روحیات او را دخیل دهید، حتی اگر سن کودک شما مناسب باشد می توانید از او نیز برای طراحی و ایده پردازی کمک بگیرید و سعی داشته باشید که نظرات و خواسته های او را اعمال نمایید.

آرامش در خانه با بازگشت انرژی از دست رفته روزانه

زمانی که منزل خود را برای شروع یک روز کاری پرمشغله ترک می کنید، انرژی شما رو به افول رفته و تا هنگامی که دوباره به خانه باز خواهید گشت، نزول سطح انرژی ادامه دارد.
پس از پایان یک روز سخت و پرمشغله کاری، منزل شما تنها سرپناه و پناهگاه برای رسیدن به آرامش و شارژ مجدد انرژی روحی و جسمی است.
داشتن یک چیدمان و دکوراسیون آرامش بخش در منزل می تواند روح شما را جلا دهد و شانس و فرصت بازگشت انرژی از دست رفته روزانه را به شما دهد.
فضای داخلی منزل می تواند یک منبع نامتناهی و پایان پذیر جهت القا و تزریق نشاط و آرامش به شما باشد، البته این امر زمانی میسر می شود که جزئیات دکوراسیون و چیدمان صحیح را در خانه و کاشانه خود رعایت کرده باشید، چرا که در غیر این صورت، می تواند نتیجه عکس آن چه ذکر شد، به جای القای حس آرامش، شما را آزرده خاطر نماید.
انتخاب رنگ بندی صحیح در دکوراسیون، هارمونی میان وسایل و اشیا در چیدمان و بهره بردن از یک زبان طراحی مشخص و واحد می تواند سه عامل مهم و کلیدی در رسیدن به آرامش در منزل باشد.

اهمیت دکوراسیون محل کار

تا به این جای مقاله از اهمیت دکوراسیون داخلی سخن گفتیم و از نقش آن در محیط زندگی و خانه نکاتی را مطرح کردیم. حال قصد داریم تا از اهمیت دکوراسیون محل کار نکاتی را با شما در میان بگذاریم.
در نگاه نخست به دکوراسیون محل کار باید به نمایان شدن و مصور کردن پیام و اهداف کسب کار بها داد و در ایده پردازی و طراحی دکوراسیون کسب و کار خود، موارد مربوط به برندینگ خود را اعمال نمایید.
بدون شک طراحی و ایده های اجرا شده در دکوراسیون داخلی دفتر کار شما، نقش پر رنگ و مستقیمی در احساسات کارمندان، راندمان کاری آن ها و حتی خلاقیت و ایده های آن ها خواهد داشت.

واحدهای گوناگون، دکوراسیون گوناگون

اگر کسب و کار شما بزرگ است و دپارتمان ها و واحدهای گوناگونی را شامل می شود، نیازی نیست تمام اجزا مو به مو مانند یک دیگر باشد و دکوراسیون واحدی برای همه بخش ها اعمال شود.
برعکس! شما می توانید با توجه به گوناگون بودن واحدهای مختلف کسب و کارتان از دکوراسیون گوناگونی نیز بهره جویید، اما باید حتما توجه داشته باشید که گاید لاین و اصول اصلی برندینگ و زبان طراحی دکوراسیون اجرا شده برای کسب و کارتان رعایت شود، خارج از چارچوب تعریف شده پیش نروید و اصول طراحی کسب و کارتان را زیر پا نگذارید.
از آن جایی که هر واحد گوناگون، ماموریت و اهداف گوناگونی را دنبال می کند، فضای دکوراسیون آن واحد نیز می تواند هم سو و هم راستا با نوع هدف و فعالیت آن واحد ترسیم و اجرایی شود.
به عنوان مثال برای واحد طراحی یک کسب و کار، محیط و دکوراسیون می تواند خلاقانه ترسیم شود و واحد آی تی می تواند همین فضا در راستا با فعالیت آن ها به سمت و سوی ایده هایی در رابطه با بستر آی تی و کد نویسی کشیده شود و به همین مموال برای واحدهای دیگری نظیر واحد مالی یا پشتیبانی، دکوراسیون داخلی متفاوت و گوناگون باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر شما، اولین گام در مسیر برندیگ صحیح

شما می توانید با ایده پردازی و اجرای طرح اختصاصی هم راستا با نوع زمینه فعالیت کسب و کار خود و هویت برند خود، اولین گارم در مسیر برندیگ را محکم بردارید.
با پیاده سازی این طراحی دکوراسیون اختصاصی شما نشان خواهید داد که تا چه میزان حرفه ای هستید و برای برند خود ارزش قائل هستید. طراحی دکوراسیون داخلی اختصاصی می تواند بازتاب دهنده هویت و برند کسب و کار شما باشد، ویترین و آینه تمام نمایی از شما و فعالیت های انجام شده در شرکت شما باشد.

