0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میز مدیریتی M60

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

میز مدیریتی M60 میزی است با طراحی فوق العاده زیبا که همیشه ظاهر آن برای شما جذابیت خواهد داشت و موجب تحسین ملاقات کنندگان شما خواهد بود. جنس میز از نوع ام دی اف . روکش آن روکش آلمانی ضد آب که با دستگاه های پیشرفته وکیوم روکش شده است .
همه قطغات و خراطی های روی میز با تکنولوژی روز دنیا سی ان سی شده و کمترین خطایی در آن مشاهده نمیشود. قسمت ال میز دارای یک فایل اداری سه کشو است که میتوانید مدارک و اسناد خود را در آن قرار دهید که قفل آن مرکزی است و با یک بار قفل کردن کل کشو ها قفل میشوند و نیز ریل ها ساچمه ای هستند که هم در کیفیت و هم طول عمر آنها بسیار موثر است و یک کمد که خود کاربرد متفاوت از فایل را خواهد داشت .
ال این میز قابل جابجایی است و میتوانید با توجه به نیاز خود آن را در سمت چپ یا راست قرار دهید .صفحه میز با توجه به طول آن , چند لایه ساخته شده و به هیچ عنوان شکم نخواهد داد .
طراحی میز مدیریتی M60 چشم و نواز و بسیار خاص است اما در عین حال حسب احترام به سلیقه ی شما مدیر محترم، این میز را میتوانیم با سلیقه رنگی شما بدون پرداخت هزینه اضافی برای شما تولید کنیم.
شما میتوانید این میز را با سه سال گارانتی ، در هر کجای ایران که باشید سفارش دهید .
‎۶٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

میز مدیریتی M60 میزی است با طراحی فوق العاده زیبا که همیشه ظاهر آن برای شما جذابیت خواهد داشت و موجب تحسین ملاقات کنندگان شما خواهد بود. جنس میز از نوع ام دی اف . روکش آن روکش آلمانی ضد آب که با دستگاه های پیشرفته وکیوم روکش شده است . همه قطغات و خراطی های روی میز با تکنولوژی روز دنیا سی ان سی شده و کمترین خطایی در آن مشاهده نمیشود. قسمت ال میز دارای یک فایل اداری سه کشو است که میتوانید مدارک و اسناد خود را در آن قرار دهید که قفل آن مرکزی است و با یک بار قفل کردن کل کشو ها قفل میشوند و نیز ریل ها ساچمه ای هستند که هم در کیفیت و هم طول عمر آنها بسیار موثر است و یک کمد که خود کاربرد متفاوت از فایل را خواهد داشت . ال این میز قابل جابجایی است و میتوانید با توجه به نیاز خود آن را در سمت چپ یا راست قرار دهید .صفحه میز با توجه به طول آن , چند لایه ساخته شده و به هیچ عنوان شکم نخواهد داد . طراحی میز مدیریتی M60 چشم و نواز و بسیار خاص است اما در عین حال حسب احترام به سلیقه ی شما مدیر محترم، این میز را میتوانیم با سلیقه رنگی شما بدون پرداخت هزینه اضافی برای شما تولید کنیم. شما میتوانید این میز را با سه سال گارانتی ، در هر کجای ایران که باشید سفارش دهید .
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت