0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میز منشی

تنظیم جهت صعودی

   

2 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

2 آیتمبا توجه به اینکه میز منشی به نوعی میز پذیرش ارباب رجوع نیز محسوب می‌شود، باید در انتخاب آن دقت کرد، چرا که می‌تواند در نگاه نخست مراجعه کنندگان و قضاوت ظاهری آن‌ها از حال و هوا و دکوراسیون محل کسب و کار شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

میز منشی یک میز معمولی است؟

بسیاری از افراد به اشتباه تمایزی میان میز مخصوص منشی و یک میز ساده و معمولی قائل نمی‌شوند. از آنجایی که بسیاری از تعاملات داخل شرکت و حتی بیرون از شرکت توسط منشی شرکت نیز انجام می‌شود باید میز او به گونه‌ای باشد که نیازهای وی در طول روز را پاسخگو باشد.
یک میز ساده طبیعتا نمی‌تواند انتخاب مناسبی برای منشی باشد و کار وی را دچار اخلال می‌کند. امروز میز منشی در مدل‌های متنوع، مدرن و فانتزی نیز روانه بازار شده است.

 

میز منشی شیک و مدرن؟ یا میز منشی کلاسیک؟

این انتخاب کاملا به فضای کسب و کار شما و دکوراسیون محل کار مرتبط است. اگر دکوراسیون محل کسب و کار شما از زبان طراحی به روز و مدرن پیروی می‌کند، طبیعتا استفاده از یک میز کلاسیک سنخیتی با محیط ندارد، اما اگر دکوراسیون فضای کسب و کار شما سنتی و کلاسیک است، انتخاب یک میز منشی کلاسیک می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

چرا میز منشی یک میز تخصصی است؟

منشی‌ها به طور معمول به یک تلفن، سیستم کامپیوتری، چاپگر، فکس و تقویم نیاز دارند، بنابراین میزی که انتخاب می‌کنید باید از فضای کافی جهت قرار گیری این مواردی که ذکر شد برخوردار باشد. علاوه بر این، هرچه تعداد کشو و میز بیشتر در اختیار منشی قرار گیرد، کار مرتب سازی، دسته بندی و جمع آوری مکاتبات، کارتابل و مدارک مورد نیاز وی با دقت و سرعت بیشتری صورت می‌پذیرد، پس متوجه شدید که انتخاب یک میز که در مرحله ابتدایی شاید بسیار ساده به چشم می آمد تا جه میزان حتی در راندمان کاری یک شخص تاثیر دارد.
علاوه بر این، نحوه چیدمان میز منشی، محل قرارگیری و اشراف آن به بخش‌های مختلف شرکت نیز از دیگر نکات کلیدی در دکوراسیون اداری به شمار می‌رود.

 

جنس میز منشی اهمیت دارد؟

طبیعتا اگر به دنبال نشان دادن وجهه مناسب و پرستیژ شرکت باشید و در عین حال به دنبال حفظ کیفیت، داوم، استحکام و طول عمر بالا نیز باشید، جنس و متریال مورد استفاده در میز منشی بسیار حائز اهمیت است.
میز منشی به این علت که در طول روز استفاده فراوانی دارد، باید از جنسی باشد که تمیز کردن روزانه آن ساده باشد.

 

ابعاد استاندارد میز منشی

بسیاری بر این باورند که میز منشی باید ابعاد استانداری داشته باشد، اما امروزه به لطف طراحی‌های گوناگون در ابعاد مختلف، متناسب با نیاز مشتری ابعاد گوناگونی از مدل‌های متنوع میز منشی در بازار به چشم می‌خورد. توصیه نیاورون به شما این است که با توجه به میزان فضای اتاق شرکت خود و محلی که قرار است میز منشی در آن جای بگیرد، به دنیال میز منشی بگردید و میزی را انتخاب کنید که از نظر ابعاد، جوابگوی نیاز منشی شرکت شما باشد. در برخی از کسب و کارها نیز با توجه به شرایط کاری، یک میز منشی کوچک نیز می‌تواند پاسخگوی نیاز منشی باشد.

 

ارتفاع استاندارد میز منشی

به طور کل اندازه ارتفاع استانداردی برای میز منشی تعریف نشده است، میز منشی نباید به قدری مرتفع و بلند باشد که با میز کانتر فروش اشتباه گرفته شود، چرا که کارایی هر دو میز با یکدیگر بسیار متفاوت است. ارتفاع میز منشی باید به گونه‌ای باشد که منشی در حین کار در پشت میز اشراف و تسلط کامل به میز را دارا باشد، میانگین ارتفاع مناسب برای میز منشی در بازه 70 تا 90 سانتی‌متر تخمین زده شده است.

 

قیمت میز منشی اداری

در وب سایت نیاورون قادر خواهید بود تا علاوه بر تنوع و بررسی جدیدترین مدل‌های میز منشی و امکانات آن‌ها، از لحاظ قیمتی نیز مدل‌های موجود را بررسی کرده و با اطلاعات کامل از وضعیت بازار میزهای اداری، اقدام به سفارش و خرید نمایید.

 

نکات ریز در انتخاب میز منشی

در این قسمت قصد داریم تا نکاتی که شاید کمتر کسی در هنگام خرید به آن توجه کند را برای شما بازگو کنیم. با توجه به این که نیاز هر منشی یک سیستم کامپیوتری است، در هنگام خرید میز منشی دقت فرمایید که فضایی برای عبور کابل‌های سیستم کامپیوتر، سیم برق و تلفن وجود داشته باشد تا سیم‌ها و کابل‌ها ظاهر شکیل میز را تحت الشعاع قرار ندهند.
همچنین توجه داشته باشید که فضای روی میز به گونه‌ای طراحی شده باشد که در هنگام مراجعات مکرر به منشی، اطلاعات و مدارک مهم و محرمانه شرکت قابل دسترس و مشاهده مراجعه کننده نباشد. به حالت ارگونومیک میز نیز توجه فرمایید تا منشی پس از استفاده طولانی مدت و مداوم از میز خود دچار آسیب‌های ناحیه نخاع، گردن و کمر نشود.

خرید میز منشی دست دوم کار عاقلانه‌ای است؟

با توجه به آن که میز منشی در طول روز استفاده فراوانی دارد و به احتمال زیاد میزهای دست دوم و به اصطلاح کارکرده موجود در بازار، از شرایط گارانتی خارج شده‌اند و به دلیل استفاده زیاد نیاز به تعمیر بخش‌هایی از میز وجود دارد، بنابراین ریسک خرید میز دست دوم منشی بالا است. شما می‌توانید در وب سایت نیاورون انواع میزهای منشی موجود در بازار را با قیمت مناسب و دلخواه خود پیدا کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش میز منشی

در انتها شایان ذکر است که پیش از خرید میز منشی، گارانتی محصول، شرایط و خدمات پس از فروش و تعهدات شرکت سازنده در قبال تعمیرات میز را با دقت مطالعه کنید تا از چالش‌های پیش رو و پس از خرید میز در امان بمانید.