استفاده از سبک دکوراسیون استاندارد مساوی است با حس رضایت مشتری

اگر یک ارباب رجوع باشید و اولین بار پای خود را به یک شرکت یا اداره بگذارید و با شلوغی، به هم ریختگی و سردرگمی فضا رو به رو شوید چه حسی خواهید داشت؟
برای کسب و کار شما استفاده از یک سبک دکوراسیون استاندارد از نان شب نیز واجب تر است شما همواره باید بکوشید تا یک فضای بصری و زبان دکوراسیون شاد، پویا، جذاب، خلاقانه و صد البته اختصاصی را محیا کنید.
بی شک مراجعه کنندگان شما، با قرار گرفتن در فضای استاندارد شما بیش از پیش احساس راحتی و خشنودی دارند.

آشنایی با اجزای دکوراسیون داخلی

حال که با الفبا و اساس طراحی دکوراسیون داخلی در منازل و محیط کاری آشنا شدیم، اهمیت آن را شناختیم و درک کردیم، قصد داریم تا کمی ریز تر به اجزای ساده اما فوق العاده تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی نگاه کنیم و شما را با این اجزای ساده اما کلیدی آشنا سازیم.

خرید آینه و کنسول

کنسول آینه یا آینه کنسول، محصولی است که به تازگی در دکوراسیون داخلی منازل نقش پر رنگی را ایفا می‌کند و توانسته است جایگاه جدیدی در سالن پذیرایی منازل برای خود دست و پا کند.
از آینه کنسول در هر مکانی از خانه نمی توان استفاده کرد! بهترین مکان قرار گیری آینه کنسول شما قسمت لابی یا ورودی خانه است و در مرحله بعدی فضایی که اتاق های منزل شما را یه هم مرتبط می سازد نیز می تواند مکان مناسبی برای قرارگیری آینه کنسول باشد تا به دکوراسیون و اشیا قرار گرفته در کنار خود جلوه دهد.
یکی از اصلی ترین سوالات شما در زمان خرید آینه کنسول، تردید میان خرید یک آینه کنسول مدرن و یک آینه کنسول چوبی کلاسیک است. پیش از این که به دنبال مزایا و معایب هر کدام از آن ها باشید، به دکوراسیون و تم اصلی منزل خود رجوع نمایید. همان طور که در چندین سطر ابتدایی در رابطه با تطابق و هارمونی هر چه بیش‌تر میان انتخاب شما و دکوراسیون فعلی منزل صحبت کردیم، ملاک و معیار اصلی خود را در زمان انتخاب، دکوراسیون قرار دهید.

خرید گل و گلدان

استفاده از گل و گیاه در خانه های ویلایی و یا حتی آپارتمان های کوچک می تواند روح و جان را جلا دهد و زیبایی طبیعی خاصی را به محیط القا کند. تزریق حس سر زندگی، نشاط و شادابی حتی با استفاده از یک یا دو عدد گلدان کوچک نیز میسر می شود.

خرید شلف

شلف در واقع همان قفسه‌های چوبی یا فلزی بسیار زیبایی هستند که جای طاقچه‌های قدیمی به کار رفته در معماری سنتی و قدیمی را گرفته‌اند و بر روی دیوار به راحتی نصب می‌شوند.
شما برای ایجاد تغییر در دکوراسیون و ظاهر خانه یا اتاق خود می توانید از شلف استفاده نمایید. شلف ها هیچ گونه کادربندی و چارچوب نداشته و خبری از ردپای اتصال در آن ها نیست، این جمله بدان معناست که اتصال شلف ها به دیوار مشخص نیست دقیقا همین ویژگی سبب شده است که شلف ها به زیبایی خانه یا محل کار شما بیافزایند.
شلف ها با کمک پیچ و رول پلاک به دیوار متصل و محکم می‌شوند و با توجه به کاربردشان جنس و انواع متفاوتی دارند، رایج ترین و متداول ترین شلف های موجود در بازار از چوب، فلز، ام دی اف و فایبرگلاس تهیه شده اند.
یکی از کاربردهای جالب شلف ها، پوشش مشکلات و خرابی‌های مربوط به دیوار است به عنوان مثال اگر در خانه خود یا محل کار، دیوار آسیب دیده، تو رفته، ترک خورده و یا دیوار بی استفاده و خالی می بینید، قادر خواهید بود با کمک شلف های متنوع موجود در بازار، مشکلات آن را پوشش داده یا در جهت افزایش زیبایی آن گام بردارید.
شایان ذکر است که، شلف ها هم در گوشه‌ای از دیوار نصب می‎شوند و هم بر روی دیوار صاف به خوبی قرار می‌گیرند.

