0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اردو خوری

تنظیم جهت صعودی

   

8 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

8 آیتم


اردو خوری چیست؟

نام ظرف اردو خوری هیچ ارتباطی با اردو یا گردش رفتن ندارد. شاید ذهن شما با شنیدن نام این ظرف به خوردن خوراکی های خوشمزه در زمان اردو یا گردش منحرف شود، اما بد نیست بدانید که اردو یک پیش غذای خوشمزه است، از این رو ظرف مربوط به سرو پیش غذا و مزه ها را اردو خوری گویند.
اردو خوری در واقع به ظرفی گفته می شود که در دل خود فضاهای تفکیک شده برای قرار گرفتن پیش غذا را دارد. البته در این فضاها شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود، موارد متعددی را قرار دهید.

چه چیزهایی داخل اردو خوری بریزیم؟

انتخاب شما درباره این که ظرف اردو خوری را از چه مواد غذایی پر کنید محدود نیست. از پیش غذاهای ساده ای چون سوپ و پوره سیب زمینی گرفته تا تکه های میوه تازه یا خشک، انواع مغزها، سس ها و ... همگی می توانند در دل اردو خوری شما جای خوش کنند.
مارشملو، پاستیل حتی در مواردی انواع تخمه های آفتابگردان، هندوانه و کدو می تواند رنگ و بوی جذابی را در کنار هم، در یک ظرف ایجاد کند.

اهمیت هارمونی مواد غذایی اردوخوری

حتما توجه داشته باشید که بین مواد غذایی قرار گرفته در ظرف باید یک سنخیت، رابطه و هارمونی برقرار باشد. به عنوان مثال فرض کنید، قسمت هایی از ظرف را پر از پوره سیب زمینی کرده اید و قسمت های دیگر آن را به تکه هایی از انواع و اقسام میوه های تازه اختصاص داده اید، آیا هارمونی و هماهنگی بین مواد غذایی رعایت شده است؟ پاسخ سوال مشخص است خیر!
استفاده صحیح از ظروف اردوخوری بسیار مهم است. همیشه این مورد را به یاد داشته باشید که ظرف اردو خوری را با مواد غذایی هماهنگ و مرتبط پر نمایید.

اردو خوری و مهمان سرزده

فرض کنید مهمان سر زده و بی خبری از راه رسیده است و شما برای پذیرایی هر چه بهتر از این مهمان دچار سردرگمی و چالش شده اید. در این جا ظرف اردو خوری همانند یک فرشته نجات ظاهر شده و این مشکل را برای شما بر طرف می سازد.
با توجه به ظاهر و طراحی شکیل ظرف اردو خوری، می توانید فضاهای خالی آن را با کیک های کوچک، بیسکویت و ... پر کرده و به راحتی یک پذیرایی و مهمان نوازی شایسته از مهمان سر زده خود داشته باشید.

اردوخوری و سس های رنگارنگ

در کنار نوش جان کردن و لذت بردن از انواع ساندویچ ها، برگرها، پیتزاها و استیک ها، همیشه سس مخصوص و متنوع کنار آن ها حال و هوا و طعم غذا را لذیذتر می کند. شما می توانید در ظرف اردو خوری خود، فضاهای در اختیار را به پر کردن انواع سس ها اختصاص دهید و غذای خود را لذیذ تر کنید.

شارژ مجدد محتویات اردو خوری

توجه داشته باشید که پیش غذا در حجم کم آماده می شود و نیازی به ظروف سرو و پذیرایی بسیار گود نیست، در مراسم ها و محافلی که سرو غذا به صورت سلف سرویس ارائه می شود دسترسی شما به ظرف اردو خوری و اندازه این ظرف از اهمیت بالایی بر خوردار است. اندازه ظرف باید به گونه ای باشد که تعداد پیش غذاهای موجود در آن کم نباشد و شما را با مشکل شارژ مجدد به صورت پیاپی رو به رو نسازد.

زیبا تر شدن میز غذا با کمک گرفتن از اردو خوری

به طور کل جدا از کاربرد و کارایی این ظرف، اردو خوری سبب می شود سفره و میز چیده شده شما با شکل و شمایل زیبا تر، مجلل تر و رنگین تر دیده شود. ظاهر زیبای مدل های متنوع اردو خوری مهمانان را جذب می نماید و وسوسه مزه کردن محتویات داخل ظرف را در دل آن ها ایجاد می کند.

وزن ظرف اردو خوری

ظروف متنوع اردوخوری با توجه به جنس و متریال متفاوتی که در ساخت آن ها به کار می رود، طبیعتا دارای اوزان متفاوتی نیز هستند. یک اردو خوری با وزن مناسب به شما این امکان را می دهد تا هنگام جا به جایی یا تعارف و پذیرایی از مهمانان، درگیر سنگینی و وزن ظرف نشوید و به راحتی از پس این کار بر بیایید.


خرید اینترنتی اردو خوری

شما برای انتخاب ظروف اردوخوری می توانید به فروشگاه های سطح شهر و بازارهای فروش انواع لوازم و ظروف آشپزخانه مراجعه نمایید اما سوالی که پیش می آید این است که مگر در طول روز به چندین جای شهر با این همه ترافیک و رفت و آمد می توانید سر بزنید؟ از هزینه رفت و آمد و محدود شدن مدل های موجود که بگذریم، زمانی که از شما صرف می شود جبران پذیر نیست.
برای رهایی از مشکلات مطرح شده و صد البته مشاهده مدل های متنوع تر و بیشتر، می توانید دست به دامان خرید اینترنتی شوید. البته به هر فروشگاه اینترنتی و کیفیت کالاهای درج شده در آن نباید اعتماد کرد.
فروشگاه اینترنتی نیاورون با فعالیت چند ساله خود در این زمینه توانسته است ضمن کسب تجارت گران بها، فضای امن و راحتی را برای خریداران فراهم آورد و اعتماد آن ها را که بزرگ ترین سرمایه است جلب نماید.
شما در فروشگاه اینترنتی نیاورون می توانید با مراجعه به بخش مربوط به فروش ظروف اردو خوری، از تنوع مدل های موجود لذت برده، آن ها را با هم مقایسه نمایید، مشخصات فنی شامل ابعاد، جنس و برند تولیدی را مشاهده نمایید و دست آخر با توجه به بازه قیمتی و بودجه در نظر گرفته خود به راحتی اقدام به ثبت سفارش و خرید کنید.