0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میز کارمند E21

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

میز کارمند E21 یک میز با جنس ام دی اف و روکش ضد خش وکیوم .
زیبایی و نقطه قوت محصولات وکیوم در این است که خط برشی بر روی محصول وجود ندارد در واقع ابتدا برش ها ایجاد شده و سپس چسبانده و در انتها پس از پرداخت کاری، روکش بر روی محصول با استفاده از ماشین آلات خلاء (وکیوم) پرسو چسبانده میشود.
در روال عادی ال این میز در سمت راست قرار دارد اگر احیانا شما نیاز دارید که ال سمت چپ قرار بگیره این کار امکان پذیر است که در هنگام سفارش این مطلب را حتما یادآوری کنید. ضمن اینکه ابعاد مورد نظرتان را هم میتوانید سفارش دهید که البته ابعاد استاندارد بر روی عکس کالا مشخص شده است و نیز رنگ روکش را هم میتوانید تغییر دهید.
میز کارمند E21 دارای یک فایل اداری ۳ کشو نیز هست ویک جای کیس در قسمت ال میز.
روکش از نوع روکش آلمانی بسیار مرغوب و ضد خش و ضد آب است که هیچ زمانی آب از روکش آن به داخل نفوذ نخواهد کرد
شما میتوانید این محصول را بدون پرداخت هزینه حمل و با سه سال گارانتی در هرکجای ایران که باشید سفارش دهید همکاران ما با افتخار سفارش شمارا با بهترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن انجام خواهند داد.
‎۶٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جزییات

میز کارمند E21 یک میز با جنس ام دی اف و روکش ضد خش وکیوم . زیبایی و نقطه قوت محصولات وکیوم در این است که خط برشی بر روی محصول وجود ندارد در واقع ابتدا برش ها ایجاد شده و سپس چسبانده و در انتها پس از پرداخت کاری، روکش بر روی محصول با استفاده از ماشین آلات خلاء (وکیوم) پرسو چسبانده میشود. در روال عادی ال این میز در سمت راست قرار دارد اگر احیانا شما نیاز دارید که ال سمت چپ قرار بگیره این کار امکان پذیر است که در هنگام سفارش این مطلب را حتما یادآوری کنید. ضمن اینکه ابعاد مورد نظرتان را هم میتوانید سفارش دهید که البته ابعاد استاندارد بر روی عکس کالا مشخص شده است و نیز رنگ روکش را هم میتوانید تغییر دهید. میز کارمند E21 دارای یک فایل اداری ۳ کشو نیز هست ویک جای کیس در قسمت ال میز. روکش از نوع روکش آلمانی بسیار مرغوب و ضد خش و ضد آب است که هیچ زمانی آب از روکش آن به داخل نفوذ نخواهد کرد شما میتوانید این محصول را بدون پرداخت هزینه حمل و با سه سال گارانتی در هرکجای ایران که باشید سفارش دهید همکاران ما با افتخار سفارش شمارا با بهترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن انجام خواهند داد.
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت ساخت
ارزش خرید
قیمت