0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آب مرکبات گیری

تنظیم جهت صعودی

   

8 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

8 آیتم


دستگاه آب مرکبات گیری

در گذشته شاهد استفاده از آب مرکبات گیری دستی بودیم که همواره ما را باچالش هایی رو به رو می کرد و جدای از وقت گیر بودن، انرژی زیادی از ما را می گرفت به طوری که شاید عطایش را به لقایش می بخشیدیم و قید تهیه آب مرکبات طبیعی را می زدیم.
اما امروزه به لطف پیشرفت های زیاد تکنولوژی و تغییر سبک زندگی از حالت سنتی به مدرنیته، شاهد حضور لوازم آشپزخانه مدرن هستیم که سهولت بیشتری در انجام کارها را برای ما به ارمغان می آورند.
شما با دستگاه آب مرکبات گیری برقی می توانید به راحتی در آشپزخانه خود آب مرکباتی مانند لیمو، پرتقال، انار و ... تهیه کنید و از نوشیدنی طبیعی خود لذت ببرید.
با خرید یک آب مرکبات گیری مناسب، برای همیشه با نوشیدنی های غیر طبیعی که دارای رنگ و مواد افزودنی مضر است خداحافظی کنید.

فیلتر آب مرکبات گیری

مدل های رایج موجود در بازار مجهز به فیلترهای پلاستیکی یا استیل هستند. همچنین مدل های گوناگون دیگر، می توانند علاوه بر تهیه آب مرکبات مورد نظر شما، تکه های میوه به صورت پالپ یا صاف شده را نیز در نوشیدنی شما مخلوط نماید تا بیش از پیش از نوشیدنی طبیعی خود لذت ببرید. به طور کل صافی مخصوص تعبیه شده در این دستگاه، تفاله مرکبات ورودی را از عصاره آن ها جدا می سازد.

اهمیت طراحی آب مرکبات گیری

شما با خرید این محصول می توانید تجهیزات آشپزخانه خود را تکمیل تر از گذشته کنید و به فضای آشپزخانه خود را رنگ و بویی مدرن ببخشید.
سعی کنید در انتخاب محصول خود، زیبایی شناسی را نیز دخیل کنید و مدل به روز و جدیدی را از لحاظ سبک طراحی انتخاب نمایید.
همچنین سعی شود هارمونی و هماهنگی میان رنگ بندی سایر وسایل و تجهیزات آشپزخانه رعایت شود و در انتخاب رنگ آب مرکبات گیری، طیف رنگی غالب آشپزخانه خود را ملاک قرار دهید و خارج از این چارچوب گام برندارید.

کیفیت آب مرکبات گیری

به کیفیت و جنس قطعات آب مرکبات گیری مورد نظر خود اهمیت دهید چرا که در فرآیند آب گیری، قطعات درگیر در دستگاه به صورت مستقیم با اسید مرکبات در تماس هستند.
این مورد می تواند در دراز مدت باعث کاهش عمر مفید یا افزایش پوسیدگی در قطعات درگیر شود، لذا برای رفع این مشکل، شرکت های سازنده این قطعات درگیر را از پلاستیک یا جنس استیل ضد زنگ تهیه می کنند تا بروز این مشکلات را به حداقل برسانند.
مدل هایی از آب مرکبات گیری دارای حالت چرخش دو طرفه هستند که سبب سهولت بیشتر و عملکرد قوی تر در آب گیری می شود.
اگر از آن دسته افرادی هستید که سر و صدای زیاد در آشپزخانه شما را کلافه می کند، صادقانه توصیه می کنیم به دنبال مدل های کم صدا باشید، شاید این توصیه کمی برای شما هزینه بیشتری داشته باشد اما در عوض از نظر سر و صدای اضافی در امان خواهید بود.

ایمنی دستگاه

به ایمنی در حین کار حتما توجه نمایید. مدل هایی در بازار وجود دارد که به منظور حفظ ایمنی بیشتر، اجازه فعال شدن حالت آبگیری پیش از ورود مرکبات به دستگاه داده نمی شود.
به منظور استفاده بهداشتی و رعایت اصول ایمنی، به سراغ خرید برندهای متفرقه و غیر استاندارد نروید و از استاندارد بودن وسیله خریداری شده خود اطمینان حاصل نمایید.

ابعاد مناسب و استاندارد آب مرکبات گیری

در هنگام خرید آب مرکبات گیری به قسمت سری دستگاه یا اصطلاحا قسمت آب گیری دستگاه توجه فرمایید که از ابعاد و اندازه مناسبی برخوردار باشد تا شما در هنگام کار با آن و تهیه آب مرکبات بزرگ تر دچار مشکل نشوید.
عمدتا برای مصارف خانگی، آب مرکبات گیری های کوچک و جمع و جور طراحی شده و معمولا حجم آن ها 1 لیتر می باشد، البته اگر میزان استفاده شما بیش از این مقدار باشد می توانید به سراغ مدل های بزرگ تر بروید.
آب مرکبات گیری های موجود در بازار با گنجایش و ظرفیت های متفاوتی طراحی و تولید شده اند تا پاسخگوی نیازهای متفاوت هر خانواده باشند، متناسب با نیاز خود می توانید آب مرکبات گیری خود را خریداری نمایید.

از فرسودگی موتور دستگاه جلوگیری کنید

به منظور جلوگیری از فرسودگی موتور و مستهلک شدن دستگاه شما، بهتر است از استفاده مداوم و پشت سر هم خود داری نمایید، از آب مرکبات گیری خود بی وقفه استفاده نکنید و اگر قصد دارید در چندین نوبت در طول روز از آن استفاده کنید، حتما به آن استراحت دهید تا به موتور دستگاه فشار زیادی وارد نیاید.
در هنگام استفاده از آب مرکبات گیری، نیازی به فشار دست شما نیست و باید اندکی صبر و تحمل به خرج دهید تا دستگاه طبق مکانیزمی که برایش تعریف شده است، کار آب گیری را به اتمام رساند، شاید فشار دست شما سرعت کار را بیشتر کند اما مطمئن باشید که به عملکرد و قطعات دستگاه آسیب فراوانی می رساند.

نظافت و شست و شوی آب مرکبات گیری

به یاد داشته باشید که پس از هر بار استفاده از آب مرکبات گیری خود، نیاز است تا قطعات درگیر با مرکبات را جدا کرده و مورد نظافت قرار دهید. در هنگام شست و شو مراقب باشید تا به قسمت های برقی و موتور دستگاه آب نفوذ نکند، پس از شست و شو قطعات به خوبی آن را خشک نمایید و پس از حصول اطمینان از خیس نبودن قطعات، سپس به بدنه متصل نمایید.

خرید از نیاورون، چرا؟!

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی نیاورون علاوه بر مشاهده کالاهای متنوع و با خبر شدن از تمامی مدل های به روز، از مشخصات فنی آن ها، نحوه گارانتی و شرایط خدمات پس از فروش کالای انتخابی خود نیز آگاه شوید.
شما با یک گشت و گذار کوتاه در فروشگاه اینترنتی نیاورون، به تازه ترین محصولات لوازم آشپزخانه دسترسی خواهید داشت و می توانید محصولات مورد نظر خود را با اطمینان از کیفیت و اصالت خریداری نمایید.
همه چیز برای یک تجربه خوب خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی نیاورون محیا است، پس فرصت را از دست ندهید.