0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صندلی اداری

تنظیم جهت صعودی

   

آیتم های 1 تا 24 از مجموع 133 آیتم

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
تنظیم جهت صعودی

   

آیتم های 1 تا 24 از مجموع 133 آیتم

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5


به طور کل صندلی‌های اداری به چند دسته زیر تقسیم می‌شوند :
• صندلی مدیریتی
• صندلی کارمندی
• صندلی کنفرانسی
• صندلی چهارپایه
• صندلی انتظار

 

صندلی اداری به چه نوع از صندلی گفته می‌شود؟

به خاطر داشته باشید که برای استفاده روزانه کارمندان اداره یا شرکت هر نوع صندلی ای را به چشم صندلی اداری نبینید، چرا که صندلی اداری همانطور که از نامش پیداست مناسب با فضای محیط کار طراحی و ساخته شده است و قاعدتا یک سری المان‌ و استاندارد مربوط به استفاده در محیط کار را به خود اختصاص داده است.

 

آیا هر نوع صندلی چرخ داری را می‌توان صندلی اداری دانست؟

پاسخ این سوال مشخص است، خیر! تعدادی از صندلی‌های چرخ دار وجود دارند که فقط برای میز مخصوص کامپیوتر طراحی شده اند و یا حتی مدل‌هایی در بازار به چشم می‌خورند که مخصوص محیط‌های آزمایشگاهی هستند. بنابراین هر صندلی که چرخ داشته باشد را نمی‌توان مناسب محیط اداره و شرکت دانست.
هر روز از زندگی یک کارمند در یک اداره یا شرکت، ساعات زیادی به نشستن روی صندلی اداری خود صرف می‌شود. اگر این صندلی راحت نباشد و کیفیت ساخت خوبی نیز نداشته باشد بدون اغراق ساعات کاری را تبدیل به بدترین و عذاب آور ترین ساعات زندگی می‌کند.

 

ویژگی‌های یک صندلی اداری خوب

راحتی و کیفیت ساخت دو عامل مهم در خرید یک صندلی اداری مناسب است. بزرگ‌ترین و مهم‌ترین ویژگی یک صندلی خوب، جدا از فرم، مدل، جنس مواد به کار رفته در ساخت آن و ...، راحت بودن آن است. هر چه‌قدر هم که یک صندلی از لحاظ زیبایی شناسی زیبا طراحی شود و از لحاظ کیفیت ساخت نیز از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشد اما با نشستن بر روی آن نتوان احساس راحتی کرد؛ انتخاب آن عقلانی به نظر نمی‌رسد!
احساس راحتی در هنگام نشستن روی صندلی بسیار فاکتور مهمی است، این ویژگی در انتخاب یک صندلی مناسب برای اداره و شرکت از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
اگر صاحب اداره یا شرکت هستید، برای خرید صندلی اداری در درجه نخست، میزان راحتی و حالت ارگونومیک بودن آن را بررسی نمایید و سپس به کیفیت ساخت صندلی اداری که این عامل هم عامل مهمی در خرید صندلی به شمار می‌رود دقت نمایید.
عامل دیگری که باید کمی ریزبینانه در آن عمل کنید و وسواس به خرج دهید، نوع کارایی صندلی اداری است، طبیعتا نوع کاری که کارمندان گوناگون اداره و شرکت شما انجام می‌دهند با یکدیگیر متفاوت است و با توجه به نوع کار آن‌ها می بایست نوع صندلی اداری آن‌ها را انتخاب کنید.

 

نکاتی که پیش از خرید صندلی اداری باید دانست

به پشتی (تکیه گاه) صندلی اداری توجه کنید. پس از نشستن روی صندلی و سنجیدن میزان راحتی آن، تکیه گاه صندلی را حتما تست کنید. هرچه صندلی بیشتر بتواند پشت و کمر فرد را پوشش دهد بهتر است. قابلیت تنظیم کردن تکیه گاه صندلی و حالت‌هایی که به خود می‌گیرد نیز حتما بررسی شود.
جنس چرخ‌های ساخته شده در صندلی چرخ دار اداری بسیار مهم است و روان بودن حرکت دادن آن نیز از نکاتی است که باید به آن توجه شود.
دسته‌های صندلی باید به گونه‌ای باشند که حتما قابل تنظیم ارتفاع باشند و سایز آن‌ها نیز نه آن‌قدر بزرگ باشد که در هنگام کار با میز برخورد کند و نه آن قدر کوچک که فرد در طول استفاده از آن دچار خستگی و کلافگی شود.
صندلی را از نظر استحکام نیز مورد بررسی قرار دهید، همچنین به میانگین وزنی که یک صندلی اداری در طول روز می‌تواند تحمل کند نیز باید دقت شود.
با توجه به فضای مورد استفاده دفتر کار، می‌توانید در هنگام خرید به دنبال صندلی اداری باشید که پایه های آن با ضربه گیر پلاستیکی پوشش داده شده باشد.

 

مشکلاتی که یک صندلی اداری غیر استاندارد ایجاد می‌کند چیست؟

صندلی اداری غیراستاندارد منجر به پایین آوردن راندمان کاری در کارمندان شرکت می‌شود و در طولانی مدت می‌تواند آسیب‌های جدی و حتی جبران ناپذیری به گردن، کمر و مهره‌های ستون فقرات فرد استفاده کننده وارد آورد.
حس خستگی مداوم در طول روز، نداشتن حس راحتی، موذب بودن در هنگام نشستن و حتی در مواردی که کیفیت ساخت صندلی پایین است، به صدا درآمدن اجزای صندلی از مشکلات دیگر یک صندلی اداری غیر استاندارد به شمار می‌رود.

 

نکات مهم در هنگام خرید صندلی اداری

به دنبال گزینه‌هایی چون صندلی اداری ارزان قیمت نباشید! چرا که همان طور که در ابتدا نیز اشاره شد در هنگام انتخاب راحتی و کیفیت را باید سرلوحه کار قرار داد و به فاکتور قیمت تمام شده صندلی در مراحل بعدی توجه کرد.
از نکات بسیار مهم که نباید از یاد ببرید، شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش صندلی اداری است چرا که طبیعتا با توجه به میزان ساعت بالای استفاده از این نوع از صندلی ها در طول روز مباحثی چون سرویس اولیه صندلی و تعمیرات بعدی آن ممکن است شما را با چالش همراه سازد. در نتیجه در هنگام خرید یک صندلی اداری، به گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سازنده دقت فرمایید.
به جنس پارچه و روکش صندلی در قسمت نشیمن گاه دقت کنید، این جنس نباید به گونه‌ای باشد که در شرایط دمایی گرم باعث تعریق بدن کارمند شود و یا در شرایط دمایی سرد، سبب ایجاد حس سرمای بیش از حد در بدن وی گردد. نیاز به اضافه است که جنس نشیمن گاه صندلی باید به گونه ای باشد که بتوان به راحتی از روی آن لکه ها و کثیفی که ممکن است در جریان کار بر روی صندلی ایجاد شود را به آسانی تمیز کرد.
با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون و طراحی دفتر کار خود، رنگ بندی و مدل صندلی اداری را انتخاب کنید که حس هارمونی در فضای دفتر به چشم بخورد.
نیاورون مفتخر است این نوید را به شما صاحبان شرکت بدهد که در سریع‌ترین زمان ممکن صندلی شما را برایتان ارسال کرده و تا 7 روز پس از خرید امکان بازگشت وجه وجود دارد.