با نیاورون یه خرید آسون! (02168431)

فروشگاه اینترنتی نیاورون

فروشگاه اینترنتی نیاورون به عنوان یکی بازارهای اینترنتی (marketplace) کشور، فعالیت خود را در سال 1391 در ایران آغاز کرد. شرکت تجارت منزل یارمهر ، مجموعه ای پیشرو در حوزه کسب ‌و کارهای اینترنتی و مخصوصا وسایل منزل میباشد که از جمله دیگر شرکت‌های این گروه می‌توان به منزل تو اشاره کرد. تلاش تیم نیاورون همواره برای ایجاد بستری متفاوت و کارآمد در حوزه تجارت الکترونیک برای خریداران و فروشندگان بوده است. خریداران از سراسر ایران می توانند به سادگی به صدها هزار کالا از برندهای متنوع دسترسی داشته باشند. همچنین تامین کنندگان می توانند از سرتاسر کشور، محصولات خود را جهت عرضه به مشتریان از طریق نیاورون به ایشان معرفی نمایند. نیاورون در مدل کسب و کار بازار اینترنتی (marketplace) اقدام به خرید و انبار کردن حجم زیادی از کالا نمی کند بلکه با ایجاد بستری مناسب برای تامین کنندگان و وارد کنندگان امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم می آورد. در این مسیر کنترل و نظارت بر تامین کنندگان امری بسیار دشوار بوده و نیازمند سیستم نظارتی قدرتمندی ست که پخش کالای نیاوران با ایجاد این سیستم نظارتی و کنترلی هر روز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی ست.

 

چگونه کار میکنیم

نیاورون به عنوان یک بازار اینترنتی ست که پس از ثبت هر سفارش، کالای مورد نظر را فروشنده تأمین می کند و تیم عملیات آن را به هر نقطه از ایران ارسال می کند. در واقع با ثبت هر سفارش صدها نفر برای رسیدن آن به دست مشتری شبانه روز تلاش میکنند.

 

هدف اصلی ما

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم و با ساخت فضای کار آفرینی، رشد هزاران تامین کننده را میسر سازیم.