0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میز کارشناسی

تنظیم جهت صعودی

   

10 آیتم

تنظیم جهت صعودی

   

10 آیتممیز کارشناسی چیست؟

میز کارشناسی همان گونه که از نامش پیداست، متعلق به نیروهای استخدام شده کسب و کار شماست که در سمت کارشناس و یا در کسوت کارمند قرار دارند. طبیعتا این میز با میز منشی و میز مدیریت تفاوت‌های بسیاری دارد که در این مقاله قصد داریم به شرح ابعاد مختلف آن بپردازیم.

چرا خرید میز کارشناسی نیاز است؟

بخش زیادی از پرسنل اداری کسب و کار شما را، نیروهای کارشناس تشکیل می‌دهند. کارشناسان واحدهای مختلف یک شرکت روزانه مدت زمان زیادی را پشت میزهای خود سپری می‌کنند و نیاز به میز کاری مناسبی دارند تا حداقل نیازهای روزمره آن‌ها در حین کار رفع گردد.
با انتخاب یک میز کارشناسی استاندارد که مطابق با نیاز کارشناسان شرکت تهیه شده باشد، می‌توان علاوه بر ایجاد حس آرامش، راحتی و رضایت از فضای کار، راندمان کاری را نیز در آن‌ها افزایش داد. شایان ذکر است که همواره در انتخاب میز کارشناسی شرایط کاری کارشناس واحدهای مختلف شرکت خود را در نظر بگیرید.

جنس و متریال ساخت میز کارشناسی

در بازار بزرگ و متنوع میزهای کارشناسی، از انواع و اقسام متریال‌های مرسوم برای ساخت یک میز استفاده می‌شود که شما بایستی با توجه به بودجه در نظر گرفته شده، نوع کسب و کار و طراحی مورد پسند خود اقدام به انتخاب نمایید.
چوب، فلز، ام دی اف، پی وی سی و حتی ترکیبی از شیشه‌ متریال‌هایی هستند که با آن‌ها میز ساخته می‌شود. حتما در انتخاب خود مرغوب بودن یراق آلات به کار رفته و کیفیت مونتاز میز را مد نظر داشته باشید.

 

خرید میز کارشناسی متناسب با نیاز شما

همیشه این نکته را در گوشه ذهن داشته باشید که در هنگام خرید، کارایی و نحوه استفاده را ملاک قرار دهید. شما می‌توانید برای کسب و کار خود تمامی میزهای مربوط به نیروهای کارشناس را از یک مدل سفارش دهید اما آیا این کار شما نیاز تمام کارشناسان شرکت شما را پاسخگو می‌باشد؟
پاسخ این سوال قطعا خیر است! چرا که با توجه به نوع شرایط کاری کارشناسان شرکت شما، وظایف محوله به آنان و تخصصی که دارند، طبیعتا نیازهای متفاوتی از میز کار خود خواهند داشت. به عنوان مثال قاعدتا برای کارشناس پشتیبان تلفنی شرکت خود میز کوچک‌تر و جمع و جورتری را در قیاس با کارشناس واحد طراحی نیاز دارید، یا کارشناسان بخش فروش و امور مشتریان نیازهای متفاوت‌تری در قیاس با کارشناسان بخش طراحی خواهند داشت.
بنابراین حتما پیش از انتخاب میز کارشناسی، کارایی و نحوه استفاده را نیازسنجی نمایید.

میز کارشناسی ارزان

همان گونه که در طراحی و تولید میزهای کارشناسی تنوع به چشم می‌خورد، در بحث قیمت تمام شده جهت خرید نیز تنوع زیاد است. فاکتورهای زیادی از قبیل برند تولیدی، جنس متریال به کار رفته در ساخت، نوع طراحی، کیفیت ساخت و مونتاژ و حتی خدمات پس از فروشی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت تعیین کننده قیمت نهایی یک میز کارشناسی خواهند بود.
تمامی افراد به دنیال یک خرید موفق هستند، خریدی که با صرف هزینه کم بتوان بهترین کیفیت را انتخاب کرد. شما با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته برای خرید خود، می‌توانید قیمت های مختلف میز کارشناسی را در وب سایت نیاورون بررسی و مقایسه کنید تا انتخابی آگاهانه و موفق داشته باشید.

آسیب‌های میز کارشناسی غیر استاندارد

یک میز کارشناسی غیر استاندارد می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به ناحیه گردن و ستون فقرات وارد آورد. از آن جایی که یک کارشناس در طول روز ساعات زیادی را پشت میز خود سپری می‌کند، سلامتی او بسیار حائز اهمیت است.
ارتفاع نامناسب میز و ابعاد غیر استاندارد آن می‌تواند آسیب‌های ذکر شده در چند سطر فوق را ایجاد کند همچنین کیفیت پایین ساخت، کمبود فضای کافی روی میز، فقدان وجود کمد و کشو مناسب می‌تواند سبب کلافگی و خستگی کارشناس شرکت شما شده و راندمان کاری وی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد و او را با چالش‌های کلافه کننده رو به رو سازد.

ابعاد استاتدارد میز کارشناسی

با توجه به نیازهای متفاوت شرکت‌ها ابعاد متفاوتی برای میزهای کارشناسی در نظر گرفته شده و در بازار موجود است. پیش از انتخاب باید فضای شرکت و محل قرارگیری میز را در نظر داشته باشید تا میزی با ابعاد مناسب آن مکان انتخاب کنید.
حتما به جثه کارشناسان خود دقت فرمایید، چرا که لزوما جثه و قد و قامت هر فرد مشابه دیگری نیست و پرسنل شرکت شما متشکل از افرادی با جثه‌های گوناگون است. میزهایی را انتخاب کنید که یک فرد با قد و قامت کوتاه، جثه نحیف در کار با آن به مشکل بر نخورد و در نقطه مقابل جثه‌های بزرگ و قد و قامت بلند را نیز در نظر داشته باشید. ارتفاع میز کارشناسی باید به گونه‌ای باشد که کاشناس شرکت شما در حین کار تسلط کافی به فضای روی میز داشته باشد.
برای رسیدن به میز بدن خود را انعطاف ندهد یا حتی خود را روی میز نیاندازد و به راحتی مسلط به فضای روی میز باشد.

فضای سیم برق و کابل میز کارشناسی

بی‌شک در اکثر مدل‌های طراحی شده میز کارشناسی، فضایی جهت عبور سیم برق و کابل‌های مختلف سیستم‌های کامپیوتری و تلفن تعبیه شده است تا میز شما هم در ظاهر شکیل به نظر برسد و در حین کار شما را با چالش گره خوردن سیم‌ها به یکدیگر و اشغال فضای روی میز رو به رو نسازد.

چرا گارانتی و خدمات پس از فروش مهم است؟

در هنگام خرید شما یک میز نو که عاری از هر گونه مشکلی است در اختیار دارید. اما آیا پس از استفاده طولانی مدت کارشناس شما، میز نیازی به تعمیر یا سرویس پیدا نمی‌کند؟
در این مرحله است که خدمات پس از فروش و تعهدات شرکت تولید کننده از اهمیت بالایی برخوردار شده و نقش پر رنگی دارد، بنابراین در هنگام خرید حتما به تعهدات، شرایط گارانتی و خدماتی که شرکت تولید کننده به شما خواهد داد توجه فرمایید تا در آینده دچار چالش‌های کلافه کننده نشوید.