خرید ساعت دیواری

اگر به صورت کلی بخواهیم به کاربری ساعت نگاه کنیم باید اذعان کنیم که ساعت‌ها انواع‌ مختلفی دارند، مچی، دیواری، ایستاده، هوشمند، رومیزی و... . در گذشته از ساعت فقط به عنوان یک وسیله نشان دهنده زمان استفاده می‌شد و هیچ اهمیتی به زیبایی، سبک طراحی و کاربرد آن نمی‌دادند اما امروز این مسئله با تفاوت های زیادی رو به رو شده است.
ساعت‌های تولید شده امروزی در انواع طرح و سبک‌های مختلف طراحی شده که به شما این امکان را می‌دهند با توجه به سبک چیدمان و دکوراسیون محیطی که در اختیار دارید، ساعت خود را انتخاب و خریداری کنید.
در هنگام خرید ساعت دیواری فقط ظاهر آن را در نظر نگیرید! سایر اشیایی که در خانه خود دارید را نیز در نظر بگیرید برای مثال هماهنگ بودن ساعت با دکوراسیون خانه شما تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه دارد و اگر ساعت را با سایر وسایل های خانه ست نکنید این انتخاب علاوه بر اینکه هیچ تاثیری در زیبایی خانه ندارد حتی باعث کاهش زیبایی دکوراسیون خانه ی شما نیز خواهد شد.
امروزه ساعت ها را به گونه‌ای طراحی کرده‌اند که بیشتر جنبه تزئینی دارند بنابراین می توانید با توجه به سبک و سیاق خانه و سلیقه ی خود ساعت را انتخاب و خریداری نمایید. ما در نیاورون بهترینها را در اختیار شما قرار می‌دهیم و می توانید مدل های به روز و با کیفیت را بر روی وب سایت مشاهده و خریداری کنید.

خرید تابلو

انتخاب و نصب تابلو زیبا و مناسب با دکوراسیون و چیدمان منزل یا محل کار شما، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بی‌شک وجود تابلو در دکوراسیون داخلی هر سالن و فضایی نقش کلیدی و مهمی را ایفا می‌کند .
قریب به اکثر طراحان دکوراسیون جهانی تمام دقت و تلاش خود را برای داشتن بهترین چیدمان و طراحی دکوراسیون در فضاهای گوناگون به خرج می‌دهند، انتخاب یک تابلوی زیبا و مناسب با فضا هم از عوامل مهمی است که طراحان دکوراسیون را با چالش هایی رو به رو می‌سازد.
شما می‌توانید به راحتی با چیدمان گوناگونی که در تابلوها وجود دارد و همچنین ابعاد متفاوتی که دارند، علاوه بر زیبایی بخشی و زینت دادن به دیوارهای فضای مورد نظر خود، با انتخاب صحیح و منطقی رنگ تابلو، طرح و نقش تابلو روح و جان تازه‌ای به محیط ببخشید.
اگر شما قصد دارید چندین تابلو را در کنار هم بر روی یک دیوار نصب نمایید، بهتر است تابلوهایی که رنگی روشن تر دارند را در قسمت فوقانی و آن هایی که از رنگ تیره تر بهره می برند در قسمت پایینی استفاده نمایید. در گوشه ذهن خود این نکته را به خاطر بسپارید که تابلوهایی که دارای ابعاد بزرگ می باشند مناسب قرار گیری بر روی دیوار های اصلی سالن هستند.

خرید شمعدان

از رایج ترین و پر کاربردترین اکسسوری های مورد علاقه خانم ها در چیدمان و دکوراسیون منزل، شمع است. این شمع ها که مدل های گوناگونی دارند به راحتی توانستند طرفداران خود را پیدا کرده و نقش خود بیش از پیش در مقوله دکوراسیون و چیدمان پر رنگ کنند. شایان ذکر است که استفاده از این شمع ها به تنهایی زیبایی چندانی نداشته و معمولا با کمک گرفتن از شمعدان‌ها به شمع زیبایی می بخشند.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید علاوه بر زیباسازی فضای خانه، شمع و شمعدان بر حال روحی اعضای خانه هم تاثیر مثبت خواهند گذشت، به عنوان مثال میل کردن شام در فضایی رومانتیک و آرام را می توان مدیون روشن شدن شمع های شمعدان بود.
البته استفاده از شمع محدود به مقوله دکوراسیون امروزی نیست چرا که شمع و شمعدان ها علاوه بر زیبایی خاصی که به دکوراسیون منازل می بخشند در زمان های قدیم و عصرهای گذشته به عنوان تامین کننده منبع نور در خانه ها کاربرد داشتند و در کل می توان اذعان داشته که به نماد نور و روشنایی در خانه ها شهرت داشتند.
حتما در گوشه ذهن خود این نکته را به یاد داشته باشید که در شمعدان های خود، ازشمع های رنگی، با رنگ مناسب استفاده نمایید و ترکیب رنگ مناسبی را ایجاد نمایید.