0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ریسه شلنگی و نواری

هیچ محصولی مطابق با انتخاب وجود ندارد.


ریسه شلنگی و نواری

ریسه شلنگی و نواری از آن دسته از روشنایی‌هایی هستند که اغلب در بیشتر مواقع برای تزئینات مراسم‌های جشن و شادی از آن‌ها استفاده خواهد شد. ریسه شلنگی و نواری با چراغ‌های ال ای دی کوچک در رنگ‌های بسیار متنوع به صورت چشمک زن و ثابت، بر روی درخت کریسمس جلوه‌ای خیره کننده دارد. برخی از این ریسه ها با یک IC ثابت خواهند بود و برخی از آن‌ها در زمان‌های طولانی برق می‌زنند و یا برخی از آن‌ها در زمان‌های کوتاه به صورت چشمک زن در می‌آیند. ریسه‌های ال ای دی به شکل ریسه شلنگی و ریسه نواری دسته بندی خواهند شد و هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی‌هایی هستند که با توجه به کارایی که دارند قابلیت‌هایی را به نمایش خواهند گذاشت.

آشنایی با مدل‌های مختلف انواع ریسه‌های شلنگی و نواری

• ریسه شلنگی ال ای دی
• ریسه شلنگی فلکسی
• ریسه شلنگی نئون فلکسی
• ریسه شلنگی اس ام دی
• ریسه شلنگی معمولی
• ریسه نواری اس ام دی
• ریسه تک لاین و دو لاین

انواع ریسه‌های LED

3014، 5050، 5730 از معروف ترین ریسه‌های ال ای دی شناخته شده هستند که کاربردهای بیشتری نسبت به بقیه خواهند داشت. ریسه شلنگی و نواری که با این اعداد در بین مردم و یا عرضه کنندگان شناخته شده است، نشان از مقدار چیپ استفاده شده در آن‌ها خواهد بود. اندازه این چیپ ها در ریسه شلنگی و نواری با توجه به ساخت و طراحی کارخانه مورد نظر است؛ و هر مقدار که اندازه چیپ ها گسترده تر باشند سطح روشنایی و بازتاب نوری آن‌ها نیزبیشتر خواهد بود.

خصوصیت‌های ریسه شلنگی3014

• کیفیت بالا در روشنایی
• صرفه جویی در میزان برق مصرفی
• استفاده و نصب راحت در میان گچ‌بری‌های ساختمان
• انعطاف‌پذیری راحت
• قابل استفاده در منازل مسکونی، تالار و ...
• با دوام
• قابل استفاده در داخل و خارج مکان‌های مورد نظر
• کارایی بالاریسه‌های اس ام دی شلنگی 3014 با توجه به همین مقدار چیپ روشنایی تولید خواهد کرد. کارایی بسیار بالای ریسه‌های شلنگی ال ای دی باعث شده تا امروزه از این مدل در ساختمان‌ها بیشتر استفاده شود.

خصوصیت‌های ریسه شلنگی5050

مهم ترین ویژگی و خصوصیت ریسه‌های شلنگی اس ام دی قابلیت مخفی بودن آن‌ها است. به همین دلیل سبب شده است تا ریسه‌های شلنگی اس ام دی 5050 در هتل‌های مجلل، کافی‌شاپ‌ها، تالارها و... برای به وجود آوردن فضایی رمانتیک و استفاده نکردن از لامپ‌ها و چراغ‌های آویز که به طور مستقیم روشنایی زیادی را تولید می‌کنند استفاده خواهد شد. ریسه شلنگی اس ام دی 5050 در داخل ستون‌ها و یا گچ‌بری‌های دیوار به کار برده خواهد شد و با استفاده از تنوع‌های رنگی که دارد می‌تواند محیطی شیک و فضای آرامی به وجود بیاورد. نصب ریسه شلنگی و نواری به راحتی انجام خواهد شد و بسیار از نظر هزینه مقرون به صرفه خواهد بود. شما می‌توانید با هزینه کم از نورپردازی‌هایغیر مستقیم و شیکی برای زیبایی فضای خود استفاده کنید.

کاربرد و خصوصیت ریسه‌های شلنگی5730

ریسه‌های شلنگی اس ام دی 5730 قوی ترین نور پرداز غیر مستقیم است که میزان نور بیشتری را نسبت به بقیه چیت‌ها تولید خواهد کرد. این ریسه ها باعث به وجود آوردن روشنایی‌های زیاد در محیط اطراف خواهد شد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید نورپردازی‌های میان ساختمان‌ها، راه‌پله‌ها، آلاچیق‌های داخل فضای سبز و پارک‌ها، اسباب‌بازی‌های شهر بازی و... از ریسه شلنگی 5730 برای به وجود آمدن جلوه‌های زیباتر و روشنایی‌های رنگی زیبا استفاده خواهد شد.

ریسه شلنگی فلکسی

ریسه‌های شلنگی فلکس به صورت نورهای ایجاد شده در رنگ‌های مختلف طراحی‌شده است. پشت شیشه مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و یا پشت ویترین و... با استفاده از ریسه شلنگی فلکسی نوشته‌هایی را طراحی می‌کنند. نورهای رنگی این ریسه‌های شلنگی به صورت یک دست است و با توجه به انعطاف‌پذیری عالی که دارند می‌توانند بر روی دیوار، چوب، ستون‌ها و یا اجسام دیگر به شکل‌های مختلف و یا اسامی متنوع طراحی شوند.

ریسه شلنگی نئون فلکسی

ریسه شلنگی نئون فلکسی نوعی دیگر از نورپردازی‌های مدرن است که در مراسم جشن تولد، عروسی، جشن‌های هالیوودی و... پر کاربرد است. نورهای رنگی باریک و با کیفیت که باعث به وجود آوردن فضایی شاد و جذاب خواهد کرد. این ریسه ها در نقاط مختلف ریسه با اندازه‌های یکسان از هم جدا خواهند شد و به شکل‌های متفاوتی تبدیل می‌شوند.

ریسه‌های شلنگی و نواری اس ام دی

ریسه‌های اس ام دی هم به صورت شلنگی و هم نواری وجود دارند. ریسه شلنگی اس ام دی دارای آی سی هایی ثابت هستند که بر روی برد ریسه ها نصب خواهند شد و جریان برق به راحتی از آن‌ها عبور خواهد کرد. ریسه‌های شلنگی اس ام دی نیز مانند سایر ریسه ها از انعطاف و نورپردازی‌های عالی برخوردار است. این ریسه ها بسیار بزرگ و به طور تقریبی تا اندازه 100 متر خواهد رسید. ریسه‌های شلنگی مدرن را می‌توان با استفاده از کنترل یا همان ریموت تحت هدایت خود درآورد. ریسه‌های نواری اس ام دی نیز فرق بزرگی که با ریسه شلنگی اس ام دی دارد در طور آن‌ها خواهد بود. ریسه‌های نواری اس ام دی سیم‌های نازک نواری هستند که متراژ آن‌ها گاها تا 10 متر هم خواهد رسید و کوچک‌ترین اندازه آن‌ها 3 تا 4 سانتی‌متر خواهد بود. ریسه‌های نواری اس ام دی از چراغ‌های کوچک تشکیل شده است. برای استفاده از ریسه نواری اس ام دی می‌توان توسط لحیم کاری آن‌ها را در مکان‌های مختلف روشن و استفاده کرد.

ریسه‌های تک لاین و دو لاین

ریسه‌های نواری اس ام دی، ریسه شلنگی، ریسه شلنگی فلکسی، ریسه‌های شلنگی نئون فلکسی و... به صورت تک لاین طراحی‌ شده‌اند. نوعی دیگری از ریسه ها به شکل دو لاین وجود دارند. این ریسه ها آر بی جی نخواهند بود (استفاده از یک مدل رنگ) برخلاف ریسه‌های تک لاین، یقیناً دو لاین کیفیت نوری بیشتر و بالاتری را نسبت به تک لاین ها دارا است. ریسه شلنگی و نواری دو لاین نیز در طراحی‌های ساختمان و یا رستوران‌ها و... مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ریسه شلنگی معمولی

از نوع قدیمی خواهند بود و طرفداران کمتری نسبت به دیگر ریسه ها دارد. به دلیل استفاده از مصرف برق بسیار بالا، جایگزین‌های دیگری را برای آن در نظر گرفته اند. ریسه‌های شلنگی معمولی نیز به طول حدود صد متر خواهد رسید و لامپ‌ها نقشی مستقیم در ایجاد به وجود آوردن روشنایی‌ها ندارند.